IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ ЮЮЮЮ БРЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
    ЮЮЮБРЕЕЕЕЕЕ ДЕБРЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
      Това,което съм забелязала,че когато Щатите почиват,пазара не прави големи ралита,дори в края на търговията-се колебае около стойностите,при които е отворил,т.е.-когато САЩ отворят след почивката,пазарът е около нивата,преди почивните им дни.
      Имам усещане,че Европейският пазар се задъхва и като че не поема "отговорност",за да определи някаква по-съществена волатилност,ако и да добавим Японците,които отварят по никое време.Очевидно големите играчи избягват да интервенират през почивните дни на Щатите.Дали това е умен ход,или е страх от неизвестността за мигновена реакция и хеджиране на губещи позиции-нямам идея.
      каква е позицията ти в момента надя къси,дълги или наблюдаващ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        разсмя ме ТАТООООО......пъчи се и не изпълнява да го ева
        да ве да го ева секунди му давам да се пъчи
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Вземам си поука Нямах абсолютно никакво намерение да противореча на дълбокомисленото ти съждение. Просто е адски погрешно! Усмихни се Надке
          Лично на мен не ми стана ясно,дали имаш поглед за движението на JPY по време на официалните почивни дни в Щатите,което някак трябваше да е отговор при включването ти.Именно това беше същността на моя пост.
          Усмивките се надявам да получаваш от жените около теб-едва ли виртуалните усмивки значат нещо за събеседниците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            айдеееееееееее да го ева и еврото да го ева ко се пъчи айде в кочината
            разсмя ме ТАТООООО......пъчи се и не изпълнява да го ева
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
              Може и да има смисъл в казаното от теб,но аз JPY не следя.Ще си поставя за цел да видя реакцията там.
              Като си се хванала на хорото, няма как да не следиш Янка, Надке!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                Постовете ти по темата не са ми интересни,а апострофите губят времето на околните.
                Има теми,в които можеш да намериш отзвук за някаква що-годе оригиналност.В случая не разбрах защо точно ме цитираш,ако не казваш нищо съществено.
                За да не те обезсърча съвсем,някои дами могат да ти се изкефят.
                Вземам си поука Нямах абсолютно никакво намерение да противореча на дълбокомисленото ти съждение. Просто е адски погрешно! Усмихни се Надке

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Надке, не си се срещала с интервенция на торанагите, за това така приказваш
                  Може и да има смисъл в казаното от теб,но аз JPY не следя.Ще си поставя за цел да видя реакцията там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Надке, не си се срещала с интервенция на торанагите, за това така приказваш
                    Постовете ти по темата не са ми интересни,а апострофите губят времето на околните.
                    Има теми,в които можеш да намериш отзвук за някаква що-годе оригиналност.В случая не разбрах защо точно ме цитираш,ако не казваш нищо съществено.
                    За да не те обезсърча съвсем,някои дами могат да ти се изкефят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                      Това,което съм забелязала,че когато Щатите почиват,пазара не прави големи ралита,дори в края на търговията-се колебае около стойностите,при които е отворил,т.е.-когато САЩ отворят след почивката,пазарът е около нивата,преди почивните им дни.
                      Имам усещане,че Европейският пазар се задъхва и като че не поема "отговорност",за да определи някаква по-съществена волатилност,ако и да добавим Японците,които отварят по никое време.Очевидно големите играчи избягват да интервенират през почивните дни на Щатите.Дали това е умен ход,или е страх от неизвестността за мигновена реакция и хеджиране на губещи позиции-нямам идея.
                      Надке, не си се срещала с интервенция на торанагите, за това така приказваш

                      Коментар


                      • Това,което съм забелязала,че когато Щатите почиват,пазара не прави големи ралита,дори в края на търговията-се колебае около стойностите,при които е отворил,т.е.-когато САЩ отворят след почивката,пазарът е около нивата,преди почивните им дни.
                        Имам усещане,че Европейският пазар се задъхва и като че не поема "отговорност",за да определи някаква по-съществена волатилност,ако и да добавим Японците,които отварят по никое време.Очевидно големите играчи избягват да интервенират през почивните дни на Щатите.Дали това е умен ход,или е страх от неизвестността за мигновена реакция и хеджиране на губещи позиции-нямам идея.

                        Коментар


                        • айдеееееееееее да го ева и еврото да го ева ко се пъчи айде в кочината
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            много е важно даже решаващо как ке затвори кендъла на Н1 след 15 мин.
                            не стана ясно ........... чакаме пробив на 2832 или 2811
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Аз пък затварям тук дългите евра дето ги мъкна от 1.2950 с добавки
                              и вече със средна цена 1.2850 и обръщам платната от текущи нива
                              с хоризонт на позицията поне до края на следващата седмица
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • много е важно даже решаващо как ке затвори кендъла на Н1 след 15 мин.
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X