IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
    Доколкото разбирам,ти си силен в шев и кройката.
    евала най после и ти каза някоя простотия така вече ми харесваш

    Коментар


    • за лека нощ от ТАТО
      http://vbox7.com/play:6839a5bc
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от titogb Разгледай мнение
        техническото чертане е в кръвта ти
        Доколкото разбирам,ти си силен в шев и кройката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          то хубаво на седмична колежке...ама със тая седмична кога ще изкараме за ХЛЯБ
          ай за САЛАМ няма пиша че ТАТО мой ми изсвятка някой шамар
          Росене ти да мълчиш бря малко ли ти бяха 5 милиона ЖАКПОТ да та ева в перничанина да та ева
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Ето това е от мен за тази вечер и ви казвам лека нощ
            Късо от 1.2825 , + чакащ ордер добавка Sell @ 1.2865
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Maмун Дзингата расте за пръв път от......... не помня вече-вдигая я още

              Наде-дерзай!
              И аз гледам дневната най вече-другите доста фалшивички сигнали дават,ама екстремисти много
              Важно е човек да знае,че никой не му е наложил мнението си и сам е взел решението си за влизането.Иначе хората са си го казали, че успехът на борсата /в частност-на валутните пазари/,е изкуство, а не наука.
              Успехи!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Абе, денят добре започна и добре ще свърши май. Днес яко Групонче 19% И Дзингата се повдигна с 5 %
                Maмун Дзингата расте за пръв път от......... не помня вече-вдигая я още

                Наде-дерзай!
                И аз гледам дневната най вече-другите доста фалшивички сигнали дават,ама екстремисти много
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • [QUOTE=nadyia;1059347292]Именно,радвам се,че си го схванал.
                  Например,ако трябваше да задам въпрос към някого,аз бих казала:моите позиции са такива по тия причини.Какви са твоите?
                  Тогава щеше да има диалог,дори с префърцунени лелки.

                  Ето ти една графика,въпреки че нищо не казваш за себе си.Оттук тия,които знаят-могат да направят изводите си.

                  http://upload-pictures.info/image-6B38_50AD1AE9.jpg

                  Нали накрая ти пожелах "Успехи!"?Как това те наведе на мисълта,че не съм била адекватна в отговора си?Изобщо,видя ли нещо конструктивно в него?[/QUOTE
                  техническото чертане е в кръвта ти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от titogb Разгледай мнение
                    ама то с теб нормално не може да се говори аВати префърцулената лелка
                    Именно,радвам се,че си го схванал.
                    Например,ако трябваше да задам въпрос към някого,аз бих казала:моите позиции са такива по тия причини.Какви са твоите?
                    Тогава щеше да има диалог,дори с префърцунени лелки.

                    Ето ти една графика,въпреки че нищо не казваш за себе си.Оттук тия,които знаят-могат да направят изводите си.

                    http://upload-pictures.info/image-6B38_50AD1AE9.jpg

                    Нали накрая ти пожелах "Успехи!"?Как това те наведе на мисълта,че не съм била адекватна в отговора си?Изобщо,видя ли нещо конструктивно в него?

                    Коментар


                    • то хубаво на седмична колежке...ама със тая седмична кога ще изкараме за ХЛЯБ
                      ай за САЛАМ няма пиша че ТАТО мой ми изсвятка някой шамар
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Абе, денят добре започна и добре ще свърши май. Днес яко Групонче 19% И Дзингата се повдигна с 5 %

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                          За 3 дни ми задават тоя въпрос два пъти.Не скалпирам на валутните пазари,което означава,че не съм променяла позициите си.
                          Отговарям отново:от седмичната графика спускам трендлиниите,на които дългосрочно разчитам.
                          Мисля,че достатъчно пълно отговорих на въпроса.
                          Между другото-никога не бих задала толкова конкретен въпрос на участник тук.Тук съм, за да разбера най-общо нагласите,въпреки че те не са решаващи,за да заема позиция на пазара.
                          Успех!
                          ама то с теб нормално не може да се говори аВати префърцулената лелка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                            Убавато Наде да не закачате препоръчва ТАТО
                            Надка ще ни е талисман. Тъй де, кой ще се сърди на торанагите, че отварят по никое време

                            Коментар


                            • Убавато Наде да не закачате препоръчва ТАТО
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от titogb Разгледай мнение
                                каква е позицията ти в момента надя къси,дълги или наблюдаващ
                                За 3 дни ми задават тоя въпрос два пъти.Не скалпирам на валутните пазари,което означава,че не съм променяла позициите си.
                                Отговарям отново:от седмичната графика спускам трендлиниите,на които дългосрочно разчитам.
                                Мисля,че достатъчно пълно отговорих на въпроса.
                                Между другото-никога не бих задала толкова конкретен въпрос на участник тук.Тук съм, за да разбера най-общо нагласите,въпреки че те не са решаващи,за да заема позиция на пазара.
                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X