IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
    таз вечер ще е ТАТОвото
    ай един бонус за края на седмицата....на дневна графика скиф отде минува wolfline...(2042...3172)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Не се играе форекс, когато се забравят важни каки.
      Анон две очи не могат всичко да видят затуй требе да си помагаме
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
        TATO,

        пробива на 2803 май остава за преди изборите....ама бием ли подкрепата ,апетита на мечоците ще нарасне
        таз вечер ще е ТАТОвото
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • TATO,

          пробива на 2803 май остава за преди изборите....ама бием ли подкрепата ,апетита на мечоците ще нарасне

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
            каката 200 я бях забравил 1,28304 а тя е много ,много важна
            Не се играе форекс, когато се забравят важни каки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Проблемът за спада е 200 дневния MA, който е на 1,2830.

              Отделно, доколкото може да се вярва, голям играч има DNT опции 1.30-1.28 и ще пази нивото.

              Смятам, че този рейндж ще бъде пробит надолу.
              каката 200 я бях забравил 1,28304 а тя е много ,много важна
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Пред зона сме...гледах го има поне още два сценария....остави тез правила за тренд......а и е петък и избори.....непипам освен ако върне до 28.90 от там къс .....Има много неодарени стопове на дългите...а и повечето затварят късите....пред 2 зони сме а и 27.50 нее далече.....Само къси от 30.22 ....или ще чакам пропадане и отдоло вход....пазара щени покаже кога..Весела събота и неделя от мен за всички!
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                  вчерашния бар е дълъг 58 пипса а днескашния засега е115 пипса демек точно два пъти затуй се закучи тука ама ако пробие последното 2835 ще се отпуши и под 2803 таз вечер
                  Проблемът за спада е 200 дневния MA, който е на 1,2830.

                  Отделно, доколкото може да се вярва, голям играч има DNT опции 1.30-1.28 и ще пази нивото.

                  Смятам, че този рейндж ще бъде пробит надолу.

                  Коментар


                  • вчерашния бар е дълъг 58 пипса а днескашния засега е115 пипса демек точно два пъти затуй се закучи тука ама ако пробие последното 2835 ще се отпуши и под 2803 таз вечер
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      С оглед тренда от 20.40 корекцията му има пробит въсходящ триъгалник....Докато нямаме пробито ниво 29.23 важи правилото за тренд....Ама вобще няма дасе очудя ако от тук видим едно рали нагоре....А и тренда от 30.22 свърши.....И целият тренд от 31.40вече има АВС..да нее смешно ,такае...и самата корекция от 28.80 е едно чисто В ,ас от вални неразбирам много но сие чисто В .....Такаче докато не пробие 29.23 ...ама точно от тук може да стане обратна реверсия......а и мувинг 200 на дневна е точно под нас.....След пробив на 29.23 е Ама Абсолютно друго.....Затова имам дълги точно от тук...а и флага си испълни таргета.
                      А-а-а, не знам Коте, ти по- ги разбираш тия вълнички от мен, но аз само гледам че Гърците пак се пропукват, в Испания е все по-голям мор, Англичаните са на път да направят крачка към излизане, Финландците също, във Франция имаме комунизъм, а швабата ги яде все повече мисълта че плащат най-много за целият този цирк.

                      При тази ситуация и балонът на Уол Стрийт, не ми се вижда логично еврото да поскъпва спрямо долара, както и да го помисля. Оставям настрана факта, че и двете са тоалетна хартия... Но това е игра на ОТНОСИТЕЛНИ ВЕЛИЧИНИ.

                      Затова съм шорт по фундамент.
                      "Luck is what happens when preparation meets opportunity"
                      Seneca

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Ако си измислил и стоп
                        От стоп няма нужда, тъй като този който би скъсил си е гарантирал печалбата дори цените да не паднат. Евентуална пропусната полза би имал само ако цените се качат и то с много нагоре, но дори тогава скъсилият земята ще е на печалба макар не така голяма. В случай обаче, че цената на земята падне, притежателите и ще духат супата - както и ще стане, ако не са я скъсили предварително.
                        Last edited by Jay Gould; 02.11.2012, 17:44.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • [QUOTE=Jay Gould;1059338221 Лошото е обаче, че само ако гъкна как става това, мен ме няма в схемата и затова го правя само с едни малки наследствени земи. Няма как да си гарантирам моя дял, ако спомена на някой схемата затова ще го караме кротко и по малко.[/QUOTE]

                          Ако си измислил и стоп

                          Коментар


                          • С оглед тренда от 20.40 корекцията му има пробит въсходящ триъгалник....Докато нямаме пробито ниво 29.23 важи правилото за тренд....Ама вобще няма дасе очудя ако от тук видим едно рали нагоре....А и тренда от 30.22 свърши.....И целият тренд от 31.40вече има АВС..да нее смешно ,такае...и самата корекция от 28.80 е едно чисто В ,ас от вални неразбирам много но сие чисто В .....Такаче докато не пробие 29.23 ...ама точно от тук може да стане обратна реверсия......а и мувинг 200 на дневна е точно под нас.....След пробив на 29.23 е Ама Абсолютно друго.....Затова имам дълги точно от тук...а и флага си испълни таргета.
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Jey...ас затворих....от 29 пак къс или от доло както каза ти дълаг.....Имаш едно обяснение че земеделската земя е балон пред спукване....за което тенкс....двуомях се за моята ,но вече сам сигорен че напролет ще я освободя.Jey често съм във Варна...може ли дате поканя на чаша узаки...аз черпя..
                              Няма проблем. За земята, понамирисва ми от около година вече, пък от това лято съвсем. Сега, чета, че в Добруджа вече е ударила 1750 лв., но на последните държавните търгове с компенсаторки. Тоест - реалната цена дори да са купени по най-високите цени е пак по-малка от тия 1300 лв. на декар от август-септември в Добруджа. Хубавото е, че има как да се скъси земята като почне да се пука балона. Иначе на едни 20-25 000 декара, могат да се изкарат от раз минимум едни 1 000 000 - 1 300 000 лв. за нула време еднократно и от раз. Лошото е обаче, че само ако гъкна как става това, мен ме няма в схемата и затова го правя само с едни малки наследствени земи. Няма как да си гарантирам моя дял, ако спомена на някой схемата затова ще го караме кротко и по малко.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Пичове, шортите ли здраво?

                                Аз съм пак шорт, този път стандартен лот и половина, пак за поне 1000пипа и пак от същите нива - 1.3140 до 1.2950

                                Имам натрапчивото усещане като колегата Jay че сме надолу и добавям от определени нива на всеки Х пипа към позицията, с уговорката че има и едни нива дето се объщам срещу долара ако ги стигнем.

                                Това по фундамента, инак суинга е в свободен стил
                                "Luck is what happens when preparation meets opportunity"
                                Seneca

                                Коментар

                                Working...
                                X