IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тавекс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
    Здравейте, бих била благодарна ако ми помогнете с малко инфо. Предлагат ми работа за Тавекс, само че малко ме притесняват... Търгуват със злато, но изкупните им цени са м/у 2 и 10 % по високи от борсовите...Това е много странно. Освен това, на работещите предлагат огромни заплати, и започвам да си мисля, че са ужасни спекуланти. Някой може ли да помогне с малко инфо?
    да не става въпрос за тая работа
    http://www.tavex.bg/index.php?main=397

    Тарикати са иначе рекламният им отдел По-голяма БЕЗПЛАТНА реклама едва ли щяха да си направят. От няколко месеца се счупиха по всички сайтове да пишат за огромната заплата. Сега видях, че са си удължили крайният срок - явно има ефект.

    п.п. друг е въпросът дали и ти не си част от рекламната им кампания, ''щото нещо не са ти много верни сметките

    Коментар


    • Борса - 1646.50USD = 2453лв. (приблизително) = 78.80лв/гр (приблизително)

      Тавекс - Друго инвестиционно злато (1 грам) 74.73 81.51
      -5% +4% (приблизително)

      Коментар


      • Котировките на Тавекс в момента са долу горе 1550 купува/1700 продава за инвестиционно злато. Не знам как получи ти тези проценти. Това е при цена 1650.

        Коментар


        • Здравейте!
          По повод изкупните цени на Тавекс - на моя калкулатор като ги сметна и все ми излизат под борсова цена. В зависимост от чистотата на изкупувания метал процентите варират, като по-добри цени се котират за по-високи проби. При монетите е различно, но там качеството на предлаганата монета е решаващо за определяне на цена. Има ли и най-малък дефект монетата се изкупува като скрап и се заплаща цената за метала от съответната проба. На мнение съм, че Тавекс е сериозна фирма и не би трябвало да имате притеснения от такова естество. Относно заплащането не се и съмнявам, че то
          ще е подобаващо и доста стимулиращо. Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
            Един ден, всичики които са си дали живи пари за един метал - злато, ще бъдат жестоко наказани, според мен със спад на цените към една реална цена
            1. живите пари нещо като живите животни ли са?
            2. реалната цена на златото измерена в храни и питейна вода може и да падне, но измерена в хартишки няма как да падне. От 3-4 години насам печатниците за пари по света работят на три смени. Ето защо цената на златото измерена в нищо не значещи хартишки без никакво покритие е всичко друго, но не и "реална" цена на златото...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Странно е само за калинките... Тъй нареченото от теб борсово злато е от книжни унции, а Тавекс продават реални унции. Има разлика между това да притежаваш хартия на която някой е написал обещание че ти дължи злато и да държиш истинско злато, налЕ? Предвид на огромните манипулации на борсите /най-вече на КОМЕКС/ да се продава книжно злато без покритие за да се свали изкуствено цената на реалното, бих казал че споменатите от теб проценти са ниски!
              Тук съм съгласен., че цената на златото на електронните борси е манипулирана и това от десетилетия

              Преди да има електронна търговия златото се търгуваше по 30-50 долара - колкото е може би цената му за добив и като метал за в индустрията

              Всяка цена над това е манипулация и цели такива като Императора да се надъхват :-)

              Един ден, всичики които са си дали живи пари за един метал - злато, ще бъдат жестоко наказани, според мен със спад на цените към една реална цена на база реалната употре3ба в бижутерията и индустрията - това са може би цени около 200-300 макс долара
              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

              Коментар


              • Мога само да допълня, че кандидатурите ги разглеждат най-вече в Естония и оттам мисля спускат кой става и кой не, предимно жени обаче, според снимката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                  .. Търгуват със злато, но изкупните им цени са м/у 2 и 10 % по високи от борсовите...Това е много странно.
                  Странно е само за калинките... Тъй нареченото от теб борсово злато е от книжни унции, а Тавекс продават реални унции. Има разлика между това да притежаваш хартия на която някой е написал обещание че ти дължи злато и да държиш истинско злато, налЕ? Предвид на огромните манипулации на борсите /най-вече на КОМЕКС/ да се продава книжно злато без покритие за да се свали изкуствено цената на реалното, бих казал че споменатите от теб проценти са ниски!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Що пък - пирамида? Не съм чул някой да се оплаква от тях.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Когато не дават хленчим, когато дават - пирамида
                      Тавекс е уважавана компания. Действай!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Е, не смятам да са пирамида. Лично мнение, разбира се.
                        Има някои инвестиционни посредници уж, при които почваш работа, бачкаш половин година и накрая се оказва, че и пари им дължиш. В случая ако не взимаш двестатици, с неотваряеми врати, или наполеони по 6 грама, то не би следвало да има проблем. Въпреки това не съм вътре във фирмата за да знам какви договори се подписват, но силно ме съмнява да има самоучастие едва ли не.

                        P.S.: Жалко, поне за снимката.
                        Благодаря за мнението

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                          Благодаря за съвета, сега ще обясна защо ме притеснява предложението им. Наскоро имах случай на пирамида, обявяваща се за социална медия. И те обещаваха огромни суми, само че първоначално трябва да им дадеш доста... Не съм сред измамените, но такава заплата, каквато Тавекс предлагат е меко казано странна за изискванията, които имат към служителите си. Относно защо ме интересува с какво и как се занимават - нормално е, не ми се иска да се забърквам в нещо, за което след време може да ми се потърси сметка..
                          Е, не смятам да са пирамида. Лично мнение, разбира се.
                          Има някои инвестиционни посредници уж, при които почваш работа, бачкаш половин година и накрая се оказва, че и пари им дължиш. В случая ако не взимаш двестатици, с неотваряеми врати, или наполеони по 6 грама, то не би следвало да има проблем. Въпреки това не съм вътре във фирмата за да знам какви договори се подписват, но силно ме съмнява да има самоучастие едва ли не.

                          P.S.: Жалко, поне за снимката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Какво лошо има да купуват над борсова, вкарват нумизматика, както и пазара навън е по-нагоре. Отделно купувачи има сигурно и тук и през 30-50 лв. - все са напред. Немалка част е и обмена на валута. За заплатите - оплакване ли е или...?
                            Не схващам и Вашият проблем като служител дали са или не спекуланти. А и да са - какъв е проблема? Вместо да се радвате, задавате меко казано странен въпрос.
                            По отношение на работата им е друга тема, от гледна точка на продавач на инвестиционни монети имам предвид. Но това мисля, че ще Ви го обяснят по време на работа, т.е. кое как да извъртате грубо казано.
                            Взимайте си парите и си свиркайте, ебаната страна е пред, а не зад гишето.
                            Лично мнение.
                            P.S.: С тая снимка и имена, дано не пропадне кандидатурата, имайки предвид че и двамата управители за България следят форума.



                            Благодаря за съвета, сега ще обясна защо ме притеснява предложението им. Наскоро имах случай на пирамида, обявяваща се за социална медия. И те обещаваха огромни суми, само че първоначално трябва да им дадеш доста... Не съм сред измамените, но такава заплата, каквато Тавекс предлагат е меко казано странна за изискванията, които имат към служителите си. Относно защо ме интересува с какво и как се занимават - нормално е, не ми се иска да се забърквам в нещо, за което след време може да ми се потърси сметка..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                              Здравейте, бих била благодарна ако ми помогнете с малко инфо. Предлагат ми работа за Тавекс, само че малко ме притесняват... Търгуват със злато, но изкупните им цени са м/у 2 и 10 % по високи от борсовите...Това е много странно. Освен това, на работещите предлагат огромни заплати, и започвам да си мисля, че са ужасни спекуланти. Някой може ли да помогне с малко инфо?
                              Какво лошо има да купуват над борсова, вкарват нумизматика, както и пазара навън е по-нагоре. Отделно купувачи има сигурно и тук и през 30-50 лв. - все са напред. Немалка част е и обмена на валута. За заплатите - оплакване ли е или...?
                              Не схващам и Вашият проблем като служител дали са или не спекуланти. А и да са - какъв е проблема? Вместо да се радвате, задавате меко казано странен въпрос.
                              По отношение на работата им е друга тема, от гледна точка на продавач на инвестиционни монети имам предвид. Но това мисля, че ще Ви го обяснят по време на работа, т.е. кое как да извъртате грубо казано.
                              Взимайте си парите и си свиркайте, ебаната страна е пред, а не зад гишето.
                              Лично мнение.
                              P.S.: С тая снимка и имена, дано не пропадне кандидатурата, имайки предвид че и двамата управители за България следят форума.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                                Здравейте, бих била благодарна ако ми помогнете с малко инфо. Предлагат ми работа за Тавекс, само че малко ме притесняват... Търгуват със злато, но изкупните им цени са м/у 2 и 10 % по високи от борсовите...Това е много странно. Освен това, на работещите предлагат огромни заплати, и започвам да си мисля, че са ужасни спекуланти. Някой може ли да помогне с малко инфо?
                                Ако ти дават добра заплата, не виждам къде ти е проблема?! Отивай, може и да научиш нещо ново.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X