IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тавекс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    В тавекс бих отишъл само в неработен ден като неделята или дълги празници........
    В момента по Ботев към Сливница има бюра който купуват долара на 1,49 и продават на 1,491 примерно.
    на Граф Игнатиев има бюро Никар което работи с всички цветни валути с по добри маржове...това никар което е на витошка е издънка от никар от мазето на пл.Славейков....
    на НДК има друго бюро политур с добри курсове....
    Така че за големи суми не стават Тавекс.....
    Браво полезна информация за шарените курс купува на витошка и аз знам едно по изгодно но пък там курс продава беше по-висок ама за дребни сумички стотинка или по малко е все тая

    Коментар


    • Аз съм доволен от ТАВЕКС. Среброто 925 го изкупуват на 1.13, а това с недоказан произход- на проба 800 - 91стотинки.
      Злато не съм житкал, но имам малко за продаване. Чистата нумизматика ще я продам когато започна да пуша марихуана на 90 години. Твърдо съм решил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
        Не, не става въпрос за тази обява. в джобс имат друга, за заплата 900 лв. нето. Нормално е да се интересувам от евентуалния си работодател. Колкото до това дали са ми верни сметките или не - все пак не съм се занимаввала точно със злато, така че е нормално Затова пуснах тема тук, да ми обяснят компетентните...

        На останалите, благодаря! Ще отида нинтервюто и ще преценя на място.

        Е няма ли да почакаш поне да те викнат на интервю или директно ще им се натресеш все пак обявата мисля е до 20-април за набиране на кандидатури

        хихихихихихихихихи
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
          Тавекс са много точни и иновативни спредовете при валутите са много изгодни същото и важи за златото малко по скъпичко от западна европа но и курс купува е по-висок най-важното гарантирано че няма да ти пробутат фалшива валута няма скрити комисионни за чейндж са най-добрите плюс още едно бюро на витошка
          В тавекс бих отишъл само в неработен ден като неделята или дълги празници........
          В момента по Ботев към Сливница има бюра който купуват долара на 1,49 и продават на 1,491 примерно.
          на Граф Игнатиев има бюро Никар което работи с всички цветни валути с по добри маржове...това никар което е на витошка е издънка от никар от мазето на пл.Славейков....
          на НДК има друго бюро политур с добри курсове....
          Така че за големи суми не стават Тавекс.....

          Коментар


          • Тавекс са много точни и иновативни спредовете при валутите са много изгодни същото и важи за златото малко по скъпичко от западна европа но и курс купува е по-висок най-важното гарантирано че няма да ти пробутат фалшива валута няма скрити комисионни за чейндж са най-добрите плюс още едно бюро на витошка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
              Колкото до това дали са ми верни сметките или не - все пак не съм се занимаввала точно със злато, така че е нормално
              Ама голям смях Не си се занимавала ама точно определи дори в проценти, че изкупната цена е над борсата!
              Съвет - преди интервюто си направи труда и разучи що е то тройунция злато!
              Успех!

              Коментар


              • Човека решил да се информира ,вий веднага почнахте с обидите ,не знам кой е простият в случая .....
                Никой не дава пари лесно ,в конкретния случай със сигурност става въпрос за специфична и отговорна работа най-вероятно свързана с доста часове на ден сигурно с работното време на МОЛа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                  С каквото и да се занимаваш - сметките са си сметки, така че не е нормално
                  Иначе успех на интервюто (ако въобще има такова де ))
                  Благодаря, ще видим какво ще стане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                    Е нека се пробват , ама уж случайно някой да пуска нова тема и "без да иска" да споменава от 2% до 10 % над борсови цени , много съмнително става.

                    Значи сега съм си заслужила даже и по голяма заплата от 900..... Като отида при тях ще им кажа и за реклама да ми плащат...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от digicom_2005 Разгледай мнение
                      Не, не става въпрос за тази обява. в джобс имат друга, за заплата 900 лв. нето. Нормално е да се интересувам от евентуалния си работодател. Колкото до това дали са ми верни сметките или не - все пак не съм се занимаввала точно със злато, така че е нормално Затова пуснах тема тук, да ми обяснят компетентните...

                      На останалите, благодаря! Ще отида нинтервюто и ще преценя на място.
                      С каквото и да се занимаваш - сметките са си сметки, така че не е нормално
                      Иначе успех на интервюто (ако въобще има такова де ))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        ами всяка реклаам е добре дошла, така че що да не се пробват? А и съвсем спокойно рекламата може да е фиктивна и вече да си е назначен човека, просто е отличен начин за не особено позната фирма да си увеличи познаваемостта на марката.....
                        Е нека се пробват , ама уж случайно някой да пуска нова тема и "без да иска" да споменава от 2% до 10 % над борсови цени , много съмнително става.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                          да не става въпрос за тая работа
                          http://www.tavex.bg/index.php?main=397

                          Тарикати са иначе рекламният им отдел По-голяма БЕЗПЛАТНА реклама едва ли щяха да си направят. От няколко месеца се счупиха по всички сайтове да пишат за огромната заплата. Сега видях, че са си удължили крайният срок - явно има ефект.

                          п.п. друг е въпросът дали и ти не си част от рекламната им кампания, ''щото нещо не са ти много верни сметките

                          Не, не става въпрос за тази обява. в джобс имат друга, за заплата 900 лв. нето. Нормално е да се интересувам от евентуалния си работодател. Колкото до това дали са ми верни сметките или не - все пак не съм се занимаввала точно със злато, така че е нормално Затова пуснах тема тук, да ми обяснят компетентните...

                          На останалите, благодаря! Ще отида нинтервюто и ще преценя на място.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                            да не става въпрос за тая работа
                            http://www.tavex.bg/index.php?main=397

                            Тарикати са иначе рекламният им отдел По-голяма БЕЗПЛАТНА реклама едва ли щяха да си направят. От няколко месеца се счупиха по всички сайтове да пишат за огромната заплата. Сега видях, че са си удължили крайният срок - явно има ефект.

                            п.п. друг е въпросът дали и ти не си част от рекламната им кампания, ''щото нещо не са ти много верни сметките
                            ами всяка реклаам е добре дошла, така че що да не се пробват? А и съвсем спокойно рекламата може да е фиктивна и вече да си е назначен човека, просто е отличен начин за не особено позната фирма да си увеличи познаваемостта на марката.....
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                              да не става въпрос за тая работа
                              http://www.tavex.bg/index.php?main=397

                              Тарикати са иначе рекламният им отдел По-голяма БЕЗПЛАТНА реклама едва ли щяха да си направят. От няколко месеца се счупиха по всички сайтове да пишат за огромната заплата. Сега видях, че са си удължили крайният срок - явно има ефект.

                              п.п. друг е въпросът дали и ти не си част от рекламната им кампания, ''щото нещо не са ти много верни сметките
                              За 4000 кинта пръста си не мърдам, те ще ме карат 17*18 да смятам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                                Борса - 1646.50USD = 2453лв. (приблизително) = 78.80лв/гр (приблизително)

                                Тавекс - Друго инвестиционно злато (1 грам) 74.73 81.51
                                -5% +4% (приблизително)
                                Може би не е за тази работа

                                Коментар

                                Working...
                                X