IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тавекс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    не се занимавайте с глупости ... кредитни дебитни карти... може да си сложите картонче с трите имена, адреса и телефона и да пишете "аз си купих 200 грама жълто от тавекс и го нося дома"

    low profile и pay cashh това е важно ако не искате в даден момент да дойдат държава, крадци и тн гадове и да кажат "тука имаш едно жълто тенеке дай го насам"
    Колега, вместо да се разнасям с хиляди две-пет-10 хил. лв, е далеч по-удобно с карта да направим трансакцията.

    Ако е за екскурзия е друго. А това за причакването вярно ли е? На някой случвало ли му се е ? :O

    Аз съм много доволен до сега от Тавекс. Големи пичове !

    Някой ? Хора, айде дайте някакво инфо де..
    Last edited by Ricognito; 21.06.2016, 10:46.

    Коментар


    • Така е, но в други случаи е по-удобно.
      Примерно искаш да си вземеш долари джобни за екскурзия...
      Трябва да ходиш в банката, теглиш левове и ти вземат и такса от банката... После в чейнджа. По-лесно ще е направо с карта, ако може да се плати в чейнджа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        да, продават и купуват на гише и не, не може да се плаща с кредитна карта, поне преди месец не можеше в София
        не се занимавайте с глупости ... кредитни дебитни карти... може да си сложите картонче с трите имена, адреса и телефона и да пишете "аз си купих 200 грама жълто от тавекс и го нося дома"

        low profile и pay cashh това е важно ако не искате в даден момент да дойдат държава, крадци и тн гадове и да кажат "тука имаш едно жълто тенеке дай го насам"
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
          тавекс продават/изкупуват ли монети на гише ? и ако да - може ли да се плаща с кредитна карта ?

          за стандартните инв. монети става въпрос - като крюгеранд
          Не, може с кредитна карта. Подтикват те да носиш кеш,за да те причакат после като си тръгваш

          Коментар


          • И онзи ден не можеше

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
              тавекс продават/изкупуват ли монети на гише ? и ако да - може ли да се плаща с кредитна карта ?

              за стандартните инв. монети става въпрос - като крюгеранд
              да, продават и купуват на гише и не, не може да се плаща с кредитна карта, поне преди месец не можеше в София
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • тавекс продават/изкупуват ли монети на гише ? и ако да - може ли да се плаща с кредитна карта ?

                за стандартните инв. монети става въпрос - като крюгеранд
                "the trend is your friend until the end..."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВутеТо Разгледай мнение
                  Здравейте ! Мисля да опитам да работя в Tavex , та някой ако знае какво е интервюто и как е като работна среда ще съм благодарен да сподели
                  Имам малък опит в тази дейност, така че няма да започна точно от нулата.
                  В тавекс има касиери, валутни дилъри.....е и златари....
                  работата на всички е еднобразна ...
                  Котировките се променят спрямо международните с разлика между 5% на цветните валути...това е за общо ползване....
                  Това и дете може да го върши....
                  а индивидуалните клиенти...спрямо човека...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Ами щом никой не ти отговаря, значи няма какво хубаво да ти каже и да те подкрепи.
                    Не търся само позитивното , точно негативното ме интересува мерси все пак
                    "Я моем копам,моем и да не копам..."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВутеТо Разгледай мнение
                      Баш никой да не е работил или да има познат в Тавекс не ми се вярва
                      Ами щом никой не ти отговаря, значи няма какво хубаво да ти каже и да те подкрепи.
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Баш никой да не е работил или да има познат в Тавекс не ми се вярва
                        "Я моем копам,моем и да не копам..."

                        Коментар


                        • Здравейте ! Мисля да опитам да работя в Tavex , та някой ако знае какво е интервюто и как е като работна среда ще съм благодарен да сподели
                          Имам малък опит в тази дейност, така че няма да започна точно от нулата.
                          "Я моем копам,моем и да не копам..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 0g0 Разгледай мнение
                            Само няколко дни по късно същата монета се появи в Дилърс голд http://dillarsgold.com/bg/coins.php?...cat=&archive=&
                            където я продаваха за 1000 лв.
                            Всъщност всеки гледа да те прекара, но ако някой се върже на такъв безобразен сайт, сам ще се е прекарал. Според мен това е няква евтина реклама ако не и опит за измама.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 0g0 Разгледай мнение
                              Тавекс са измамници! Не се занимавайте с тях.
                              Ходих при тях за да продам златна монета 4 ДУКАТА "FRANC IOSF" - АВСТРИЙСКИ ИМПЕРАТОР. ГОДИНА 1915. ТЕГЛО 13,19 гр. ПРОБА 987. КАРАТ 23,69. ДИАМЕТЪР ~ 40 mm.
                              Имаше малък дефект и ми обясниха, че заради него монетата нямала нумизматична стойност и ми дадоха 800 лв. за нея.
                              Само няколко дни по късно същата монета се появи в Дилърс голд http://dillarsgold.com/bg/coins.php?...cat=&archive=&
                              където я продаваха за 1000 лв.
                              Ха е ти какво очакваше ,да ти я платят на цената на която се опитват да я продадат.Цената е тая която е готов да плати купувача а не тая която иска продавача.
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Тавекс са измамници! Не се занимавайте с тях.
                                Ходих при тях за да продам златна монета 4 ДУКАТА "FRANC IOSF" - АВСТРИЙСКИ ИМПЕРАТОР. ГОДИНА 1915. ТЕГЛО 13,19 гр. ПРОБА 987. КАРАТ 23,69. ДИАМЕТЪР ~ 40 mm.
                                Имаше малък дефект и ми обясниха, че заради него монетата нямала нумизматична стойност и ми дадоха 800 лв. за нея.
                                Само няколко дни по късно същата монета се появи в Дилърс голд http://dillarsgold.com/bg/coins.php?...cat=&archive=&
                                където я продаваха за 1000 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X