IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на българския трейдър

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само пистолета липсва на масата..

    Коментар


    • ето и една картинка
      от работното място на
      бг тръдъръ
      Attached Files

      Коментар


      • Темата кърти...
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Благодаря на всички, които сте попълнили анкетата.

          Ей тука има големи образи обаче....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Що е това CAPM?
            обаркал е сас СРАМ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
              бивш трейдър е умрял трейдър. Такъв като тебе. Без никакво значение за пазара. Ахмадо
              Че аз не се имам изобщо за трейдър нито пък някога съм мислил за мен по този начин. Така че очевидно няма как да съм бивш. Пък за значение за пазара - аз ако взема, невероятно но как да имам значение за някакъв пазар, вече няма да съм на този пазар

              но виждам че ти се кефиш че имаш значение на пазара, коя акция потроши напоследък, щото очевидно за ръст няма как да се говори някой да е имал значение, като нищо не мърда нагоре

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Хахаха, що да не се приближаваш към бивш трейдър. Силно се надявам ако е така да се дължи на собственото ти рационално разбиране че тази работа не е за теб, а не наложени обективни причини като клоняща към зануляване сметка
                Бивш трейдър е умрял трейдър. Такъв като тебе. Без никакво значение за пазара. Ахмадо Седи мирно, гледай мача

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                  да тееба и трейдъра и нескопосаника. Никой не се интересува от история ти а от собственото си настояще. Ей тая криза ви саштиса, съвсем се съпикясахте )))
                  Хахаха, що да не се приближаваш към бивш трейдър. Силно се надявам ако е така да се дължи на собственото ти рационално разбиране че тази работа не е за теб, а не наложени обективни причини като клоняща към зануляване сметка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22
                    Кои знае какаа студент си и ти от ониа финаннсисти каде смиатат ама с 4уждите пари......а дати кажа добре 4еме резнаха 4е нау4их дати пи6а езика....а ти пак го .........Д......
                    Таня, тоя не е критерии за български трейдър. Хората дето търгуват имат поне основно образование!
                    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                    България Над Всичко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      По-интересен ще е профила на бившия трейдър
                      Никой не се интересува от история ти а от собственото си настояще. Ей тая криза ви саштиса, съвсем се съпикясахте )))
                      Last edited by X_Y; 13.03.2012, 21:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tania_kg Разгледай мнение
                        Здравейте на всички. Аз съм студентка в ИУ-Варна и в момента пиша магистърска теза на тема "Избор на стратегии в техническия анализ на валутните и фондови пазари - фактори, рискове и резултати". За целта провеждам собствено проучване чрез анкета, която се състои от 17 въпроса. Моля всеки, който може да отдели 5 мин. да я попълни на следните линкове (разделена е на 2 части):
                        http://www.surveymonkey.com/s/B9CB7WX
                        http://www.surveymonkey.com/s/BCH9KFK

                        Ангажирам се да изпратя резултатите от изследването на всеки, който прояви интерес. Мога да ви изпратя анкетата и на e-mail като word file, ако за вас така е по-удобно. Пишете ми на tatyana.georgieva@abv.bg

                        Благодаря Ви за разбирането и за отделеното време!
                        Маце и аз ще се включа, но след някой час, нека малко да поизтрезнея, че имах годишнина от смъртта на роднина и пих от мъка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22
                          Даго...........д
                          From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                          България Над Всичко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22
                            Вси4ко е глупости ,сестрами заварши в оксфорд ,ба4ка като ку4е до 23 4аса....циал отделса и на фондабмента са стра6ни направо до95%...ама сега е в друг отдел и ниама информациа и прес ден ми звани.....влизат разли4но умни а накраиа са с промити мозаци....само фрази термини а пред графиката е като голиам камак.
                            На теб като ти гледам правописа си сред най-тъпите...
                            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                            България Над Всичко

                            Коментар


                            • Благодаря на всички, които се отзовавате на молбата ми, до тук имам 32 попълнени анкети. Надявам се, че ще има и други, които да се включат.

                              Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                                Capital Assets Pricing Model. Надявам се въпроса не беше сериозен
                                Аз даже помислих, че е съкращение на български! Съвсем нормално е да е сериозен...
                                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                                България Над Всичко

                                Коментар

                                Working...
                                X