IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на българския трейдър

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ни тъ рабрах ? Мисъта ти.

    Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
    Пешо защо два отделни поста си пуснал ? С единия си правиш реклама на курсовете а с другия ги отричаш тотално ?
    Нещо тибетско религиозно има в това, като дай едни пари а аз другия живот ако имам и не ми трябват щи ги върна. Интересното е, че там си вярват в това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tania_kg Разгледай мнение
      Или можете да изтеглите файла от тук: http://dox.bg/files/dw?a=2837545ff3
      Ако пак не се вижда пишете.
      ........интересна анкетка....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        друго си е курс при тебе ( пешко ) за девестин лева..нали учителю , с "подарък" вълновото ти романче на половин цена ( пейсе лева ) ... излиза готов тех.анализатор
        а това ,че Милен ти е плащал ...съчувствам му...
        Да, друго си е обучение при ПК. Той защото е толкова добър анализатор и трейдър, затова в момента продава френски маникюр, масаж с билкови топки и спагети болонезе за 4.30лв чрез "финансовия" си сайт... Чувал съм, че и Сорос освен хедж фонда си върти и бизнес със светещи вързанки по 1лв.

        Коментар


        • Много ме кефи факта, че и в анонимни анкети печелившите позиции са повече, а и фин. резултат е положителен!

          Коментар


          • Ами аз ако съм ти в комисията дето ще го гледа уж - първият ми въпрос ще е колко е средната доходност от това нещо. А то няма такъв въпрос от типа 'Печелите ли и колко?'. Всичко хубаво и интересно ама като няма $$$ - за кво е ...
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Или можете да изтеглите файла от тук: http://dox.bg/files/dw?a=2837545ff3
              Ако пак не се вижда пишете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                много ню ню
                Ух да нищо не се вижда. По късно ще го преправя и ще го кача пак.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tania_kg Разгледай мнение
                  Прилагам временни резултати от анкетата. Надявам се още някой да се включи, тъй като до заветните 100 ми остават 2ма за първата анкета и цели 14 за втората (явно не всички са попълвали и двете анкети) Благодаря на тези, които се включиха!
                  много ню ню

                  Коментар


                  • Прилагам временни резултати от анкетата. Надявам се още някой да се включи, тъй като до заветните 100 ми остават 2ма за първата анкета и цели 14 за втората (явно не всички са попълвали и двете анкети) Благодаря на тези, които се включиха!
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                      ADM i Cargill са наи големите "фермери"
                      Е все пак и Ексон са запознати с производството на горивата.. А за фермерите, определено АДМ е горилата. Но това е друг въпрос.

                      На зад всеки един АДМ, стоят хиляди фермери, които спекулират с цените, но му казват хеджиране. Само защото познаваш продукти и знаеш реколтата в твоя район, не означава че ще позанаеш какви ще са invetories от USDA за реколтата или USDE петрола...

                      Това няма как да го занеш каквото и да знаеш за продукта... Тук хората купуват сателитни снимки и такива подобни неща.. Но няма сигурен метод, има голям риск при тези числа, а те са най-определящите за тези продукти... Поне моето мнение е такова. Успех на всички.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                        За "Представителна" извадка са нужни изпълненията на 2 условия - изследването да е направено в 28-те областни града на България и да има отговор на поне 1000 души. Това е според стандартите на БГ социологически агенции. В случая обаче изследването ще е представително, ако е проведено във форумите на най-популярните сайтове в БГ в които темата се дискутира ежедневно.
                        Пешо защо два отделни поста си пуснал ? С единия си правиш реклама на курсовете а с другия ги отричаш тотално ?
                        Нещо тибетско религиозно има в това, като дай едни пари а аз другия живот ако имам и не ми трябват щи ги върна. Интересното е, че там си вярват в това.
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Dobro e
                          Мисля, че на снимката най-долу дясно, фотографа е пропуснал да запечата някаква бутилка в другата ръка на героя
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Трейдъри от Максуда празнуват
                              успешни 100 пипа профит !!!
                              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tania_kg Разгледай мнение
                                ...., особено при положение, че нямам познати които се занимават с трейдинг.....
                                Е са гле'й к'ва опашка ще се заформи за лични контакти Особено от варненци...
                                Сега сериозно - от анкета магистратура няма да стане. Трябва да си вътре в търговията за да имаш поне основа на която да стъпиш . Дори с времето и с развитието на ситуацията на пазара търгуващия се променя. Ако си имала някакви стратегии за търгуване преди 2 - 3 г. , сега може да се окаже , че не работят. Демек , скалперска стратегия може да се окаже подходяща за дългосрочна търговия в момента. Или обратно .
                                Опитай малко да потъргуваш на демо и ще си много по-наясно с материята. Ако сложиш 200-300 Е на реална сметка , то след време комисията ще се допитва до теб за ТА

                                П.П. Дай малко статистика - не само колко са попълнили . Предполагам не е трудно да дадеш междинни резултати през 1-2 дни

                                Коментар

                                Working...
                                X