IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от slavov.krasimir Разгледай мнение
    Ти подиграваш ли се нещо, на велик ли се правиш, нямаш право да се подиграваш разбра ли....!!!!

    щооооооооооо нямам право
    ако приемаш иронията за подигравка, тогава да. подигравам се
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      и на мен ми докладваха. утре в 15.29.34 извънземни от тау цета ще кацнат в центъра на монтреал. сметайте канадеца ка ше избуши сичките смешни световни валутки


      Ти подиграваш ли се нещо, на велик ли се правиш, нямаш право да се подиграваш разбра ли....!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        кой съм аз , че да те изпитвама и прогнози не ме интересуват.постовете с прогнози ги прескачам или не им обръщам внимание.
        а иначе прогнозирай си , щом ти е кеф и ти се отдава не очаквай обаче евала в тоя форум от търговци.освен от такива кат красимирчо дет ти следват прогнозите, ма на него му е простено докато се опари поне веднъж
        НЯМА, повтарям НЯМА търговец с глава на раменете дето да се води по прогнози и система РАЗЛИЧНИ от неговата
        пари правиш ли от прогнозите?
        на печалба или на загуба си откакто се занимаваш?
        и те такива въпросчета, на които да СИ отговориш на СЕБЕ СИ
        пак безупречен в доводитеопасен си
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
          РУКИ скоро ми беше казал че съм приключил с късмета на начинаещия и т.н. ,след последната прогноза от 180 пипа да разбирам ли че вече съм при маисторите или още требе де направи един компромис готов съм да направя още една за да взема изпита
          кой съм аз , че да те изпитвама и прогнози не ме интересуват.постовете с прогнози ги прескачам или не им обръщам внимание.
          а иначе прогнозирай си , щом ти е кеф и ти се отдава не очаквай обаче евала в тоя форум от търговци.освен от такива кат красимирчо дет ти следват прогнозите, ма на него му е простено докато се опари поне веднъж
          НЯМА, повтарям НЯМА търговец с глава на раменете дето да се води по прогнози и система РАЗЛИЧНИ от неговата
          пари правиш ли от прогнозите?
          на печалба или на загуба си откакто се занимаваш?
          и те такива въпросчета, на които да СИ отговориш на СЕБЕ СИ
          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

          Коментар


          • РУКИ скоро ми беше казал че съм приключил с късмета на начинаещия и т.н. ,след последната прогноза от 180 пипа да разбирам ли че вече съм при маисторите или още требе де направи един компромис готов съм да направя още една за да взема изпита маи вече я направих в другата тема току що
            Last edited by strannik; 01.03.2012, 22:01.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • и на мен някъкси междузвездно ми звъни цял ден телрфона, ма аз го не дигам, щото само ме притесняват за прогнози на марсианското форекс
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от slavov.krasimir Разгледай мнение
                Приятели, получих инфо за утре в 15:30 CAD/USD, ще има движение в полза на канадеца....
                и на мен ми докладваха. утре в 15.29.34 извънземни от тау цета ще кацнат в центъра на монтреал. сметайте канадеца ка ше избуши сичките смешни световни валутки
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Приятели, получих инфо за утре в 15:30 CAD/USD, ще има движение в полза на канадеца....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    в зоната 3260 до 3390 може да се очаква всичко.,много са трудни там прогнозитеизлизане от тези нива дава приоритет на съответната посока курсо мами днес къси будали

                    Bro' , аз от 16ч. до 18ч. го следих курса, смятах и накрая се отказах за днес да влизам с къси или дълги....
                    "Утрото е по-мъдро от вечерта"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                      сега е момента аиде нагоре ритнах го 19.14 часа е
                      пропусна
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • сега е момента аиде нагоре ритнах го 19.14 часа е
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • в зоната 3260 до 3390 може да се очаква всичко.,много са трудни там прогнозитеизлизане от тези нива дава приоритет на съответната посока курсо мами днес къси будали
                          Last edited by strannik; 01.03.2012, 19:11.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Страник това ниво33.23 за вход далги го взе от дневна графикали? Само това мие интересно
                            ниво за вход не съм търсилпросто когато се оттласна от 3304 там ме завари докато реша да вляза това епреди това даже го бях предвидил в другата темасега погледнах дневната, нямам такъв вход според боба според 2та часа има още доста потенциал за нагоре в момента 3329 му е голям проблем но ще го премине скоро и ще кацне на 3390
                            Last edited by strannik; 01.03.2012, 18:59.
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Страник това ниво33.23 за вход далги го взе от дневна графикали? Само това мие интересно
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                                това движение надолу е лъжливов 16.00ч ще разбера дали съм правкато премести може да тръгне обратно , цел 3390
                                за сега съм прав чакам
                                Last edited by strannik; 01.03.2012, 17:28.
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X