IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • часът е 13:31 .... след 45 минути ще бъде 14:16, но да не прибързвам със заключения ... да видим.

    Апропо, люпих много слънчоглед ...чак джуките ми се надуха от солта... кво прайм в такава ситуация.

    пп
    стопа е общ -20 пипса на всичкото - за наща фирма са нищо.
    добра работа и ако на "сухо" я докараме в края на деня още е по-добре ще е. бая работа беше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Attached Files
    Last edited by anonimen komardjia; 02.03.2012, 13:33.

    Коментар


    • Къде ще караме Уикенда на 3333 или на 1111
      По съм склонен да мисля за 3333
      Анализи EUR/USD

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        http://www.focus-news.net/?id=n1627125
        и знака на долара е с подобен символмаи ще става случка скоро
        Само не казвай на никого-от 01 април официалната валута на еврозоната става американският доларЗаварените кредитно-дебитни отношения се превалутират в съотношение 1:1
        Фибо-мибо-грънци....

        Коментар


        • добро утро

          http://www.youtube.com/watch?v=7E-RTI-H2oI
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
            Часът е 23:32
            оооооооо къде си никакъв те няма да спретнеш една психоанализа не е важно колко, а защо е толкова часът
            онова с кратките изречения още ме преследвавсе гледам да са по дълги за да не изглеждам депресиран обаче като прекаля изглеждам истериченабе нема оправия а твоито днес много кратко , да няма някакъв проблем
            Last edited by strannik; 02.03.2012, 00:03.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
              да по принцип ,но аз не гледам фигури защото тяхното завършване е не е гарантираностремя се само да съм хитър колкото пазара не повече защото го повеждаш ти , а печелившата стратегия е тои да те водимнооого трудна задача

              Има нещо такова, защото аз като заема позиция, не слагам стоп и лимит веднага, изчаквам да поеме в посоката и чак след 2-3 мини корекции +20 пипса залагам ОСО (едното изключва другото) и в общи линии ми се получава, а когато сложа почти веднага стопа, свеща с опашката почти винаги ми обира стопа (~=25 пипса)

              Коментар


              • Часът е 23:32

                Коментар


                • Първоначално изпратено от slavov.krasimir Разгледай мнение
                  Странник, получи се фигура Хед енд шоулдърс обърната на долу, значи се предполага тренд на Север..... нали?
                  да по принцип ,но аз не гледам фигури защото тяхното завършване е не е гарантираностремя се само да съм хитър колкото пазара не повече защото го повеждаш ти , а печелившата стратегия е тои да те водимнооого трудна задачаи от ТА също не разбирам , помага ми само няколко години работа с осцилоскоп на които съм изледвал много сигнали и индикаторите това е
                  Last edited by strannik; 01.03.2012, 23:36.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Странник, получи се фигура Хед енд шоулдърс обърната на долу, значи се предполага тренд на Север..... нали?

                    Коментар


                    • предишният спад до днешното дъно бе блокиран на 2 ч графика , сегашният отново е блокиран но на 15 мин.значи такова желание за юг почти не съм наблюдавалвземе ли 3315 дългите са сигурни сега е, 23.17ч
                      Last edited by strannik; 01.03.2012, 23:17.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        значи не четеш внимателската какво пиша или пък не си дорасъл още да го разбереш. споко, ще дойде и този ден, ако не си се отказал дотогава ...............

                        Не просто не ме познаваш и не можеш да правиш генерални заключения, а това от своя страна те разобличава в повърностност и това че явно си лаик......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от slavov.krasimir Разгледай мнение
                          Разбирам от тънки намеци, а твойте са направо цинични и без никакво уважение на мнението на другите.
                          Аз се опитвам да изкарам по нещо, да се науча да го правя, а само Странник се опитва да го прави, а ти само критикуваш и то поне да беше градивно......!!!!
                          колегите са строги но справедливи не се стегаи тук явно е така и трябва да се съобразяваме с порядкитеприемаи всичко на шега аз така правя но РУКИ е добронамерен и директен
                          Last edited by strannik; 01.03.2012, 22:30.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от slavov.krasimir Разгледай мнение
                            Разбирам от тънки намеци, а твойте са направо цинични и без никакво уважение на мнението на другите.
                            Аз се опитвам да изкарам по нещо, да се науча да го правя, а само Странник се опитва да го прави, а ти само критикуваш и то поне да беше градивно......!!!!
                            значи не четеш внимателската какво пиша или пък не си дорасъл още да го разбереш. споко, ще дойде и този ден, ако не си се отказал дотогава ...............
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • http://www.focus-news.net/?id=n1627125
                              и знака на долара е с подобен символмаи ще става случка скоро
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                щооооооооооо нямам право
                                ако приемаш иронията за подигравка, тогава да. подигравам се


                                Разбирам от тънки намеци, а твойте са направо цинични и без никакво уважение на мнението на другите.
                                Аз се опитвам да изкарам по нещо, да се науча да го правя, а само Странник се опитва да го прави, а ти само критикуваш и то поне да беше градивно......!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X