IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
    МММ, ама може и работата да отива към клин с цел къмто 1,31
    Еба тоя клин, еба тва чудо
    Изпили ми нервите и не мога да си мръдна от компа
    А имах важна работа по сф.
    Деградацията - висша форма на градация

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
      Такааааа, гледам нещо като трипъл топ ще прави на микро възходящото движение от последните часове. Аз си оставам с идея само за къси. имам една къса от снощи на 1,3038 с таргет 1.2980. до 12 таз вечер не иде ли там затварям където е. Пък после ще мисля.
      МММ, ама може и работата да отива към клин с цел къмто 1,31
      Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

      Коментар


      • Такааааа, гледам нещо като трипъл топ ще прави на микро възходящото движение от последните часове. Аз си оставам с идея само за къси. имам една къса от снощи на 1,3038 с таргет 1.2980. до 12 таз вечер не иде ли там затварям където е. Пък после ще мисля.
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
          Във ФА има нещо жестоко сбъркано
          В даните който пускат щатите всичко е лъжа и измама
          Ако при тях всичко е толкова добре че долара да ескалира така над всичко
          Защо не си купуват злато, защо цената на петрола е такъв проблем
          И топ въпроса е защо не могат да се оправят с имотния си пазар при положение че там хората са под наем
          Като добавим че външния им дълг расте с скоростта на светлината
          А в същото време кредиторите им от квикс им нямат доверие да не си обезценят долара и подписват споразумение помежду си да си ползват националните валути

          Кашата е пълна а долара е най скъпата хартия в историята на човечеството
          от 8.00ч сме в реиндж, трябва да поема вече.
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Във ФА има нещо жестоко сбъркано
            В даните който пускат щатите всичко е лъжа и измама
            Ако при тях всичко е толкова добре че долара да ескалира така над всичко
            Защо не си купуват злато, защо цената на петрола е такъв проблем
            И топ въпроса е защо не могат да се оправят с имотния си пазар при положение че там хората са под наем
            Като добавим че външния им дълг расте с скоростта на светлината
            А в същото време кредиторите им от квикс им нямат доверие да не си обезценят долара и подписват споразумение помежду си да си ползват националните валути

            Кашата е пълна а долара е най скъпата хартия в историята на човечеството
            Деградацията - висша форма на градация

            Коментар


            • [QUOTE=strannik;1059232685.Дали от желание за дълги но всеки момент очаквам шиш нагоре.1.3050 вземе ли, 90% дълги.[/QUOTE]
              а ето го и шиша.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4un4o Разгледай мнение
                Може и 1.3070 да го спре. До това ниво беше първото пропадане и след това корегира.!
                В момента пробива един клин на 5 мин с таргет 50 пипса
                ако го спре 3070 ще е фалшиво за още клети късаци , но има я тази опция и при мен.Пробивът при 1.3048 посока юг обърка и забави възходящото движение но без него не може да пробие дълбоко 1.3060 нагоре .Дали от желание за дълги но всеки момент очаквам шиш нагоре.1.3050 вземе ли, 90% дълги.
                Last edited by strannik; 15.03.2012, 13:22.
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                  мисля ясно е от вчера, поне до лимитът ми ,без 3096 ново дъно трудно ще е.
                  Може и 1.3070 да го спре. До това ниво беше първото пропадане и след това корегира.!
                  В момента пробива един клин на 5 мин с таргет 50 пипса
                  за по сигурно къси когато върне да тества пробитата линия с стоп над вълна Е. Върна се в клина.
                  Last edited by 4un4o; 15.03.2012, 13:05.

                  Коментар


                  • То ще се чуе
                    Кой крив кой прав се тая
                    Важното е да си стабилизирам сметката и позициите
                    Когато пазара се манипулира толкова с интервенции от всички посоки, нашата търговия се превръща в комар
                    Деградацията - висша форма на градация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                      Все още не е ясно кво точно ще стане та не бързаи
                      мисля ясно е от вчера, поне до лимитът ми ,без 3096 ново дъно трудно ще е.
                      Last edited by strannik; 15.03.2012, 12:56.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                        Все още не е ясно кво точно ще стане та не бързаи
                        Колегата има предвид2998-бешесе объркал май

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                          при 1.3098, 96, ще излезна и ще почина заслужено до 16.00ч
                          Все още не е ясно кво точно ще стане та не бързаи
                          Деградацията - висша форма на градация

                          Коментар


                          • при 1.3098, 96, ще излезна и ще почина заслужено до 16.00ч
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                              викаш "преди каква геополитика е имало в близкия изток" .... остави размиваш ме. Там последните 100 години не са излезли от геополитиката.
                              "Там последните 100 години не са излезли от геополитиката."Имитация на такава особенно за такива които бързо се разсмиват, и веселбата може да продължи още. Не се обиждаи , но последните хиляда години геополитика не е имало,поне така мисля, темата ми е интересна и с един професор по геополитика и геостратегия редовно правим лав по тези въпроси.
                              Last edited by strannik; 15.03.2012, 12:27.
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • викаш "преди каква геополитика е имало в близкия изток" .... остави размиваш ме. Там последните 100 години не са излезли от геополитиката.

                                Коментар

                                Working...
                                X