IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://stockcharts.com/def/servlet/SC.pnf?chart=$XEU,PLUADANCBO[PA][D][F1!3!0.21!!2!20]&pref=G

    Коментар


    • http://www.focus-news.net/?id=n1632053
      бре много смело, явно се извиват ръце .
      Last edited by strannik; 15.03.2012, 16:11.
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ивайло русев Разгледай мнение
        Около 3040 е едната стена другата около 3066/68,вчера 3040 също бе по сериозна преграда от което и да е ниво.Да няма опции изтичащи днес около 3050 и да го държат около тази цена??
        прехвърли обещаващо на 2 часа ,ще го мъчи нагоре.
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ивайло русев Разгледай мнение
          Около 3040 е едната стена другата около 3066/68,вчера 3040 също бе по сериозна преграда от което и да е ниво.Да няма опции изтичащи днес около 3050 и да го държат около тази цена??
          Варчев обикновено ги казва опциите
          А след това на къде
          Деградацията - висша форма на градация

          Коментар


          • Около 3040 е едната стена другата около 3066/68,вчера 3040 също бе по сериозна преграда от което и да е ниво.Да няма опции изтичащи днес около 3050 и да го държат около тази цена??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ивайло русев Разгледай мнение
              Не ти ли прави впечетление че локалните дънца и връхчета ги прави в нощните сесии.Акъл немога да давам,защото метали не търгувам въобще.Що се отнася до еврото както и ти виждаш няма никаква посока в момента,очаквах поне тест на вчерашния връх, но към този момент няма такова нещо.Дали както разни писатели биха изтълкували това като събиране на сили за успешен пробив незнам,за мен просто е пуснат софтуера на маркетмейкъра на автопилот докато си избистрят стратегията за извличане на максимални печалби от тълпата.Рисуват си по графиката и засега по високите дънца сочат за нагоре ама не е ли прекалена видно това.
              да видим в 16.00ч как ще прехвърли на 2 часа,там е борбата.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ивайло русев Разгледай мнение
                Не ти ли прави впечетление че локалните дънца и връхчета ги прави в нощните сесии.Акъл немога да давам,защото метали не търгувам въобще.Що се отнася до еврото както и ти виждаш няма никаква посока в момента,очаквах поне тест на вчерашния връх, но към този момент няма такова нещо.Дали както разни писатели биха изтълкували това като събиране на сили за успешен пробив незнам,за мен просто е пуснат софтуера на маркетмейкъра на автопилот докато си избистрят стратегията за извличане на максимални печалби от тълпата.Рисуват си по графиката и засега по високите дънца сочат за нагоре ама не е ли прекалена видно това.
                Аз съм на мнение че цялото това напрежение е да изтръската спекулата от петрола и да изклатят цената надолу
                Деградацията - висша форма на градация

                Коментар


                • Не ти ли прави впечетление че локалните дънца и връхчета ги прави в нощните сесии.Акъл немога да давам,защото метали не търгувам въобще.Що се отнася до еврото както и ти виждаш няма никаква посока в момента,очаквах поне тест на вчерашния връх, но към този момент няма такова нещо.Дали както разни писатели биха изтълкували това като събиране на сили за успешен пробив незнам,за мен просто е пуснат софтуера на маркетмейкъра на автопилот докато си избистрят стратегията за извличане на максимални печалби от тълпата.Рисуват си по графиката и засега по високите дънца сочат за нагоре ама не е ли прекалена видно това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    на 1.3053 има подкрепа, все още крехка
                    Гледай петрола как се срива
                    А злото държи
                    Деградацията - висша форма на градация

                    Коментар


                    • на 1.3053 има подкрепа, все още крехка
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                        Ми сложи стоп или некви отложени ордери и пак същото.
                        Тва е противопоказно
                        избива стопове и после в твоята посока
                        тая хуиня вече ми е писнала
                        Деградацията - висша форма на градация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                          Не мърдам от компа докато имам такива позиции
                          Ако отлепи надоло еврото или златото ще ми изкърти сметката
                          Така поне мога да слагам или насрещни или да затварям
                          Ми сложи стоп или некви отложени ордери и пак същото.
                          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                            МИ ходи я върши. То квото става ше става. Поне няма да си пилиш нервите.
                            Не мърдам от компа докато имам такива позиции
                            Ако отлепи надоло еврото или златото ще ми изкърти сметката
                            Така поне мога да слагам или насрещни или да затварям
                            Деградацията - висша форма на градация

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                              Еба тоя клин, еба тва чудо
                              Изпили ми нервите и не мога да си мръдна от компа
                              А имах важна работа по сф.
                              ти си се вкарал в нерви, я не го гледаи и се разсеи така и така ,като го гледаш не можеш да му влияеш поне не вдигаш адреналина.товаса бели ядове, не ги превръщаи в черни.
                              Last edited by strannik; 15.03.2012, 15:22.
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                                Еба тоя клин, еба тва чудо
                                Изпили ми нервите и не мога да си мръдна от компа
                                А имах важна работа по сф.
                                МИ ходи я върши. То квото става ше става. Поне няма да си пилиш нервите.
                                Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                                Коментар

                                Working...
                                X