IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • всичко си има първи път

    Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    и аз като теб си го отнесох преди 6 години
    ето ти един ценен урок, дано не е бил и скъп: когато решиш да търгуваш определен инструмент, първо проучи всичко за него
    ПП ако сега ти кажа що точно днес и сега те затварят служебно, няма и да се напънеш да провериш каква е причината
    сега ще ближем рани. За мен е първи и последен път! Кажи си мнението за къса позициа на герман30

    Коментар


    • Първоначално изпратено от spas1spas Разгледай мнение
      Може ли малко помощ!? Какво ще ми кажете за петрола? Защо така има падеж и се затваря днес в 21:30 часа. Излъгах се и продадох и много загуби поех и като разбрах,че след час ми затварят позицията направо полудях.Досега не съм се занимавал с петрол?

      и аз като теб си го отнесох преди 6 години
      ето ти един ценен урок, дано не е бил и скъп: когато решиш да търгуваш определен инструмент, първо проучи всичко за него
      ПП ако сега ти кажа що точно днес и сега те затварят служебно, няма и да се напънеш да провериш каква е причината
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • здравейте отново!

        Може ли малко помощ!? Какво ще ми кажете за петрола? Защо така има падеж и се затваря днес в 21:30 часа. Излъгах се и продадох и много загуби поех и като разбрах,че след час ми затварят позицията направо полудях.Досега не съм се занимавал с петрол?

        Коментар


        • щом има разлики в прогнозите наи- добре е да изчакамае ,курсо винаги е наи верен.
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Добър вечер колеги! Купувате,нали... еврото няма спирка

            Дългия ми тренд от 1.3065 започна.Смятам и че това е началото на дълъг тренд до 1.44. Утре според направените от мен анализи в 4 часовата графики имаме откриваща се пеперудка,с която ще загубим около стотина пипса до 1.3120.Но като цяло възхода започва с хубавото време и позитивизъм на големите инвеститори,с които анализираме реално нещата и без излишни спекули....ааа има ли случайно тук трейдъри от Пазарджик. Лека вечер и много успехи!!!

            Коментар


            • 1.36

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                така е но с малки изключения, това което казах е едно от тях верваи ми.Тези нива даже са високи предстои дълго падане до 1.2800 нивата
                Съжалявам, не съм на същото мнение. Аз не търгувам валути, но ако се насиля аз дори 1.40 мога да си представя. Всичко се случва, но волатилността е доста ниска ( EVZ - 10), пазара не очаква резки движение. Като прибавим, че цените са близко до 6 месечно дъно, аз заключавам - идва rally. Вероятно многоседмично/месечно rally. успех.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                  В този бизнес няма сигурни неща.. И според мен е по-вероятно да се качваме. Аз си мисля веорятно 1.35 +
                  така е но с малки изключения, това което казах е едно от тях верваи ми.Тези нива даже са високи предстои дълго падане до 1.2800 нивата . От тук надолу дълги само при реиндж.
                  Last edited by strannik; 19.03.2012, 18:31.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    не тук не позна , спускането е сигурно
                    В този бизнес няма сигурни неща.. И според мен е по-вероятно да се качваме. Аз си мисля веорятно 1.35 +

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                      седваща кота 1.33
                      не тук не позна , спускането е сигурно
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • седваща кота 1.33

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                          затворена 1.3238
                          Еи това е
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • затворена 1.3238

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
                              Добро утро ! Имам една дълга мисля да я стискам за 3232
                              маи към твоита отива, добър улов .Моита къса ще я държа, нагоре работа няма
                              Last edited by strannik; 19.03.2012, 17:25.
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • всичко е както го споделих сега влизам къс от 3205 за 3160
                                Last edited by strannik; 19.03.2012, 17:00.
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X