IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
    О-ооо-хооо приииивет ... докато съм отсъствала гледам, че сте се издигнали доста -
    до РОЛЯТА НА ШЕФ на финансов конгломерат от фондове и баки - знаех си .... браво-браво.

    Поздрави,
    Ваша Доктор Куин Лечителката
    стараем се, ама като ти гледам ника маи си" Доктор Ох боли:" /весело да става/
    Last edited by strannik; 20.03.2012, 12:38.
    Мъдростта от този свят е безумие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
      шансовете за друго развитие съм ги свел около 1%
      О-ооо-хооо приииивет ... докато съм отсъствала гледам, че сте се издигнали доста -
      до РОЛЯТА НА ШЕФ на финансов конгломерат от фондове и баки - знаех си .... браво-браво.

      Поздрави,
      Ваша Доктор Куин Лечителката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        шансовете за друго развитие съм ги свел около 1%
        Аз също съм къс ама да видим....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dchanev Разгледай мнение
          Добрютро!

          Странник днес боба дали ще познае?
          шансовете за друго развитие съм ги свел около 1%
          Last edited by strannik; 20.03.2012, 09:14.
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
            чакам го на 1.33,лошото е че ми се налага да пътувам днес
            Е па то ако е тръгнало и без теб ще стигне. Няма кво да го дундуркаш

            Коментар


            • чакам го на 1.33,лошото е че ми се налага да пътувам днес

              Коментар


              • Добрютро!

                Странник днес боба дали ще познае?

                Коментар


                • днес 1.3052 до 20.00ч
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение

                    Доколкото разбирам нямаш позиция в евро - поне за мен е показателно колко сам вярваш на собствената си прогноза. Ако не съм разбрал правилно извинявай. всичко добро.

                    А това кой е прав или не е малко божа работа. Никой не знае със сигурност бъдещето..
                    Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    всичко е както го споделих сега влизам къс от 3205 за 3160
                    имам . Да отгатнеш ходовете на противника не е надникване в бъдещето ,а знание за изменението на неговата реактивност. Тук Дядо Боже не го намесваи.ТОИ дарява с прозрение само заслужили /положили усилия/ търговците не сме между тях.
                    пп хвърляи по едно око на Е / Д днес и утре и когато се срути достатъчно си оттегли забележките.
                    Last edited by strannik; 20.03.2012, 07:11.
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                      пиши колега лошо нема ,само си мисля , как така толкова лесно може да се хвърлят определения даже и да са верни. Ако ти отговоря със същото /мога да бъда брутален в изказа верваи ми/, се започва една никому ненужна и ТЪПА дискусия от която темата само губи.Така че хаиде малко възпитано и по същество , другото е клуб на полукултурните деици.
                      Не искам да те се засягам. Аз се шегувах, но ако не се шегуваме, поне за мен една прогноза е проста философия, ако

                      1) нямаш позиция
                      2) нямаш стоп или положение при което оттегляш пргогнозата

                      Аз нямам валутна позиция, защото имам дълги злато ( голяма корелация). Дълъг съм от 160.20. стопа ми е при затваряне под 159.

                      3) но не задължителна точка е цел - за мен е мин 167...

                      Доколкото разбирам нямаш позиция в евро - поне за мен е показателно колко сам вярваш на собствената си прогноза. Ако не съм разбрал правилно извинявай. всичко добро.

                      А това кой е прав или не е малко божа работа. Никой не знае със сигурност бъдещето..
                      Last edited by stkv; 20.03.2012, 01:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                        ЛОЛ... ааа.. новобранец си... ами, като правиш прогнози, не забравяй да правиш много - все някоя ще се сбъдне... Не се притеснявай, аз повече в тази тема няма да пиша. Явно, ти всичко знаеш по темата..
                        пиши колега лошо нема ,само си мисля , как така толкова лесно може да се хвърлят определения даже и да са верни. Ако ти отговоря със същото /мога да бъда брутален в изказа верваи ми/, се започва една никому ненужна и ТЪПА дискусия от която темата само губи.Така че хаиде малко възпитано и по същество , другото е клуб на полукултурните деици.
                        Last edited by strannik; 20.03.2012, 00:45.
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                          аиде на бас бе разбирач ,ако си толкова проницателен, инъче и аз мога да ти отговоря нещо просто еи така .Казваш си прогнозата и аз казвам моита и тогава ще се види кои е новобранец . Чакам .Пак повтарям за старите кучета с което ще ги разлая,спускане спускане и пак спускане 100 %.
                          пп запомни нещо много важно : Никои не го интересува тук как ти изглеждам, тук е важно как ти изглежда Е / Д и толкова .Верваи ми.
                          ЛОЛ... ааа.. новобранец си... ами, като правиш прогнози, не забравяй да правиш много - все някоя ще се сбъдне... Не се притеснявай, аз повече в тази тема няма да пиша. Явно, ти всичко знаеш по темата..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                            старнник, малко новобранец ми изглеждаш.. ако си в грешка може да ти променим темата на (невинаги) верни прогнози... лол....
                            аиде на бас бе разбирач ,ако си толкова проницателен, инъче и аз мога да ти отговоря нещо просто еи така .Казваш си прогнозата и аз казвам моита и тогава ще се види кои е новобранец . Чакам .Пак повтарям за старите кучета с което ще ги разлая,спускане спускане и пак спускане 100 %.
                            пп запомни нещо много важно : Никои не го интересува тук как ти изглеждам, тук е важно как ти изглежда Е / Д и толкова .Верваи ми.
                            Last edited by strannik; 19.03.2012, 23:43.
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                              щом има разлики в прогнозите наи- добре е да изчакамае ,курсо винаги е наи верен.
                              старнник, малко новобранец ми изглеждаш.. ако си в грешка може да ти променим темата на (невинаги) верни прогнози... лол....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                                и аз като теб си го отнесох преди 6 години
                                ето ти един ценен урок, дано не е бил и скъп: когато решиш да търгуваш определен инструмент, първо проучи всичко за него
                                ПП ако сега ти кажа що точно днес и сега те затварят служебно, няма и да се напънеш да провериш каква е причината
                                Добре казано ...

                                Коментар

                                Working...
                                X