IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро!

    http://www.youtube.com/watch?v=_5pbh0QxoGM

    Коментар


    • спите ли колеги

      така и никой не ме уважи мене,наздраве тогава и не прекалявайте с алкохола по събирания далеч от собственото си легло,че ако не беше жената...нямаше и да ви пиша сегаааааааааа чао,ооо в еврото продължава да се влива,надявам се днес да има формула 1 и финала да е на 1.3500

      Коментар


      • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
        да го видим тоя рейндж
        добро утро
        от 08.03.2012 на часова. до 15 мин започва спад до под 3200 движенето е уникално красота.
        Last edited by strannik; 21.03.2012, 03:41.
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • да го видим тоя рейндж.прибран ТР
          добро утро
          Last edited by riddle*; 21.03.2012, 03:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
            Спиш ли чадо?Гоним 1.33
            вече не , нищо не гоним просто реинджим.1.33 нищо не значи ,вътре в реинджа е, но няма да го видим.
            Last edited by strannik; 21.03.2012, 03:22.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Спиш ли чадо?Гоним 1.33

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Използвам повода за да те поздравя за глупавата и никому ненужна тема :

                http://www.youtube.com/watch?v=H6EaF...eature=related

                PS : Не е необходимо да занимаваш форумната аудитория с трейдинг-виденията си - поне аз не го правя от уважение към себе си и околните

                PS2 : Kофти е, че използвам златния глас на Артур Беркут за подобни дребни поводи
                Обикновенно си служиш с чужди мисли на руски език,този път си направил изключение и си опитал сам.Не се е получило това което очакваш, но всяко начало е трудно.Дерзаи.

                пп Борьба между старым и новым, между отмирающим и нарождающимся,- вот
                основа нашего развития.
                Last edited by strannik; 21.03.2012, 02:44.
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • Поздрав за всички,които са готини

                  http://www.youtube.com/watch?v=mlkKuyIgEMM

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    ми аз съм mentally challenged, та затва си питам чуждите прогнози обаче, няма да те направят по добър търговец
                    затруднява ме да. гледам да не си създавам мнение за пазара, че тогава трезвата преценка изчезва и се губят пари
                    от въпроса ти вчера за петрола е ясно , че се хвърляш без да си даваш сметка къде и защо. та и прогнозите няма да ти помогнат също.....
                    а си във форума не за дискусия , а да търсиш знания , които ти липсват. ако и да не си го признаваш
                    Няма трейдъри mentally challenged. Поне Аз не познавам подобни. Мисля,че няма лошо човек да търси информация,С информация си изкарвам прехраната.А относно грешката ми с петрола-не беше грешка и днес си покрих загубите-просто приятел ми сподели продай петрол и гледаи бързи пари.Просто избързах,а трябваше да изчакам цена 108. От както се помня търгувам с валути и злато и не съм и опитвал с петрол.Но ето че и натам се насочвам.Както и да е.Ако си погледнал историята ми ще видиш че чакам дълга от 1.3065 с цел печалба суап и затваряне на 1.44 в шестседмичен срок-дори и нагоре. За стоп под 1.30 няма нужда. Та тук съм да следя коментарите и прогнозите и да дебатираме-ако е възможно,защото винаги нещо може да те убеди да обърнеш позиция.Е щом нямате желание да драснете няколко цифри-мога само да съжалявам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                      ... тоя форекс ви е превърнал в хишници ,...
                      Използвам повода за да те поздравя за глупавата и никому ненужна тема :

                      http://www.youtube.com/watch?v=H6EaF...eature=related

                      PS : Не е необходимо да занимаваш форумната аудитория с трейдинг-виденията си - поне аз не го правя от уважение към себе си и околните

                      PS2 : Kофти е, че използвам златния глас на Артур Беркут за подобни дребни поводи
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от spas1spas Разгледай мнение
                        Защото приятелю мой мисля че по принцип това е темата за дебат + коментари,но ако не е така и те затруднява...с нищо не си длъжен
                        ми аз съм mentally challenged, та затва си питам чуждите прогнози обаче, няма да те направят по добър търговец
                        затруднява ме да. гледам да не си създавам мнение за пазара, че тогава трезвата преценка изчезва и се губят пари
                        от въпроса ти вчера за петрола е ясно , че се хвърляш без да си даваш сметка къде и защо. та и прогнозите няма да ти помогнат също.....
                        а си във форума не за дискусия , а да търсиш знания , които ти липсват. ако и да не си го признаваш
                        Last edited by NYSERookie; 20.03.2012, 20:54.
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          щоооооооооооо
                          Защото приятелю мой мисля че по принцип това е темата за дебат + коментари,но ако не е така и те затруднява...с нищо не си длъжен

                          Коментар


                          • Тамън и аз се питам "Щооооооооо?"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от spas1spas Разгледай мнение
                              Колеги и приятели,искам да ви помоля всеки да си напише своята прогноза за утре за двойката евро/долар?! Освен ако не го затрудни...Благодаря предварително и високи доходи на всеки !!!
                              щоооооооооооо
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Добър вечер

                                Колеги и приятели,искам да ви помоля всеки да си напише своята прогноза за утре за двойката евро/долар?! Освен ако не го затрудни...Благодаря предварително и високи доходи на всеки !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X