IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от spas1spas Разгледай мнение
    затварям дългата от 1.3065 на 1.3335 и веднага пускам къса до 1.3305 и ако падне до това ниво пак ще пусна дълга и ще продължа с тенденция 1.44
    НАЗДРАВЕ !!!
    една забележка,ако може. "и като падне , а не, и ако падне
    Мъдростта от този свят е безумие.

    Коментар


    • затварям дългата от 1.3065 на 1.3335 и веднага пускам къса до 1.3305 и ако падне до това ниво пак ще пусна дълга и ще продължа с тенденция 1.44
      НАЗДРАВЕ !!!

      Коментар


      • Пропуснала съм,че има величия в България

        Коментар


        • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
          26.03.2012 16:31 Статия
          Бернанке намекна за ново печатне на пари
          Шефът на Фед изрази безпокойство за пазара на труда и обеща ултра ниските лихви да се запазят
          Препоръчай (0)

          Бен Бернанке. Снимка: Ройтерс


          Бен Бернанке намекна, че може да се очакват нови операции по вливане на ликвидност в САЩ. Това предизвика рязко отстъпление на щатския долар, който за минути поевтиня от 1,3240 до 1,3330 долара за евро, пише MarketWatch.

          Подобрението на ситуацията на трудовия пазар в САЩ от есента насам може да е само корекция на тенденцията за огромни съкращения, очертала се по времето на рецесията. Поради тази причина по-нататъшното подобрение би зависело от ускоряване на икономическия ръст, смята Бернанке.

          „Все още не можем да бъдем сигурни, че по-благоприятният трудов пазар ще се окаже устойчив“, заяви Бернанке днес.

          „Значителна част от подобрената ситуация се дължи на спад в темпа на съкращения, а не на ръст в наемането на хора“, обясни шефът на Фед.

          Още по темата
          Епохата на печатането на пари може би приключва

          Фед се отказва от ново стимулиране на икономиката

          Ново вливане на ликвидност в САЩ до средата на годината?


          Според шефа на Фед слабото търсене остава основният фактор за незадоволителната ситуация на пазара на труда, а не липсата на способности сред търсещите работа. В тази насока Бернанке посочва, че ултра ниските лихви би трябвало да помогнат за преодоляване на проблема.

          “Искам да посоча, че докато несъмнено както цикличните, така и структурните сили са допринесли за увеличаването на дългосрочната безработица, доминиращ фактор за нея се явява слабото съвкупно търсене. Следователно експанзионистичната монетарна политика на Фед, която оказва подкрепа на търсенето и възстановяването, би трябвало да помогне и за намаляване на безработицата“, заяви Бернанке
          чичо Бен просто закопа долара
          за спускане не знам,ама ще видим като нищо 1.36
          НЕ БИВА ДА ПОДЦЕНЯВАШ НИТО МЕН , НИТО ЧИЧО БЕН
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • сипах си една и ще почивам ,че сега влизам от 6.00ч. Това че видяхме 3300 малко ме учуди, ама знае ли човек,какво има да се случва като случка.
            Last edited by strannik; 26.03.2012, 17:26.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • поздрави от ЛЕЛЯ ТИ

              Коментар


              • Подкрепям домакина и аз си мисля за юг. Някъде до към 1.3223 Не е препоръка - само мнение!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от spas1spas Разгледай мнение
                  ДНЕС ЩЕ ПИЯ ЕДНА РАКИЯ... 1.3321 ТРЕНДА НАГОРЕ МИ ВЪРВИ СУПЕР И СМЯТАМ ДА ПРОДЪЛЖА С ДЪЛГИТЕ ПОНЕ ДО 1.44
                  СТРАННИК КАК СИ ?
                  ДОБРЕ СЪМ хванах и покачването ,мисля да слизаме отново.;даже влезнах късо от 3318 със стоп 3355 и цел 3202
                  Last edited by strannik; 26.03.2012, 17:16.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                    Фиче топай топката още малко и над 1700 можи го развърза По темата: много добри прогнози и коментари!
                    А дано че сега съм на пари
                    Имах две дъги които ми изядоха печалбата от др позиции и сега съм на +
                    Гледам да не глътнат пак водичка
                    Деградацията - висша форма на градация

                    Коментар


                    • Фиче топай топката още малко и над 1700 можи го развърза По темата: много добри прогнози и коментари!

                      Коментар


                      • имаш право, но като нищо може да са нови игрички и след два дни отново ще излезнат някои нови добри новини...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kofi Разгледай мнение
                          въз основа на какво ще достигне 1.44 ???
                          ДОБРИ ПОКАЗАТЕЛИ В ЕВРОЗОНАТА отчитащи бавен ръст И ЗАДЛЪЖНЯЛОСТТА НА американците. Както и поскъпване на петрола,което ...ама хич не ми харесва и се надявам да запази моментните стойности.

                          всичко това е мое лично мнение!!!

                          Коментар


                          • 26.03.2012 16:31 Статия
                            Бернанке намекна за ново печатне на пари
                            Шефът на Фед изрази безпокойство за пазара на труда и обеща ултра ниските лихви да се запазят
                            Препоръчай (0)

                            Бен Бернанке. Снимка: Ройтерс


                            Бен Бернанке намекна, че може да се очакват нови операции по вливане на ликвидност в САЩ. Това предизвика рязко отстъпление на щатския долар, който за минути поевтиня от 1,3240 до 1,3330 долара за евро, пише MarketWatch.

                            Подобрението на ситуацията на трудовия пазар в САЩ от есента насам може да е само корекция на тенденцията за огромни съкращения, очертала се по времето на рецесията. Поради тази причина по-нататъшното подобрение би зависело от ускоряване на икономическия ръст, смята Бернанке.

                            „Все още не можем да бъдем сигурни, че по-благоприятният трудов пазар ще се окаже устойчив“, заяви Бернанке днес.

                            „Значителна част от подобрената ситуация се дължи на спад в темпа на съкращения, а не на ръст в наемането на хора“, обясни шефът на Фед.

                            Още по темата
                            Епохата на печатането на пари може би приключва

                            Фед се отказва от ново стимулиране на икономиката

                            Ново вливане на ликвидност в САЩ до средата на годината?


                            Според шефа на Фед слабото търсене остава основният фактор за незадоволителната ситуация на пазара на труда, а не липсата на способности сред търсещите работа. В тази насока Бернанке посочва, че ултра ниските лихви би трябвало да помогнат за преодоляване на проблема.

                            “Искам да посоча, че докато несъмнено както цикличните, така и структурните сили са допринесли за увеличаването на дългосрочната безработица, доминиращ фактор за нея се явява слабото съвкупно търсене. Следователно експанзионистичната монетарна политика на Фед, която оказва подкрепа на търсенето и възстановяването, би трябвало да помогне и за намаляване на безработицата“, заяви Бернанке
                            чичо Бен просто закопа долара
                            за спускане не знам,ама ще видим като нищо 1.36

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                              по-удачно е "леличко" в случая
                              много бойна леля ще дойдеш! Но по темата : Странник какво спускане ще геледаме утре не знам...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kofi Разгледай мнение
                                споко бе чиче... не се газирай штом ше стават легенди...
                                по-удачно е "леличко" в случая

                                Коментар

                                Working...
                                X