IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пускам къса от 1.3580, с евентуална добавка на 1.3600, цел - 1.3550.
    http://jennykaravacheva.blogspot.com/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Странник мойте уважения към теб но форекса нее тото.... А и тия зелени и червени черти на месечна ....една нее вярна нещо като твоя импровизация неотговаряща на правилата. От мен имаш двойка ... И пожелания за късмет.
      ЩО СЪНЕ УСМИХВАШ........??
      КОИ ТЪ ПИТА КО Е ВЯРНО.....?
      ИКО НЕ....
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • Странник мойте уважения към теб но форекса нее тото.... А и тия зелени и червени черти на месечна ....една нее вярна нещо като твоя импровизация неотговаряща на правилата. От мен имаш двойка ... И пожелания за късмет.
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • добро утро.........за днес това
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар



          • ПОЧНА СЕ!!!
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
              Тема за прогнози и коментари
              Ето и моята от неделя19.02. ''ето и прогнозата ми за идващата седмицаРЕИНДЖ които ще има живот ПОНЕ до края на МАРТ Забравям за корекции и нови дъна/такова дъно под 2619 от 13 .01 до еснта на тази година няма да видим противно на всички апокалиптици, и паритетмистици /.Границите на реинжда 3300 до 2770/, като не изключвам дву-тридневни отклонение с 200 пипа над 3300 еднократно,но за него ще мисля през март,за по малко риск ще стесня канала и ще търгувам само в него/ .Ако тази седмица горното се потвърди оставам с тази стратегия докато работи .Възможна грешка от боба30 пипа , и от мен пип два''.
              НАИ ПОСЛЕ СЕ СЛУЧИ СЛУЧКАТА ..Границите на реинжда 3300 до 2770
              Last edited by strannik; 15.05.2012, 17:01.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                пипне ли 1.3280 зацикляме отново, до изборите във франция.Орентировъчен канал 1.3350 до 1.3160 В навечерието или след изборите рязко на юг до 1.2770 понеНе го ли пипне,направо към 1.2770

                пп основание: "движение средно 147 просто' в режими графика и баровеНА ДНЕВНА
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • пипне ли 1.3280 зацикляме отново, до изборите във франция.Орентировъчен канал 1.3350 до 1.3160 В навечерието или след изборите рязко на юг до 1.2770 понеНе го ли пипне,направо към 1.2770

                  пп основание: "движение средно 147 просто' в режими графика и баровеНА ДНЕВНА
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • аиде почна се
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • все повече отговорни гласве в Европа ,започват да говорят за разтеж на икономиката,т.е. с рестрикциите на германо-френският план започва отстъпление.РАЗТЕЖ без инфлация няма как да стане,затова си мисля че предстои обесценка на еврото,до нива при които ще бъде задължитекно въвеждане на еврооблигации .Инъче разпад на зоната.До преди година това не можеше да мине ,но сега с това олевяване на европееца заради кризата и други фактори разбира се,ми се струва неизбежно .резултата ще е, дифузия на стандарти.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                        ще го закове днес долара, това евро ,и то брутално
                        Странник душко,жив си бил.Колко брутално,чадо, къде ти е таргета?

                        Коментар


                        • ще го закове днес долара, това евро ,и то брутално
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            искаш да кажеш ,че търгуваш предимно къси и посочените нива са места за затваряне на късите позиции ..Аз останах с впечатление ,че ги посочваш като места за активиране на къси позиции...ясно ми е вече ..а къде са входовете на тези къси и евентуално стопове имат ли ...
                            3107са входове от вчера, стопове нямах но 3248 ми се струва удачен и ще го сложа
                            целя се 1.2760 ,това ми го говорят звездите
                            Last edited by strannik; 26.04.2012, 10:08.
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                              това ми беше лимита вчера ,но не го стигна за няколко пипа,затова го преместих днес надолу .При достигане ЩЕ ЧАКАМ ,1.3118 и влизам къс отново.,но след като корегира
                              искаш да кажеш ,че търгуваш предимно къси и посочените нива са места за затваряне на късите позиции ..Аз останах с впечатление ,че ги посочваш като места за активиране на къси позиции...ясно ми е вече ..а къде са входовете на тези къси и евентуално стопове имат ли ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                това 1,3140 от къде го измисли ..според мен 1,3165 е по близко за къси...Поне това виждам на едночасова...може да служи и като стоп на вече активирани дълги...
                                3165 това ми беше лимита вчера ,но не го стигна за няколко пипа,затова го преместих днес надолу .При достигане ЩЕ ЧАКАМ ,1.3118 и влизам къс отново.,но след като корегира
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X