IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

EURCHF - ще го бъде ли дъното?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    Тръгне ли да пропада ойрото, Швейцарската банка трябва да изкупи всичкото ойро в Европа . На мен това весело ми звучи
    Не можеш да ги излъжеш !! Преди да се изпраска ойрото, ще се вържат за долара и пак ще печатат франкове.
    Не е препоръка
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Тръгне ли да пропада ойрото, Швейцарската банка трябва да изкупи всичкото ойро в Европа . На мен това весело ми звучи
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
        Реде чадо (а впрочем ти защо си се даунгрейднал от БГ Ред само на Ред , тая година може и да иде до твойто дъно като гледам как го е подкарала Европа, ама може и да направи шипче до паритету като франка миналата година. Така или иначе, мен напоследък евродолара не ме интересува много, защото цъкам главно рейнджа на еврофранк от 2-3 месеца.
        Обаче понеже е много малко вероятно да нацелиш дъното в диапазон от 400 пипа ти предлагам да се ОБЛОЖИМ така - ако нацелиш дъното ще черпя 200-килограмовото щастие. Обаче ако не познаеш ти пък ще черпиш сегашното си праси във вид на луканки, суджучета, и каквито други мераклийски мезенца правиш
        С цялото ПРАСИ не мога да почерпя,
        че и други ХОРА имат дял от него
        Бе ще даваш ПРАСИ над 200 кила и това е !!!!!
        Аз с големите връхове и дъна не съм грешал
        с много . Виж в архива за 1.6020-40 или за
        онова 1.1860
        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mos70 Разгледай мнение
          еврото няма да падне под 1.20 спрямо швейка...даже няма да се тества това ниво! Напротив, в близките месеци ще сме свидетели на точно обратното- движение към 1.30-1.35...хвърлях боб тая сутрин.
          Еврото няма да падне и под 1.25 спрямо чичо Сам...една кака ми го каза...
          АЛЛЛАХ АКБАР АЛЛЛЛАХ АКБАР
          молим?айде нема нужда

          Коментар


          • понеже виждам ,че много добре разбираш защо поскъпна шв.франк ще те светна ,че в основата на това е раздадените кредити в шв.франкове в цяла централна и източна Европа

            Коментар


            • еврото няма да падне под 1.20 спрямо швейка...даже няма да се тества това ниво! Напротив, в близките месеци ще сме свидетели на точно обратното- движение към 1.30-1.35...хвърлях боб тая сутрин.
              Еврото няма да падне и под 1.25 спрямо чичо Сам...една кака ми го каза...

              Коментар


              • както е тръгнало, май си отива на 1:1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                  stoil2 чадо,
                  че се присетих нещо
                  Ако таз година дъното е в ония диапазон
                  ще дадеш ли над 200 кила ПРАСИ ?????
                  Реде чадо (а впрочем ти защо си се даунгрейднал от БГ Ред само на Ред , тая година може и да иде до твойто дъно като гледам как го е подкарала Европа, ама може и да направи шипче до паритету като франка миналата година. Така или иначе, мен напоследък евродолара не ме интересува много, защото цъкам главно рейнджа на еврофранк от 2-3 месеца.
                  Обаче понеже е много малко вероятно да нацелиш дъното в диапазон от 400 пипа ти предлагам да се ОБЛОЖИМ така - ако нацелиш дъното ще черпя 200-килограмовото щастие. Обаче ако не познаеш ти пък ще черпиш сегашното си праси във вид на луканки, суджучета, и каквито други мераклийски мезенца правиш

                  Коментар


                  • Швейцарски франк след август – злато на пътя, което малцина видяха http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...6&df=8&dflid=3
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • текущия курс е 1,2070 като в петък вечер си падна без особена съпротива от страна на SNB от 1,21. не е присъщо за SNB да не се съпротивлява особено на спад от цели 30 и повеке цента. според мен швейцарците просто изчакват да видят какъв ще е ефекта от свалянето на рейтингите върху юрото. ако има бой по юрото утре, може и до 1,20 да отстъпят. то те за такива случай са си оставили и този буфер де. та утре е и деня за най вероятна атака на 1,20, ако изобщо има такава. ако нема бой по юрото ще си върнат отново буфера от поне един цент. втория сценарий е по-вероятен според мен. демек у понеделник да се върнем над 1,21…и противно на мнението ми, че не требе да се купува кога тука един колега съветваше преди един месец да се купува на 1,2450, сега съм на точно обратното мнение – огледай се , ослушай се и купи ….

                      Коментар


                      • Големи поръчки (500+ милиона евро) се наблюдават в областта на Chf 1.2090. Интерес, свързан с опционната бариера се усеща около Chf 1.2075 и евентуално и на Chf 1.2050.
                        Междувременно експертите от Lloyds вярват, че укрепването на швейцарската валута изглеждат прекомерно. Те очакват, че SNB ще продължи да защитава прага на 1.20.
                        Текущият курс на евро/франк е 1.2109


                        молим?айде нема нужда

                        Коментар


                        • добре някой би ли обяснил след като имаше статия за това 4е има огромно коли4ество поръ4ки за дълго е/ф около нивата 2090 и 2060 след като бе на тези нива е/ф не се изстреля нагоре?
                          молим?айде нема нужда

                          Коментар


                          • Аз също ще пробвам дълги.Ако обере стоповете под 1.2 твърде вероятно рязко движение нагоре подпомогнато от централната им банка.Сякаш тука е по добре някаква опционна стратегия ,отколкото директен спот,лошото е че средовете между купува и продава на опциите на EURCHF в момента са високи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stoil2 Разгледай мнение
                              Като се има предвид колко се доближихме до "дъното" при еврофранк, открих големи дълги позиции от нива 1.2080-1.2120. Сега въпроса е - къде да е стопа. Засега съм го сложил на 1.1975. Как мислите - ако го изтърват под 1.20 до колко ако падне ще почне мощна пързалка надолу и до колко е вероятно да направи шипче под 1.20 и да върне? По принцип нямам проблем да понеса загуба докъм 1.18 - въпроса е има ли смисъл. Може би ако мине 1.19 за час ще е вече на 1.0
                              Добрю ютрю
                              Падне ли под 1.20 където и да сложиш стопа
                              все ще ти го вземат !!!
                              Та от таз гледна точка, колкото по-малко
                              ти струва , толкоз по-добре !!!
                              Успех !!!

                              stoil2 чадо,
                              че се присетих нещо
                              Ако таз година дъното е в ония диапазон
                              ще дадеш ли над 200 кила ПРАСИ ?????
                              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                              Коментар


                              • Едва ли ...

                                Коментар

                                Working...
                                X