IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

EUR/CHF - нова възможност за големи печалби

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отворих темата, защото мисля че ситуацията е интересна, всеки който го вълнува и намери данни, които могат да помогнат при анализа и, нека да ги публикува.
    Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
      Невиждам никакъв смисъл. Очевидно е , че незнаеш за какво ти горя, както и какво ти говориш
      Ти като си толкова всезнаещ кога ще върнеш парите на хората

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
        Еми качи някой графичен анализ и тогава може да обсъждаме, щото някой хора виждат фигури, на други други работи им се привиждат, та покажи да видим
        Невиждам никакъв смисъл. Очевидно е , че незнаеш за какво ти горя, както и какво ти говориш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
          Винса , а бе ти 4 фигури ги нямаш за нищо и не ги броиш ли, що ли ?
          Еми качи някой графичен анализ и тогава може да обсъждаме, щото някой хора виждат фигури, на други други работи им се привиждат, та покажи да видим
          Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
            Винса , а бе ти 4 фигури ги нямаш за нищо и не ги броиш ли, що ли ?
            Ма на тебе ЧСИто още ли не ти е взело ПЦто

            По темата

            Айде идва коледа, требва да се колят прасенца

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
              Попаднах на интересна новина - възможно е Швейцарската централна банка да повиши минималния обменен курс за EUR/CHF на 1,25 (в момента е 1,2). Ако това се случи, бъдете готови за нови възможности за сериозни печалби, както когато стана 1,2.

              Източник: http://www.forexpf.ru/news/2011/12/0...de-477125.html

              Станели това факт, то купувайте на цени близки до 1,25 и сложете стоп, малко под 1,25. Възможността за колосални печалби е реална.
              Винса , а бе ти 4 фигури ги нямаш за нищо и не ги броиш ли, що ли ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vinsa Разгледай мнение
                Не мисля че купуват само евра срещу новонапечатани франкове, а и други чужди валути, просто пускат франкове на пазара, за да си понижат курса.

                Доколкото виждам пазара се е запътил именно към 1,25 и не мисля да си затварям дългата позиция.



                Съгласен съм и аз това казах - ако стане факт, тогава да се действа смело.
                Във всеки случай на 15 ще съм нащрек, че първия път печалбата ми се услади
                Аз пък си се возя от 1,235-80 до 1,24-20. И по надоле също се качвам. Само да не стане мяу

                Коментар


                • Първоначално изпратено от boogeyman Разгледай мнение
                  швейцарците няколко пъти обявяват , че ще вдигат фиксирания курс, но не го правят!!! последно обявих, че ще го вдигнат на 1,22 и никой трейдър не смее да продава под това ниво, въпреки, че официалния фиксинг е 1,20! целта им е докарат курса до 1,25 без самите те да си дават много зор, т.е. да трупат евра срещу ново напечатани франкове. този път обаче номера им нема да мине. от неделя е таз новина , а не гледам пазара да се е запътил стремглаво към 1,25.
                  докато официално не кажат , че ще изкупуват евраците на 1,25 не продавайте франкове. пазарат веке зе нещо да не им верва....швеицарски номера му викат на това...
                  Не мисля че купуват само евра срещу новонапечатани франкове, а и други чужди валути, просто пускат франкове на пазара, за да си понижат курса.

                  Доколкото виждам пазара се е запътил именно към 1,25 и не мисля да си затварям дългата позиция.

                  Първоначално изпратено от boogeyman Разгледай мнение
                  докато официално не кажат , че ще изкупуват евраците на 1,25 не продавайте франкове
                  Съгласен съм и аз това казах - ако стане факт, тогава да се действа смело.
                  Във всеки случай на 15 ще съм нащрек, че първия път печалбата ми се услади
                  Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P

                  Коментар


                  • швейцарците няколко пъти обявяват , че ще вдигат фиксирания курс, но не го правят!!! последно обявих, че ще го вдигнат на 1,22 и никой трейдър не смее да продава под това ниво, въпреки, че официалния фиксинг е 1,20! целта им е докарат курса до 1,25 без самите те да си дават много зор, т.е. да трупат евра срещу ново напечатани франкове. този път обаче номера им нема да мине. от неделя е таз новина , а не гледам пазара да се е запътил стремглаво към 1,25.
                    докато официално не кажат , че ще изкупуват евраците на 1,25 не продавайте франкове. пазарат веке зе нещо да не им верва....швеицарски номера му викат на това...
                    Last edited by boogeyman; 06.12.2011, 17:47.

                    Коментар


                    • EUR/CHF - нова възможност за големи печалби

                      Попаднах на интересна новина - възможно е Швейцарската централна банка да повиши минималния обменен курс за EUR/CHF на 1,25 (в момента е 1,2). Ако това се случи, бъдете готови за нови възможности за сериозни печалби, както когато стана 1,2.

                      Източник: http://www.forexpf.ru/news/2011/12/0...de-477125.html

                      Станели това факт, то купувайте на цени близки до 1,25 и сложете стоп, малко под 1,25. Възможността за колосални печалби е реална.
                      Мнението си е мое, но загубите са за Ваша сметка :P
                    Working...
                    X