IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера след изпънен лимит на 2,0225, е последвало и изпълнение на ТП - на 2,0325.На Насдак100 си е било пълен купон, но пропуснах готиния филм поради други грижи.
    Днес гледам на Н4 при паунд-йена сигнал при стохастик за шорт и от 241,33 търся 80п. за 240,53, при СЛ на 242,63.Не винаги според мен правилното съотношение на риск-печалба е 1:1 или дори 1:2 в полза на печалбата.Паунд-долар днес го ооставям да си почива - може би в петък ще преодолее 2,04+.
    Успешен ден на всички колеги!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VIP
      Мр. Форексов,

      Ти не си писъл 10-тина дена а аз вече 6-7 месеца ... гледам доста хора е изгубил този форум, но пък решението си е на всеки ! Аз лично не съм от хората, които гоно по 1-2 хиляди пипса (хихихи), но в случая и аз дългосрочно съм анти $
      Здравейте колеги
      Интересува ме какъв смисъл влагате в дългосрочно съм анти $.На всички ни е ясно че се движим във възходящ клин , който излиза на нула около 1,44.Аз немисля че ще излезем от върха , но незнам и колко вълни можем да направим в него.От това което видяхме на 1,38 може да се направи извода че на тези нива еврото започва да агонизира и волатилността е много слаба.Ясно е че за да набере скорост трябва да се засили , но на 1,3950 пак ще забуксува удряйки стената на канала.В същото време американската икономика набира сила (виж днешните прогнози за индуст. поръчки).Така че ако вече не сме обърнали посоката , до няколко месеца ще я обърнем а до тогава трябва внимателно да се следи долната стена на клина на текущи нива 1,3450.Веднъж пробита ще кажем сбогом на върха и здравей 1,16

      Коментар


      • Честито geore.
        Пожелавам ти още много победи.
        Аз не съм се откъсвал от форекса.Само намалих оборотите и не пиша много.
        Успех
        Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

        Коментар


        • Mitac, добре дошъл обратно на .. forexa.
          аз първо спечелено фреероллче -nl texas holdem, между другото преди малко.

          дълго кабел @2.0314 тп2.0397 сл2.0272
          лека и успехи..

          Коментар


          • http://www.imagefreehost.com/files/0...1378591524.gif

            Коментар


            • Който мина лонг на $/йената... Честито

              Коментар


              • Ще пробвам едно късо евро тук 3660 с близък стоп, а профита не е ясен,
                абе стопа да излезе на 0 и 3610 може на първо време, после и повече.

                Гмурк!

                Коментар


                • Danske
                  1/8 9:59 FX Strategy: G10 FX forecast update - Waiting for clear skies

                  Коментар


                  • мерси свиленгг.
                    форексов само един път
                    OPEN USDCAD 24.7.2007 㮠15:30:10 -100000 1.0447
                    CLOSE USDCAD 24.7.2007 㮠15:32:58 100000 1.0381

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
                      Първоначално изпратено от VIP
                      Мр. Форексов,

                      Ти не си писъл 10-тина дена а аз вече 6-7 месеца ... гледам доста хора е изгубил този форум, но пък решението си е на всеки ! Аз лично не съм от хората, които гоно по 1-2 хиляди пипса (хихихи), но в случая и аз дългосрочно съм анти $

                      И аз смело съм скачал в дълги долар/кад срещу товарния влак -- ползата ми беше около нулата -- изпълнени лимити-ударени стопове ~ 0. За щастие еволюцията при Форекса тече по-бързо от тази в природата.


                      Все пак ми е интересно да чуя дали някой е скъсявал долар/кад през последните 3 месеца.


                      Относно $ --- САЩ ги чака депресия през следващите 5-7 години и тя ще бъде неочаквано рарушителна. Дефлацията е нормално да е съпровод. Поне според мен. А причините въобще не са само в кредитите, в който са се вторачили всички. Разбира се е повече от очевидно че там калта е много дълбока, но цялото блато е много по-голямо.


                      Форума съвсем естествено е загубил много участници. В един момент чуждото мнение става съвършено ненужно - поне при мен сега е така. А и генерациите се сменят, ние остаряваме и започваме да недовиждаме клавишите по клавиатурата, хехе.


                      Успех.

                      Кад на мен ми е любимата валута, не за друго а защото от там съм печелил най-много. със съжаление казвам че даун "ралито" не го хванах - демек не съм играл. Имаше един дълъг рейндж в много тесни граници ... и нещо ми замириса и избягах. Естествено това е пропусната печалба, а не загуба

                      Сега играя за 50-80 пипса и ще влезна шорт във двойката !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
                        Profit / Loss #8 USD/CAD Sep07 2 * 20 pips (short 1.0646 tp 1.0626)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VIP
                          Мр. Форексов,

                          Ти не си писъл 10-тина дена а аз вече 6-7 месеца ... гледам доста хора е изгубил този форум, но пък решението си е на всеки ! Аз лично не съм от хората, които гоно по 1-2 хиляди пипса (хихихи), но в случая и аз дългосрочно съм анти $

                          И аз смело съм скачал в дълги долар/кад срещу товарния влак -- ползата ми беше около нулата -- изпълнени лимити-ударени стопове ~ 0. За щастие еволюцията при Форекса тече по-бързо от тази в природата.


                          Все пак ми е интересно да чуя дали някой е скъсявал долар/кад през последните 3 месеца.


                          Относно $ --- САЩ ги чака депресия през следващите 5-7 години и тя ще бъде неочаквано рарушителна. Дефлацията е нормално да е съпровод. Поне според мен. А причините въобще не са само в кредитите, в който са се вторачили всички. Разбира се е повече от очевидно че там калта е много дълбока, но цялото блато е много по-голямо.


                          Форума съвсем естествено е загубил много участници. В един момент чуждото мнение става съвършено ненужно - поне при мен сега е така. А и генерациите се сменят, ние остаряваме и започваме да недовиждаме клавишите по клавиатурата, хехе.


                          Успех.

                          Коментар


                          • na lov za letqshti kinjali!

                            Mnogo pozdravi ot moreto Specialno na Ajax4o i georeto ot varna ako se pogledne 4isto tehni4eski i tyk doide losho vreme kakto v cqlata strana No nishto 4udno tolkova dulgo zadurjane na goreshti dni e trudno a i imam spomeni 4e vsqka godina sredata na avgost vali vseki den po moreto. Koeto me vodi v toq red na misli okolo kursovete 4e e vreme edno povtorenie na qponkata za novo duno bi bilo slu4ev lu4 za zamislqne na novi dulgi v diapazon okolo 239 za otvarqne i za sabirane na samo na saypa I ako moje edin vupros otnstno NZD/JPY za sayp ne vili se struva prevlekatelno! Po edin order za pokupka na 238 s 100 pipsa stop i edin order pri nzd/jpy 89.50 pak s stop pipsa stop i 100pipsa vupreki 4e moje da si napravi losh maitap s oshte edno posledno spuskane na doly predi da si produlji po starata i otupkana puteka na gore tova ne e preporuka za otvarqne za otigravane prosto taka si vijdam neshta i sum si precenil riska pozicite sa s po 4% i suotvetno 10% ot smetka. Imashe edin izraz buy on deeps ili neshto v taq nasoka stopa e dale4e 4e sum na po4ivka i nqmam vuzmojnost za mnogo detailno analiz4e no tam vijdam mestata kudeto moje da se razvie za nzd/jpy ima neshto kato procep za 105~115 no nasluka v ribolava na letqshtite kinjali!

                            pri qponkata se nabludava devergenciq po vsi4ki flangovete na forexa pazar4eto po niski vurhove no i po niski duna no indikatorite s prosto oko pokazvat drugo na 4-tiri 4asovi grafiki.

                            Izvinqvam se za latinicata no moje bi zaradi turistite nqma kirilica


                            Uspeh na vsi4ki i priqtno izkarvane na ostatuka ot letniq sezon i dano malko se uspokoi vremeto po letnite korurti 4e ina4e shte trqbva da se turguva

                            Коментар


                            • Мр. Форексов,

                              Ти не си писъл 10-тина дена а аз вече 6-7 месеца ... гледам доста хора е изгубил този форум, но пък решението си е на всеки ! Аз лично не съм от хората, които гоно по 1-2 хиляди пипса (хихихи), но в случая и аз дългосрочно съм анти $

                              Коментар


                              • Бях казал че няма да пиша докато не видим Дау Джоунс под 10 000, но реших случайно да навестя добрия стар КУРНИК.БГ, прегледах последните 3 поста и се убедих че за десетината дни, през които не бях поглеждал тук, не се е променило абсолютно нищо.


                                Поста на VIP ме подсеща да попитам --- някой затворил ли е къси USD/CAD на печалба, ако въобще е скъсявал тази двойка? Ще ми е интересно да чуя отговори от всеки - с изключение на неадекватния антидоларист с евтините реклами и първенството по шах.


                                На 118.75 цъкнах удвояване на извънредно дългосрочната долар/йена. През 40п ще сложа бай лимити с обеми, натастващи в аритметична прогресия. Стоп нивото е 115.55. Какво е стоп-ниво и защо е на 115.55 - ще се сетите сами Първи таргет 124.42.


                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X