IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отварям дълга киви на 0.7600

    Коментар


    • ама бутнете го нанякъде този пазар де
      "Бог е създал човека, а Самуел Колт ги направи равни"...

      Коментар


      • На мен са ми заети ръцете още с канадеца, но ако излезе добре
        позицията ще гледам да хващам и дълго евро от текущи нива.
        Държа ви палци и умната!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от karakondjul
          Колеги мисля че посоката е ясна, златото кове здраво ковчега на
          долара, въпреки желанието на банките да ни накарат да вярваме във
          корелация между пазара на акции и златото виждате че нещата излизат
          извън контрол. Всяко задържане над 675 и над 3800 не вещае нищо
          добро за долара.
          Караконджул
          При златото на седмичната виждам накакъв възходящ клин , който ако го пробием към есента , златото трябва да тръгне към 500$

          Коментар


          • Първоначално изпратено от karakondjul
            Колеги мисля че посоката е ясна, златото кове здраво ковчега на
            долара, въпреки желанието на банките да ни накарат да вярваме във
            корелация между пазара на акции и златото виждате че нещата излизат
            извън контрол. Всяко задържане над 675 и над 3800 не вещае нищо
            добро за долара.
            Аз оттук съм селл два контракта злато, пък ти кови каквото искаш SELL 674.15$

            Коментар


            • Колеги мисля че посоката е ясна, златото кове здраво ковчега на
              долара, въпреки желанието на банките да ни накарат да вярваме във
              корелация между пазара на акции и златото виждате че нещата излизат
              извън контрол. Всяко задържане над 675 и над 3800 не вещае нищо
              добро за долара.

              Коментар




              • Коко
                Мислиш ли че се оформя нов триъгълник с посочените цели?Предположението ми се подкрепя и от сигнали на йената , че ще се засили в следващите няколко дни.

                Коментар


                • I na men ne mi se spori, i az spomenah nivata koito ochakvam da vidim dnes...

                  Uspehi

                  Коментар


                  • Вип краткосрочно тогава да прав си че спорихме и аз бях за надолу но не съм бил мечка аз казах че отиваме за още един тест на бетона спомни си

                    Коментар


                    • Аз говоря за миналата година за Владо а не за мен.

                      Относно тая година и мен.

                      Никога не съм бил мечка - спорихме с колегата блябля и аз му казах - ти си за най-стръмният сценарии а аз за най полегатият - аз очаквах слизане да и верно сгреших и стана така както бля мислеше - питай го ето графиката нещо повече витнаги казвах че имаме бетон долу но исках още един тест
                      http://golohoro.hit.bg/blqblq.png

                      После обаче след като не бихме надолу а ни спря 32 аз казах че колегата бля е прав и отиваме 1.4195

                      http://golohoro.hit.bg/eurd.png

                      и

                      Малко по-глобално

                      http://golohoro.hit.bg/eure.png

                      ОК спирам да пиша не искам да споря казах си сега мнението за развитието

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от koko
                        Колега СТ10 -"Целувката на смърта" не бива да бие битата тренд линия - товоето виждане отпадна но аз пак подчертавам че имаше логика.

                        Колега Тоти - това 221 което Владо пророкува няма нищо общо със фибота, той гледа само графики и .....има един сериозен екип аналитици зад гърба си плюс няколко хиляди на месец разходи за стъдита и прочие плюс достъп до супер новини, данни, софтер и прочие глупости е разбира се има една шапка на която трябва да одобри неговите трейдинг планове свише. Та така въпреки че перфектно е запознат с техническият анализ, а и мен ме е учил на много неща там - аз не мисля че той е водещият. Ще ти дам един пример миналата година март беше тук на ски и аз го заведох на една среща на трейдъри - еврото тъкмо беше ходило 1660 и беше някъде 1900 и масово всички очакваха цел 1.14 и дори паритет, тогава и някой от пишещите тук си спомнят ч(е аз го попитах той какво мисли и той изломоти че няма значение важното е да се движи но после каза еврото отива от тук п...а си лелина горе на черешата - на другия ден го помолих на компа да ми обясни виждането си и в резултат пуснах една тема долар капут да живее еврото където имаше и графика на която се виждаше движение до 1.34 до края на годината без сериозни корекции - курса почти до пип изпълни движението което каза. Много ми е интересно след като на 251 каза че керитата бягат дали 221 ще стане а още ми е по-интересно дали ще стане по схемата 1.26,1.87,118 - която ми се струва доста трудна за изпълнение в тоя вид.
                        Koko здравей,

                        Аз също си спомням за какво говориш, също така си спомням как ревностно защитаваше тезата за корекция до 1.2820 (мисля не бъркам), когато нивата бяха 1.33 и спорих с теб дали ще отиде на 1.34 или на 1.32 ... дори имам няколко неизпити бири
                        Точно тогава отворих темата МЕЧКИ или БИЦИ ... Ок каквото и да говорим от началото на тази година си мечи настроен, а аз бичи... Am I right ?

                        Коментар


                        • Е няма нерви, не е тука нивото но да забия колчето

                          СЕЛ ЕУРДОЛ 1.3821 ДОБАВКА Х4 1.3889 ДОБАВКА Х2 1.3590 ЦЕЛ 1.3265 СТОП ЗА СЕГА НЕ ЗНАМ

                          ПП Това разбира се незначи че няма стоп над 1.41 ще бягам на първочетене но тоя стоп е виртуален ще мисля къде да поставя според развитието и ще го местя надолу И НЕКА СИЛАТА И СУАПА БЪДАТ С МЕН ХЕХЕ

                          Коментар


                          • Han Krum,

                            Az lichno predpolagah che shte ima lek spad v lirata, za tova ako ti napravi vpechatlenie kato puskah posta, govoria ot togavashnite niva, spomenah za kachvane ot 60-tina pipsa pri kabela i 70=-80 pri evrata. Prosto sega e udobnia moment za udaljavane tam ! a zelite sam gi spomenal Neka zlatoto i oil da se kachi s oshte niakoi drug $ i prosto gledai kakvo stava s cad i kivi, ne che segashnite niva en sa dobri Evrata sa sas pone 80% shans da testvat 1.3880...

                            Коментар


                            • Колега СТ10 -"Целувката на смърта" не бива да бие битата тренд линия - товоето виждане отпадна но аз пак подчертавам че имаше логика.

                              Колега Тоти - това 221 което Владо пророкува няма нищо общо със фибота, той гледа само графики и .....има един сериозен екип аналитици зад гърба си плюс няколко хиляди на месец разходи за стъдита и прочие плюс достъп до супер новини, данни, софтер и прочие глупости е разбира се има една шапка на която трябва да одобри неговите трейдинг планове свише. Та така въпреки че перфектно е запознат с техническият анализ, а и мен ме е учил на много неща там - аз не мисля че той е водещият. Ще ти дам един пример миналата година март беше тук на ски и аз го заведох на една среща на трейдъри - еврото тъкмо беше ходило 1660 и беше някъде 1900 и масово всички очакваха цел 1.14 и дори паритет, тогава и някой от пишещите тук си спомнят ч(е аз го попитах той какво мисли и той изломоти че няма значение важното е да се движи но после каза еврото отива от тук п...а си лелина горе на черешата - на другия ден го помолих на компа да ми обясни виждането си и в резултат пуснах една тема долар капут да живее еврото където имаше и графика на която се виждаше движение до 1.34 до края на годината без сериозни корекции - курса почти до пип изпълни движението което каза. Много ми е интересно след като на 251 каза че керитата бягат дали 221 ще стане а още ми е по-интересно дали ще стане по схемата 1.26,1.87,118 - която ми се струва доста трудна за изпълнение в тоя вид.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VIP
                                Първоначално изпратено от Han Krum
                                Първоначално изпратено от VIP
                                Първоначално изпратено от VIP
                                Общо взето нещата го виждам така :

                                Тест на 1.38.. , 2.045 при Кабела, 1.19 швейк 240.00 кабел/йена, 0.7710 киви ...
                                Таргетите изпълнени, с изключение на Киви и $/кад . Разбира се очаквам и тях да видя днес !!!
                                Общо взето виждането ми към днешна дата е такова:

                                евро 1.39..; жица: 205; гбп/ хиена 242.50 ; кад 1.048, киви 0.7680-0.77

                                Успех !

                                Ok, ama mi kaji po-tochno v koe da se vgledam ? Prodaljavam da mislia po tozi nachin !
                                Я пак се вгледай, че нещата май ще ти избягат с много..
                                Жицата и Еврото... Кад-а ми е непредсказуем за момента..

                                Коментар

                                Working...
                                X