IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Затварям си всички къси долар/кад на 1.0517 че не ми се занимава с него сега.Най вероятно ще пробие 1.0500 ама ми писна да го чакам тоя Гад.
    Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

    Коментар


    • За мене тренда е обърнат само ако:
      Има Фундаментални предпоставки за това (като пример за $/К$ петрола, златото и сотаналите ресурси почнат да падат)
      И $/К$ затвори на + (по възможност на най-високата си точка за деня).
      Тогава на следващия ден бих купил на дип но малка сума, а ако и по следващия ден затвори пак нагоре бих бил по смел. Но докато не видя силно затваряне на $/К$ нагоре не мога да твърдя че тренда се е обърнал...
      Това е моята логика за инвестиране

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trade
        Първоначално изпратено от Plamen1967
        Някой прогнозирали $/К$ че ще падне днес!
        Ако някой е бил шорт за деня и е кеширал Честито. Тренда наистина завлече $/К$ почти до 1.05 макар че всичко сочеше към $/К$ нагоре, особенно след вчерашното затваряне на +. Но Тренда си е тренд трудно се обръща
        спада при долар канадец също е приклучил това съм го оповестил още при 1.05 разбира се не изклучвам и по нисък спад но като цяло според мен и дългосрочно търгуване спада е дотук ще има корекция но сега бавно се образува дъно борят се бици и мечки )
        Къде го оповести ? Ти вестител ли си ???

        Коментар


        • Напълно съм съгласен че ще има обрат на тренда особенно ако 1.0500 задържи днес. Но аз бях учуден че днес стигна до 1.0510... Макар че всичко сочеше за ревърсал още вчера. Но явно тренда все още държи Само едно сериозно затваряне на $/К$ на + би ме накарало да вляза лонг $/К$.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Plamen1967
            Някой прогнозирали $/К$ че ще падне днес!
            Ако някой е бил шорт за деня и е кеширал Честито. Тренда наистина завлече $/К$ почти до 1.05 макар че всичко сочеше към $/К$ нагоре, особенно след вчерашното затваряне на +. Но Тренда си е тренд трудно се обръща
            спада при долар канадец също е приклучил това съм го оповестил още при 1.05 разбира се не изклучвам и по нисък спад но като цяло според мен и дългосрочно търгуване спада е дотук ще има корекция но сега бавно се образува дъно борят се бици и мечки )
            Pip master

            Коментар


            • здравеите според мен еврото на дневна графика образува двоен връх и оттук насетне следва спад потвърждение за това мнение може да се очаква едва при пробив на 1.36 бивше дневно дъно интересното е при долар иена спада там е приклучил (мое мнение ) и сега бавно ще се образува база под формата на консолидация двоино или множественно дъно затворих всички позиции при евро австралиец от 1.5650с добавкит през 100 пипса до до 1,6050 на 1.61 сега съм готов да се набълбукам отново при спад ) де що има тренд ще го обърна а ако поставя стоп ще фалирам хе хе )) успех дами и господа
              Pip master

              Коментар


              • Някой прогнозирали $/К$ че ще падне днес!
                Ако някой е бил шорт за деня и е кеширал Честито. Тренда наистина завлече $/К$ почти до 1.05 макар че всичко сочеше към $/К$ нагоре, особенно след вчерашното затваряне на +. Но Тренда си е тренд трудно се обръща

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
                  Колега VIP,


                  Надявам се си взел предвид пробитата дневна трендлиния при заемането на позицията и определянето на параметрите и. Екзотики рядко търгувам по принцип, а в момента според мен заемането на каквато и да е позиция е с незадоволително R/R съотношение, респективно аз твърдо се въздържам от търговия в NZD/USD.


                  Разбира се, желая ти успех!
                  Благодаря

                  Разбира се че съм го взел под внимание ! Идеята за липса на стоп е че наблюдавам пазара из късо и не очаквам резки движения, за това и в момента няма стоп Иначе не съм влезнал в позицията с хвърляне на ези и тура

                  Коментар


                  • st10 Това за златото беше добра идея, макар че не вярвам да падне на 500$ аз скочих на щорт и вече кеширах печалбата. Сега чакам и шорта на силвъра да ми излезе
                    Благодаря

                    Коментар


                    • Колега VIP,


                      Надявам се си взел предвид пробитата дневна трендлиния при заемането на позицията и определянето на параметрите и. Екзотики рядко търгувам по принцип, а в момента според мен заемането на каквато и да е позиция е с незадоволително R/R съотношение, респективно аз твърдо се въздържам от търговия в NZD/USD.


                      Разбира се, желая ти успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
                        Първоначално изпратено от VIP
                        Отварям дълга киви на 0.7600

                        Тук виждам един основен липсващ елемент - СТОП.

                        Хан Круме, ако един ден прочета от теб че си ползвал технически анализ с успех и че току що си кеширал печалба на база само и единствено на него, настроението ми ще се подобри двойно, макар че то винаги е чудесно. Това разбира се не е критика или подтикване към изучаване на какъвто и да е анализ.

                        Успех.

                        Mr. Foreksov,

                        Riadko igraia sas stopove. Kogato igraia imam vazmojnost da sledia pazara non stop. Ne sam privarjenik na stopovete, razbira se ima i izkluchenia !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VIP
                          Отварям дълга киви на 0.7600

                          Тук виждам един основен липсващ елемент - СТОП.

                          Хан Круме, ако един ден прочета от теб че си ползвал технически анализ с успех и че току що си кеширал печалба на база само и единствено на него, настроението ми ще се подобри двойно, макар че то винаги е чудесно. Това разбира се не е критика или подтикване към изучаване на какъвто и да е анализ.

                          Успех.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Han Krum
                            Първоначално изпратено от VIP
                            Отварям дълга киви на 0.7600
                            Луд човек, дано да са по-малко..
                            Otvariam i dalga paund yena ot 239.15 s zel 241.50. kivito mi e s zel 0.7680 !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Han Krum
                              Първоначално изпратено от VIP
                              Отварям дълга киви на 0.7600
                              Луд човек, дано да са по-малко..
                              Az puk si otvorih dukuk kabel ) na 2.0295 ) Hane vseki sam si reshava i si bere poldovete ot svoite resheniq

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VIP
                                Отварям дълга киви на 0.7600
                                Луд човек, дано да са по-малко..

                                Коментар

                                Working...
                                X