IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
    Последен поздрав за днес
    от мен към МИТКОФЦИТЕ !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=meZI20LwoNE
    Мите пали МАНГАЛA и меткай
    СВИНЩИНИТЕ, че ИДА
    Абе Г-н Реда, ква таз музика, днес димитров ден не е мустафа ден

    Коментар


    • Затворих на 1.3929
      Малко ама от сърце
      Сега ще чакам да видя като отворят американците какви ще я правят ( дали ще има тест за пробив на 1.3960 или почваме да си падаме бавно, но славно )
      Успех на всички

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
        Изх. № Ц-03-11042 /26.10.2011 г.


        С уважение,

        ВЕСЕЛИН ЗЛАТЕВ

        Председател на
        Комисия за защита на потребителите
        Браво Петре!!!

        Коментар


        • Изх. № Ц-03-11042 /26.10.2011 г.

          ДО
          Г-Н СТОЯН МАВРОДИЕВ
          ПРЕДСЕДАТЕЛ НА
          КОМИСИЯ ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР
          УЛ. „ШАР ПЛАНИНА” №33
          ГР. СОФИЯ 1303

          ДО
          Г-Н ЙОРДАН ВОЙНОВ
          ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР
          НА БЪЛГАРСКА АГЕНЦИЯ ПО
          БЕЗОПАСНОСТ НА ХРАНИТЕ
          БУЛ. „ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ” №15А
          ГР. СОФИЯ

          Копие:
          ДО
          Г-Н ПЕТЪР ЖЕЧКОВ КАРАИВАНОВ
          e-mail: karaivanov@finance5.bg


          ОТНОСНО: Предприемане на дeйствия по компетентност във връзка с постъпила в Комисия за защита на потребителите /КЗП/ жалба с вх.№ Ц-03-11042 от 03.10.2011 г.


          Уважаеми господин Мавродиев,
          Уважаеми господин Войнов,

          На основание чл. 178, ал. 4 от Закона за защита на потребителите и в съответствие с разпоредбите на ръководената от Вас институция, приложено Ви изпращаме жалба постъпила в КЗП с вх. №Ц-03-11042 от 03.10.2011 г. за предприемане на действия по компетентност от г-н Петър Караиванов.
          Жалбата касае продажба на мед на фронт офиса в Комисията за финансов надзор.
          За резултата от предприетите действия по жалбата, моля да уведомите КЗП и жалбоподателя на посочения адрес.

          Приложение:
          • Копие от жалба с вх. №Ц-03-11042 от 03.10.2011 г;
          • Копие от снимков материал /черно-бял/.



          С уважение,

          ВЕСЕЛИН ЗЛАТЕВ

          Председател на
          Комисия за защита на потребителите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
            KeanuReeves - Като те слушам кво ще им разказваш по добре не се разхождаи до там
            Той се ебава!!!Явно се готви за някакава филмова роля!!!

            Коментар


            • KeanuReeves - Като те слушам кво ще им разказваш по добре не се разхождаи до там
              Деградацията - висша форма на градация

              Коментар


              • Късо от 1.3937
                Успех на всички

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                  Здравей Киану!
                  Един ден чичо Манчо си забрави паролота и умря. Няма да се натъжаваш ... пий една ракия довечера за него!

                  Кину по същество.
                  Чичо ти с голямо съжаление ще каже, че пресен опит с интервюта няма. 98 г. за последно се е явявал. Това което му е останало в главата е че трябва вниманието на интервюиращия да се спечели и ако успееш в един момент ти да почнеш да водиш интервюто ще е най-добре (разбира се без да се самозабравяш, с леки сигнали за покорство и уважение). Влез уверено, поздрави бодро, представи се ясно, ръкувай се мъжки .... и на излизане не се измъквай като мръсно коте.
                  Въпросите за Капиталовите пазари и на мен са ми далеко и затова добре ще е ако съумееш да свържеш някой от въпросите им с интересна тема, която ти е и силна. Разбираш ли ... когато имаш затруднение гледай да извъртиш отговора в посока която си силен, това е по-добре отколкото да мънкаш. Пази се от въпросите на психолозите. Отговорите винаги трябва да са най-близки до лоялността.

                  Порови се в нета. Имаш достатъчно време.

                  Киану сега се сещам. Нал си говорихме лято, че е "по-добре първи на село отколкото втори в града" какви са тези амбиции ..... както и да е пожелавам ти успех и ме дръж в течение!

                  Поздрави!
                  ЗДРАВЕЙ!!! Радвам се да те видя отново тука!

                  Ами, че то и на мене много не ми се искаше да кандидатствам в Мерил Линч, тъй като аз не обичам да съм роб на ония там с многото пари, а аз искам сам да си направя парите според моите планове....., ама в крайна сметка като не ми излезна друга възможност остана само за тази голяма Корпорация да кандидатствам за Стаж. Дано по-нататък, когато трябва да продължа с дългосрочна работа, да е нещо, което ще ми е на сърце.

                  Иначе в Мерил Линч искам да си изкарам този 3 месечен стаж, стига да ме вземат, ей тъй колкото да го запиша в АВТОБИОГРАФИЯТА, да го наредя до MBA образованието, че имам и ТРУДОВ ОПИТ у Мерил Линча. Иначе мен не ме кефи този тип работа, там се разработват някакви порфолиота на инвеститори и ти трябва да им робуваш и на всичкото отгоре да си пилиш нервите да не им загубиш парите. Е, разбира се, че и комисионна има, ама за какъв зор таз комисионна, ако си съсипиш здравето.

                  Иначе по отношение на Интервюто, изобщо си нямам и на представа от Финансовите пазари, в частност Капиталовите.

                  Единственото нещо дето го знам е ФОРЕКС пазара, ама тез от Мерил Линч не се занимават с Спекулативна Day Trading (Дневна Търговия).

                  Ако ме питат все пак нещо за Финансовите Пазари - Това, което мога аз да им кажа, че знам, е че следя Редовно ЕВРО/ДОЛАР, защото ми е косвено свързана тази двойка с моето финансово състояние в САЩ, когато Еврото е Силно имам повечко парички, като Долара стане силен и аз обеднявам. Та на тоз дет ме интервюира ще му разкажа, че съм следил тази Валутна Двойка от Ноември, 2009 и вече имам опит с Дъното на 1.1876 и върха на 1.4960.

                  Също така ще му разкажа, че редовно, чета Форума и, че той ми служи като източник на информация и ако иска мога да използвам Форума да съм полезен с него и на Мерил Линч, ако ме вземат на работа.

                  Даже смятам да им разкажа за Тукашните Нива от Форума, които ги е измислил БГГ-РЕД - 1.22222 = Мистичното, 1.33333 = Легендарното, 1.44444 = Митичното (Дано все по-често го виждаме, че е в мой интерес), 1.5555 = Крайното.

                  Също така ще му разкажа, че има два тренда БИЧИ и МЕЧИ, ама в моя Форум откъдето черпам информация, някои трейдъри са решили, че на пазара съществуват много други животни освен Бикове и Мечки като например Овчата Мисъл, Маймуната, Прасето. И мога да му кажа защо е така, ами защото прасето иронизира Испанките, Маймуната и Овцата иронизират масовия Инвеститор, който се води по масовите настроения на пазара.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    Аз пък си мисля , че доста мясо ще падне от тебе
                    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
                    Mитковците
                    http://www.youtube.com/watch?v=4jjH-oNv-r4
                    Не мога да разбера за търговия ли говориш, щото поста ми беше в друга тема
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Не успях , домоуправителя звънна за пари за входа и след това минах да пусна една вода в тоалетната и то през това време тя станала ......
                      Еми ще гледам напазаруваните къси от вчера и онзи ден , ама то при тях целта е доста ниска (първите мисля да ги продам на 1.3705) а то не се знае още дали няма да направи фалшив пробив до 15 часа и след това пак да атакува онова 1.3960
                      Иначе тръгне ли да пада( както показва на един час, та дори и 4 часа и дневна) ще е добре
                      Успех на всички

                      Коментар


                      • На 4 ч баровете се като пулса на мъртвец

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                          Затворена на 1.3919
                          Качи ли, пак взимам
                          Успех на всички
                          взе ли?
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Затворена на 1.3919
                            Качи ли, пак взимам
                            Успех на всички

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KeanuReeves Разгледай мнение
                              Чичо Манчоооооооо, Къде си?
                              Другата седмица съм на интервю в "Merrill Lynch" за позицията Financial Analyst.
                              Изискването към кандидатите е да разбират от Капиталовия Пазар.
                              Чичо Манчоооооооо, ами сега какво да правя, аз като си нямам и на понятие що е това капиталовия пазар? Моляти се помогни ми, как да се пофготвя за тва интервю, какви въпроси по-конкретно за капиталовия пазар мога да очаквам.

                              Моляти се появи се веднага да ми помогнеш, дай някакви примери какви въпроси да очаквам или по-точно как да се подготвя за тва интервю.

                              Нямам си изобщо на представа какви точно въпроси ще ме питат за тоз Пазар. Някой ако знае нека ми помогне, благодаря предварително. Мноооого ми се иска да успея да го мина това интервю и да ме вземат в Мерил Линч, тогава ще дигна цял банкет, че съм влезнал баш там. Пък после хич не ми пука да става квото ще да става, мноооооооого ми се иска да успея да се преборя на това интервю и да ме вземат за Financial Analyst!

                              Чичо Манчо, появи се моляти се и ми дай някакви примерни въпроси върху които да се подготвям до другата седмица и дано успея да го мина успешно интервюто. Веднъж да го мина, за другото не ми пука!
                              Здравей Киану!
                              Един ден чичо Манчо си забрави паролота и умря. Няма да се натъжаваш ... пий една ракия довечера за него!

                              Кину по същество.
                              Чичо ти с голямо съжаление ще каже, че пресен опит с интервюта няма. 98 г. за последно се е явявал. Това което му е останало в главата е че трябва вниманието на интервюиращия да се спечели и ако успееш в един момент ти да почнеш да водиш интервюто ще е най-добре (разбира се без да се самозабравяш, с леки сигнали за покорство и уважение). Влез уверено, поздрави бодро, представи се ясно, ръкувай се мъжки .... и на излизане не се измъквай като мръсно коте.
                              Въпросите за Капиталовите пазари и на мен са ми далеко и затова добре ще е ако съумееш да свържеш някой от въпросите им с интересна тема, която ти е и силна. Разбираш ли ... когато имаш затруднение гледай да извъртиш отговора в посока която си силен, това е по-добре отколкото да мънкаш. Пази се от въпросите на психолозите. Отговорите винаги трябва да са най-близки до лоялността.

                              Порови се в нета. Имаш достатъчно време.

                              Киану сега се сещам. Нал си говорихме лято, че е "по-добре първи на село отколкото втори в града" какви са тези амбиции ..... както и да е пожелавам ти успех и ме дръж в течение!

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Последен поздрав за днес
                                от мен към МИТКОФЦИТЕ !!!
                                http://www.youtube.com/watch?v=meZI20LwoNE
                                Мите пали МАНГАЛA и меткай
                                СВИНЩИНИТЕ, че ИДА
                                --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                                http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                                Коментар

                                Working...
                                X