IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като няма кой да викне Ююююю бряяяяя, аз ще го направя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
      Казах че докрая на месеца има време за 1.40, а за 1.20 няма да има време
      Ако караме с тази скорост 120 пипа в час - пак помисли)))

      Коментар


      • Е?Димитровден май ще е началото на една дълга и мразовита зима на Земята.
        А жълтокожите глупаци да си наврат диверсифицираните в евро резерви в..........знаете къде.
        Фибо-мибо-грънци....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          за именника съм поръчал движението
          смлял го е знам и нагоре и надолу
          И пие бира с фъстъци
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • за именника съм поръчал движението
            смлял го е знам и нагоре и надолу
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Аз пък не познах че ще видим 1.20 Което, май ни прави и двамата тотаджии, а не трейдъри
              Казах че докрая на месеца има време за 1.40, а за 1.20 няма да има време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
                Здравейте познах че до края на месеца ще видим 1.40 когато никой не вярваше
                Аз пък не познах че ще видим 1.20 Което, май ни прави и двамата тотаджии, а не трейдъри

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
                  ти кога го видя 1,40
                  на толкова ги продадох

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
                    Здравейте познах че до края на месеца ще видим 1.40 когато никой не вярваше
                    ти кога го видя 1,40

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
                      Здравейте познах че до края на месеца ще видим 1.40 когато никой не вярваше
                      Много бързаш май

                      Коментар


                      • Здравейте познах че до края на месеца ще видим 1.40 когато никой не вярваше

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          Изх. № Ц-03-11042 /26.10.2011 г.

                          ДО
                          Г-Н СТОЯН МАВРОДИЕВ
                          ПРЕДСЕДАТЕЛ НА
                          КОМИСИЯ ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР
                          УЛ. „ШАР ПЛАНИНА” №33
                          ГР. СОФИЯ 1303

                          ДО
                          Г-Н ЙОРДАН ВОЙНОВ
                          ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР
                          НА БЪЛГАРСКА АГЕНЦИЯ ПО
                          БЕЗОПАСНОСТ НА ХРАНИТЕ
                          БУЛ. „ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ” №15А
                          ГР. СОФИЯ

                          Копие:
                          ДО
                          Г-Н ПЕТЪР ЖЕЧКОВ КАРАИВАНОВ
                          e-mail: karaivanov@finance5.bg


                          ОТНОСНО: Предприемане на дeйствия по компетентност във връзка с постъпила в Комисия за защита на потребителите /КЗП/ жалба с вх.№ Ц-03-11042 от 03.10.2011 г.


                          Уважаеми господин Мавродиев,
                          Уважаеми господин Войнов,

                          На основание чл. 178, ал. 4 от Закона за защита на потребителите и в съответствие с разпоредбите на ръководената от Вас институция, приложено Ви изпращаме жалба постъпила в КЗП с вх. №Ц-03-11042 от 03.10.2011 г. за предприемане на действия по компетентност от г-н Петър Караиванов.
                          Жалбата касае продажба на мед на фронт офиса в Комисията за финансов надзор.
                          За резултата от предприетите действия по жалбата, моля да уведомите КЗП и жалбоподателя на посочения адрес.

                          Приложение:
                          • Копие от жалба с вх. №Ц-03-11042 от 03.10.2011 г;
                          • Копие от снимков материал /черно-бял/.



                          С уважение,

                          ВЕСЕЛИН ЗЛАТЕВ

                          Председател на
                          Комисия за защита на потребителите
                          Мед?

                          МЕДЕНИ БАТАЦИ

                          Към 10.08.2011 г. пазарът на пчелни продукти в BG буквално е залят от медени батаци. Преработвателите усетиха голямото преимущество, което им дава Наредба 26 на МЗХ, за директни продажби на малки количества , която с едната ръка дава, но с двете взема продуктите на производителите и ги поставя в разпореждане на преработвателите да ги изтезават в своите огнедишащи фабрики и казани и във вреда на потребителите. Защото както в Открито В. Ахчиева днес показа, че пилешко месо с изтекъл срок на годност се изтегля от магазините и се връща към преработвателите с лекота може да покаже как се изтеглят медени батаци от магазините... то тази работа не е като онази работа...
                          Location: Terminal Island
                          Institution: FBI Correctional Facility
                          Jurisdiction: Unknown

                          Коментар


                          • Драги Киану,
                            боя се че не си на правилния път, защото като чуя Капиталов пазар се сещам за други неща малко по встрани от валутна търговия и то във форекс вида й. Не, че допирни точки няма има разбира се по линията: ниска лихва-> достъпен и аргументиран достъп до кредит -> повече търсене -> повече продажби -> по-големи приходи -> при запазени разходи следва нарастване на печалбата -> от там нарастване на акцията на компанията т.е. капитализацията. Схемата е принципна и позволява разгръщането на един обширен лаф моабет по отношение на единичното влияние на на всеки еди от компонентите й и в комбинация.
                            В заключение
                            Това което ти смяташ да им разкажеш са спекулантски истории нямащи нищо общо с институционалното мислене. Това с битовизмите ни.. предполагам, че се шегуваш.

                            Запиши си. Истинско портфолио се прави след задълбочен SWAT анализ на потенциалните компании за включване в кошницата и малко изчисления, а не обратното. Познаването на инвестиционната среда (в това число отраслова) е в основата на взимането на инвестиционните решения. Разбираш ли ???

                            Коментар


                            • И аз съм на същото мнение - късо

                              Коментар


                              • късо евро 1,3930, стоп 1,4050,цел 1,3650

                                Коментар

                                Working...
                                X