IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.4

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • гледам , че яко се хвърлят прогнози тука , айде и от мен отложена
    вход 1.4423 (тука Реда да каже като е близко до 1.4444444444 изпълнява ли се - ако ДА тогава вход 1.4444)
    стоп 1.453
    цел 1.14 ( за тайминга , айде средата на юли месец)

    Коментар


    • Просто не е истина -някъкъв член на централна банка ,който не се знае дали ще е на работа след няколко месеца ,казал че може да се вдига лихвата в еврозоната и моля ти се ,този слух действа ,сякаш е казал че държи в ръцете си лоста на Коперник и с него ще повдигне земното кълбо Баси малоумщината

      Коментар


      • супер
        и ако кажеш на дългите стопа
        си готов. със смислена теза. Разбираш ли???

        Коментар


        • ВХОД на 1.46
          СТОП на 1.50
          ЦЕЛ на 1.29

          Коментар


          • Така обобщавам.

            Всяка точка към момента е вход за дълги с:
            първа цел 1.46
            втора цел 1.50
            докъм май.

            от там всяка точка между 1.46-50 е за скъсяване
            с първа цел 1.29
            втора цел 1.27

            къде да стопирам късите на 1.51, добре ли е????
            Стопа на дългите още е не ми е ясен?????

            Коментар


            • Ами опитвам се да ти обясна, че го виждам Еврото да се качи още нагоре, но не ти давам гаранция за това 1.50, но че 1.46 ще се случи 100% и то също така Корекцията може да започне и в края на Май!

              След това за надолу, предполагам, че няма да бием Старото Дъно от края на 2010 и, че ще го откараме надолу до към 1.29, но може да направим и ново Дъно около 1.27 или най-много, казвам най-мноооого да тупнем и до 1.25!!!!

              П.П. Външния Дълг на САЩ е многократно по-голям от този на Еврозоната! Проблема при Еврозоната е, че Дълга се гледа на Парче сред отделните Суверенни Държави! Ако Еврозоната беше едно Обединено цяло, миналата година нямаше да има Проблеми и раздуване толкова на тази тема за PIIGS!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                Неразбирам сега сме 1.4 какъв стоп на 1.46 с цел 1.5.

                А обрата ще започне от 1.5 т.е.
                късо 1.5 стоп 1.29 цел 1.25

                пп
                Разбрах влизам и като приближи към таргета слагам стопа.
                ===========
                Понякога не се сещаш да те е.а., но ПОНЯКО СЕ СЕЧАШ , ДЕ НЕте е.а

                Коментар


                • Неразбирам сега сме 1.4 какъв стоп на 1.46 с цел 1.5.

                  А обрата ще започне от 1.5 т.е.
                  късо 1.5 стоп 1.29 цел 1.25

                  пп
                  Разбрах влизам и като приближи към таргета слагам стопа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    ===========
                    Неграмотни мисли на един неграмотен човек!!!
                    Лорде, к'во шмъркаш? Дай да го пробваме, ние плебса?
                    Купувам наденици!!!!!!

                    Коментар


                    • При първия Таргет, който го очаквам да се случи до ЮНИ месец, тъй като през Октомври ФЕД обяви, че до ЮНИ смята да печата Долари в Зелено и лично според мен Реалния Таргет е 1.50, трябва да сложиш стопа на 1.46! Не ти давам никаква гаранция, че ще отплющи непременно до психологическото 1.50!

                      При втория Таргет, който го очаквам да се случи след Юни месец въпреки, че не виждам Фундамент за него след като ФЕД спре да печата пари, Еврото не би трябвало да пада толкова рязко та чак до 1.25, освен, ако ФЕД не вдигне FFR. Така, че след обрата и започващата Корекция през ЮНИ сложи Стоп на 1.29!

                      Коментар


                      • Анимационния, много добре знаеш, че стопа е на 1.5 .Луд ли си???

                        Коментар


                        • Простичко, ясно .... и изчерпателно най-вече.

                          KeanuReeves
                          Добре, да кажем, че си прав.
                          Таргета ясен.
                          Къде е стопа????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                            Тандем,и без да го бием 3965 точно тази вечер,пак ще се случи 1.27.Тази претенциозна манджа,,Пакт за еврото"е буламач,димна завеса,прах в очите и отлага неизбежното-провала на идеята за Обединена Европа с настоящите правила.Сега ще се нададе голям вой от ,,демократите",но аз мисля,че Хитлер имаше много по-голям шанс да постигне Обединена Европа,ако не беше сглупил да напада Съветите.Много по-голям шанс от Меркел.
                            ===========
                            Неграмотни мисли на един неграмотен човек!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                              Пичове молете се да бием и дано затворим под 1,3965 -и аз Тандема ви обещавам мин 1,27
                              Тандем,и без да го бием 3965 точно тази вечер,пак ще се случи 1.27.Тази претенциозна манджа,,Пакт за еврото"е буламач,димна завеса,прах в очите и отлага неизбежното-провала на идеята за Обединена Европа с настоящите правила.Сега ще се нададе голям вой от ,,демократите",но аз мисля,че Хитлер имаше много по-голям шанс да постигне Обединена Европа,ако не беше сглупил да напада Съветите.Много по-голям шанс от Меркел.
                              Фибо-мибо-грънци....

                              Коментар


                              • Киану, моята информация от кораба-майка е че Тирбушона и Бренекето си го подават под масата. Такова нещо като цел до коледа НЯМА и ако ЕСВ ще вдиат лихвите, днес ФЕД да го беше направил.............
                                Купувам наденици!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X