IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще падне ли скоро борда лев-евро?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • реде , обикновено не пишеш глупави постове

    я "верващите" да ми проиграят банкрън на две големи банки (да не ги карам да проиграват фалита им).

    Не можело да стане такова нещо викате , а ?

    50 милиара лева депозити кое ги покрива и гарантира ? ако мое така на уше да ми прошепнете.

    Щот дали ще има борд или ще се изпарят 50-те милиарда , все ще го духаме (задружно) .

    Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
    Да го държат , да го държат колко да го държат.
    Струва много, ама много пари !!!!!!
    Миналата година държаха 1.40
    държаха и го истърваха и след това
    швейцарското БНБ отчете над 20 млрд загуба.
    Сега отново държат някво измислено ниво 1.20,
    но световния фундамент е срещу тях и навярно
    пак ще го истърват и ще реализират
    некоя колосална загуба !!!!

    Коментар


    • Значи, казвате като падне борда - лошо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
        Трябва само инсценирана паника и гледай какво става с вестник можеш да убиеш муха и борд, а ние ще влезнем в учебниците по история и ще ни изучват модела наравно с аржетинският после малко въргал зрелища заем от МВФ и след някоя и друга година всичко ще бъде забравено
        ако знаеш колко си прав ........ за вестника ама никой още не го е взел в ръце ........вестника сигурно не е назрял момента все още
        Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
          Трябва само инсценирана паника и гледай какво става с вестник можеш да убиеш муха и борд, а ние ще влезнем в учебниците по история и ще ни изучват модела наравно с аржетинският после малко въргал зрелища заем от МВФ и след някоя и друга година всичко ще бъде забравено
          Цар Киро бил крупен акционер в някой банки. Защо си мислиш не казват кои?
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от valk Разгледай мнение
            Трябва само инсценирана паника и гледай какво става с вестник можеш да убиеш муха и борд, а ние ще влезнем в учебниците по история и ще ни изучват модела наравно с аржетинският после малко въргал зрелища заем от МВФ и след някоя и друга година всичко ще бъде забравено
            може и с "форуми"...соц.мрежи...по модерно е
            http://selfielifes.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              големи глупости на големи таркалета.положителна глупост.гарантира плащане на борчове от страна на БГ към кредиторите и беднотия до шия гарантира.
              ей тука съм написал бате кво мисля за борда.
              аз борчове нямам.ама съм доста съмнителен според теб.
              просто ме дразни това,че други ни пишат правилата и ти ми обясняваш,че така е правилно
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Банките са тъпкани с пари -...
                Трябва само инсценирана паника и гледай какво става с вестник можеш да убиеш муха и борд, а ние ще влезнем в учебниците по история и ще ни изучват модела наравно с аржетинският после малко въргал зрелища заем от МВФ и след някоя и друга година всичко ще бъде забравено

                Коментар


                • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                  Всъщност борда е Закона за БНБ и Наредбите на Управителя.......
                  То има и много други закони и наказателен кодекс, но никой не го ебава за слива, както се видя последните дни . Бордът още е здрав, но отново ме налазва песимизъм и имам големите подозрения, че се готви як грабеж. Банките са тъпкани с пари - пилешките глави трупат заплатки в тях, а тия пари се обръщат във валута и се изнасят извън страната. Ако го опазят тоя борд, ок, ама не забравяйте, че има голям интерес от горе да се гътне и борда и да се мине с вършачката из страната и да се награби каквото може. От ортаци (както се видя и в банковия сектор) на Цар Киро не чакайте много ред или контрол. Лазят ме пак силни подозрения...
                  Покачването на долара ще изведе България до по-висок външнотърговски дефицит http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...5&df=8&dflid=3 , а в същото време има и нова криза и износа силно ще падне, а валута от къде тогава?
                  Дано греша, но риска отново се увеличи ...
                  Last edited by Jay Gould; 07.10.2011, 21:11.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                    Стандарта на живот се вдига с предприемчивост образование труд търпение и упоритост.С финансови шменти капели не става....


                    ай обясни им на американците.набий им го в тъпите тикви бат Пешо.
                    не искат да разберат ей.само ние искат да разбираме хаборигените нагли.
                    борд за тях.няма да бачкам аз да ги правя хора
                    Нищо на никого няма да набивам.Мен Америка не ме интересува а България.научи се да не гледаш в чуждо канче.Рано или късно и там ще си го получат.Колкото и да са големи дълговете ще ги завлекат.На теб нещо много ти пречи тоя борд та чак ставаш съмнителен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                      За индивиди като нас, разбиращи какво се случва, плячка ще има много. Но ми е мъчно за народа, че ще го ощавят до голо и за това, че България отново ще е нокаутирана. Но това е цената която ще трябва да платим за масрафа.
                      Колкото спечели от борсата толкова ще спечелиш и сега.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Аз да си попитам Добре ли е да падне борда или не е Добре. Прост съм, та за това
                        За една шепа тарикати ще е добре за всички останали зле

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                          аз съм месоядно за мен как ше е
                          Скъпо ще ти е
                          Лошо ще ти се отрази, щото
                          мръвката над 80% е вносна
                          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                            Бе то е достатъчно да се погледне как само за месец скачат БГ CDS и всичко ще се разбере.....от този дето рабира де. Лалки и бат Пешовци едва ли ще вденат за какво става въпрос. Но и такива трябва да има
                            Бе ти срам някакъв имаш ли?Плати ли на мрежата загубения бас?Спри се вече.Ако си от СК (старите крадци) номерата не минават вече.Толкова години и само глупости от тебе.На борсата се осра с каквото се захванеш все за смях ставаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                              За индивиди като нас, разбиращи какво се случва, плячка ще има много. Но ми е мъчно за народа, че ще го ощавят до голо и за това, че България отново ще е нокаутирана. Но това е цената която ще трябва да платим за масрафа.
                              Ти пък Петре кви ги разправяш за народа ако падне борду ще е приказка щот ще се девалвира леФа до неузнаваемост и ще има много ама много работа за всеки безработицата ше падне на 2% единственно има два проблема
                              1. Тез с парите в бамките ше изгорят
                              2. заплатите пак ше паднат до 3-4 евро на месец
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Като минат 750 тогава да говорим:

                                http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=CBULG1U5:IND
                                Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                                Коментар

                                Working...
                                X