IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
    Спарт, нужна ми е помощта ти Навремето преди да ме изгонят от онова училище ( подривна дейност женският агентурен апарат нямаше време да изпълнява задачите си ) имаше неква лекция за зомбиране ( еееех спомени, спомени ). Та, понеже я пропуснах, имам нужда от частен урок Темата е : " Превъплъщението на Реда и Пенчев от месоядни във вегетарианци "
    Защо,бе,Фицка,защо,бре, душо?! Ние сме ти приятели и ще те изядем с уважение!А СПАРТ ще те изяде с отвращение,понеже е аристократ.
    Фибо-мибо-грънци....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
      ...Темата е : " Превъплъщението на Реда и Пенчев от месоядни във вегетарианци " ....
      Заблуда е ...И двамата по права и съребрена линия са роднини с Ханибал ( Лектър )
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Спарт, нужна ми е помощта ти Навремето преди да ме изгонят от онова училище ( подривна дейност женският агентурен апарат нямаше време да изпълнява задачите си ) имаше неква лекция за зомбиране ( еееех спомени, спомени ). Та, понеже я пропуснах, имам нужда от частен урок Темата е : " Превъплъщението на Реда и Пенчев от месоядни във вегетарианци "
        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
          Знан знам, ке умреш зарад мене.
          Я ке те утепам
          Ке го утепаш,ама друг път ке го утепаш.Двамата ке го утепаме!!!Сал ти ли ли сакаш мръвка?!

          П.С.А,бре,кога ще гласуват тез хамериканци?
          Омръзна ми да се ослушвам и ще ги отсвирвам.Само кат отворя очи сутринта,да не се е върнало на 4450
          Last edited by Пенчев; 01.08.2011, 23:24.
          Фибо-мибо-грънци....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
            Гледаш на нещата натуралистично!
            Е природа... диво животно... едни инстинкти само
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
              Затова съм луд по тебе сърничке
              Гледаш на нещата натуралистично!
              Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                Намам диаманти ....
                Затова съм луд по тебе сърничке
                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                Коментар


                • Казах аз да вадите ваксата ,ама вие не- Исхата та Исхата ще слушате 45 ще чакате пък после 48 ха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                    Може ли аз да те нарисувам.... само по диамантена огърлица
                    Намам диаманти ....
                    Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                      Еееееееее, ке умрем за тебе бре Де одиш
                      Знан знам, ке умреш зарад мене.
                      Я ке те утепам
                      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                        ПО СКОРО С КЛАНЕТА НА ПРАСЕТА !!!
                        Еееееееее, ке умрем за тебе бре Де одиш
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                          Златото на 15 М интересна картинка рисува ..
                          Може ли аз да те нарисувам.... само по диамантена огърлица
                          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                            Реда да не е решил та седмица да се отдаде на едене и пийене
                            ПО СКОРО С КЛАНЕТА НА ПРАСЕТА !!!
                            --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                            http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ef4e Разгледай мнение
                              Златото на 15 М интересна картинка рисува ..
                              И при мене вчера се получи същата картинка ....Постоях сам повечко на нуди-плажа
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Ами .... По-скоро е широкопрофилен аграр
                                Знаех си, че ТКЗС-ар е той и щом разведката го потвърждава... убеден съм

                                http://www.youtube.com/watch?v=z29y6...eature=related
                                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                                Коментар

                                Working...
                                X