IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив 3

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Не ставате ли разногледи в толкова много двойки
    Заеви разногледството... сметката олеква така



    http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg&ob=av2e
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Оооо, банда - блажите ли, блажите ли
      Реда днес се беше покрил с основание, сигурно е чесал прасИто по гръбо
      Купувам наденици!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
        ставаше въпрос за интервенция от страна на япония в по долен коментар и затова реших 4е е йена долар
        Не, не Съжалявам ако съм те заблудил Йената за мен не следва техника и не ми е интересна
        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

        Коментар


        • Не ставате ли разногледи в толкова много двойки

          Коментар


          • ставаше въпрос за интервенция от страна на япония в по долен коментар и затова реших 4е е йена долар
            молим?айде нема нужда

            Коментар


            • kenguro

              Кенгурото (AUD/USD) дали ще изпердаши малко север, след малко...?

              Аз още си чакам още малко понижение на среброто. Стопа ми е на 39.41 ( +28 пипа )


              Коментар


              • АААААААААААААА 99,9 % е това, не цена

                http://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4&ob=av3e
                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                  ...
                  Важното е в търговийката да не го ядем,обаче с мене днеска стана точно това.Вместо на +210 пипа съм на 0 за деня.
                  Споко - не си сам ...При мене удари къси в евро/йена и паунд/йена ....И след това всеки може да види кво стана ...Добре,че по другите места компенсира и като цяло резултатът е скромен , но приличен
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                    E къде съм написал "долар йена"
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                      Ами когато и техника и фундамент сочат еднопосочно на 99,9 трябва да съм ГОЛЯМО МАГАРЕ, да не влезна..... с почти цялата сметка Такива шансове не се предоставят често
                      молим?айде нема нужда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                        фици ти за коя двойка каза 4е ве влезнеш с целия акаунт? йена долар ли?
                        Трябва да съм камикадзе, за да го направя Такива рискове само с EUR/USD
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • фици ти за коя двойка каза 4е ве влезнеш с целия акаунт? йена долар ли?
                          молим?айде нема нужда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Абе саздърма , бахур , кървавица, сланина - не изхвърлям ...пържунки и осмянка -също ! Другояче стои въпроса с едрите кокали , че вече не ползвам туткал ,а продуктите на "Хенкел"
                            Аз уважавам хората,които ядат бахур!
                            Важното е в търговийката да не го ядем,обаче с мене днеска стана точно това.Вместо на +210 пипа съм на 0 за деня.
                            Фибо-мибо-грънци....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                              Защо,бе,Фицка,защо,бре,душо ?! Ние сме ти приятели и ще те изядем с уважение!А СПАРТ ще те изяде с отвращение,понеже е аристократ.
                              КАК ЗАЩО БРЕ Вий с оня сатрап Реда извадихте цялата си жестока, канибалска същност наяве. АЗ ИМАМ КОШМАРИ ВЕЧЕ
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                                ...А СПАРТ ще те изяде с отвращение,понеже е аристократ.
                                Абе саздърма , бахур , кървавица, сланина - не изхвърлям ...пържунки и осмянка -също ! Другояче стои въпроса с едрите кокали , че вече не ползвам туткал ,а продуктите на "Хенкел"
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X