IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Купих долари срещу франци и йени 7716 77,16 чакам интервенцията
    малиииий добавка 7652, баси ножа

    Коментар


    • Незнам, но вече започвам да вярвам в ТЕОРИЯ на КОНСПИРАЦИЯТА във форекса - разгледайте внимателно графиката и спайка от Април 2005г. и текущата спот цена
      Last edited by X_Y; 02.08.2011, 20:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от krosov Разгледай мнение

        франко...умре...паритет ли с евротоа?
        Най-добре е всички швейцарци да хукнат по околосветски пътешествия.Направо без пари ще им излязат
        Фибо-мибо-грънци....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
          Темата Сапунка .... затуй кирлясъл влизам от месеци на сам.
          Пусни си нещо по темата, мини в другата тема да си лафиш с аверчетата, деференцирано - приятно за гледане, лесно се ориентираш. Темата е има 10 години, но такава кочина не е било. ПУ

          пп
          Кросов не си в горния кюп.
          Мда спомням си и аз как изглеждаше темата допреди 4-5 години...това сега е отражение на манталитета в момента, ша са опраим както казваше Лафазанов

          франко...умре...паритет ли с евротоа?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
            Ми то какъвто модератора такава и темата-само му прочети това дето е писал на лични на Соколов-мен ще ме е срам да изрека такива думи -а това на всичкото отгоре и длъжностно лице .Аз, ако съм на мястото на шефа моменталически ще го уволня!
            Tова му го писах АЗ, а не модератор . И не ме е срам. И не съм длъжностно лице. И няма кой да ме уволни.
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
              ся след вота еврото е яко нагоре
              От Щатите погледите отново се насочват към ЕЗ,а там мирише на паника.Нищо добро не очаква еврото тези дни!Казах го и по-рано днес.
              Фибо-мибо-грънци....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                I hi hi hi
                Комплексар съм як
                Чакам днеска около 300 пипа недоле !!!
                не ти бре
                имах предвид себе си
                ко пак не разбра
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • СоПолов, мийй си краката, пий си хапчетата и си ЛЕГАЙ!

                  Ако хапчетата не помогнат, сменяй доктора!!!!
                  Тука има един Хирург, може и да успее да ти присади ПТИЧИ МОЗЪК!!!!!!!!!!!
                  Купувам наденици!!!!!!

                  Коментар


                  • Ми то какъвто модератора такава и темата-само му прочети това дето е писал на лични на Соколов-мен ще ме е срам да изрека такива думи -а това на всичкото отгоре и длъжностно лице .Аз, ако съм на мястото на шефа моменталически ще го уволня!

                    Коментар


                    • Купих долари срещу франци и йени 7716 77,16 чакам интервенцията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krosov Разгледай мнение
                        има си любов,има си и страст и омраза чета ви и си мисля че ей за тва тая игра и толкова велика
                        Темата Сапунка .... затуй кирлясъл влизам от месеци на сам.
                        Пусни си нещо по темата, мини в другата тема да си лафиш с аверчетата, деференцирано - приятно за гледане, лесно се ориентираш. Темата е има 10 години, но такава кочина не е било. ПУ

                        пп
                        Кросов не си в горния кюп.

                        Коментар


                        • Е,най-сетне и аз да мога да чета у форумаМоля модераторите да задължат всички вече да пишат с този шрифтИначе се чувствам сегрегиран
                          Фибо-мибо-грънци....

                          Коментар


                          • няма ли кой да го заколи тва прасе, че да не дразни сополивото птиче

                            Коментар


                            • ся след вота еврото е яко нагоре

                              Коментар


                              • Ф4, франка докъде го виждаш че наистина няма дъно гада
                                Купувам наденици!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X