IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
    някой да изкже предположения с колко пипа ще ка4и йената ако има интервенция според мен около 300 пипа нагоре, а аз момента може би ако се доближи около сегашното дъно 76.хх
    Стоуни затормозяваш се с инфо, което е без значение. Това не би ти помогнало в трейдинга, а и въпросът зададен така си е чист хазарт.
    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
      Добре, ей ти малко инфо :
      Компютър /Старт
      СНатиснете F8 за избор на специфичен режим на стар*тиране на ОС.
      А като натиснеш F4 какво става ?
      п.п. ама съвсем сериозно питам...
      Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

      Коментар


      • някой да изкже предположения с колко пипа ще ка4и йената ако има интервенция според мен около 300 пипа нагоре, а аз момента може би ако се доближи около сегашното дъно 76.хх
        молим?айде нема нужда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
          Много съм зле с техниката. Това ми е най-досадното нещо. Компа едвам си го пускам, а опциите на телефона ми са пълна мистика за мен какво предлагат като възможности. Но и не искам да знам.
          важното е като отваряш хладилника - да светва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
            Много съм зле с техниката. Това ми е най-досадното нещо. Компа едвам си го пускам, а опциите на телефона ми са пълна мистика за мен какво предлагат като възможности. Но и не искам да знам.
            Добре, ей ти малко инфо :
            Компютър /Старт

            С натискане на бутон Power (Захранване), включете компютъра. Стартират тестове за проверка на основните компоненти. Активизира се BIOS, който конфигурира системата и зарежда операционната система
            uАко по време на тестването се открие грешка, се появява съответно съобщение.
            uАко на компютъра са инсталирани повече ОС, се появява меню за избор на ОС, която да се стартира.
            Натиснете F8 за избор на специфичен режим на стар*тиране на ОС.
            uАко в зададеното време (настройка на стартирането) не укажете ОС, по подразбиране се стартира първата ОС в списъка.
            uАко са зададени няколко апаратни конфигурации за работа на компютъра, се появява меню за избор.
            uАко използването на компютъра е защитено с парола, се появява диалогов прозорец за въвеждане името на потребителя и паролата му.
            uМожете да започнете работа с компютъра
            Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

            Коментар


            • алън на коя двойка викаш да погледнем?
              молим?айде нема нужда

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                И ти си маймуна голяма
                Много съм зле с техниката. Това ми е най-досадното нещо. Компа едвам си го пускам, а опциите на телефона ми са пълна мистика за мен какво предлагат като възможности. Но и не искам да знам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nekaduren Astrolog Разгледай мнение
                  Ф4, франка докъде го виждаш че наистина няма дъно гада
                  Тъкмо да кажа че с франка много да се внимава че,веднъж и аз му ядох шамарите ..и той пак изригна добре че му свикнах да слагам отложени стопове под всяко дъно ... мнението ми е ,че той е неуправляем или по точно там хаоса е голям...аз гледам да продам при корекция колкото може по нагоре ..за покупка не си и мисля щото от там бяха шамарите ...ще се радвам да има интервенция и там ..но да си против тренда на франка е прекалено опасно
                  Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    МАЙМУН ще ти показвам и
                    на теб ЛОПАТАТА !!!
                    Нъл вече знаеш , че съм много
                    КОМПЛЕКСИРАН и АГРАСИВЕН
                    особенно към ЖИУОТНИ
                    аз съм КОМПЛЕКСИРАН и АГРЕСИВЕН,
                    а ти ми образуваш нерви като се правиш на неразбрал
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                      Немога, наистина. Помня, че през някакви сървъри се качваше и после се даваше някакъв линк, но убий ме непоня как се правеше. А ти не я виждаш вероятно защото не си регистриран. Една регистрация си правиш и ще я видиш с размери 800х600 пиксела.
                      И ти си маймуна голяма
                      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                        Незнам, но вече започвам да вярвам в ТЕОРИЯ на КОНСПИРАЦИЯТА във форекса - разгледайте внимателно графиката и спайка от Април 2005г. и текущата спот цена
                        много късно си се усетил за това но е хубаво 4е все пак си го усетил
                        молим?айде нема нужда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          аз купих вчера долар-яна на 77,50
                          и аз така на тва ниво
                          молим?айде нема нужда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                            Петре нищо не се вижда. Защо не я постнеш тук графиката ?
                            Немога, наистина. Помня, че през някакви сървъри се качваше и после се даваше някакъв линк, но убий ме непоня как се правеше. А ти не я виждаш вероятно защото не си регистриран. Една регистрация си правиш и ще я видиш с размери 800х600 пиксела.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                              Незнам, но вече започвам да вярвам в ТЕОРИЯ на КОНСПИРАЦИЯТА във форекса - разгледайте внимателно графиката и спайка от Април 2005г. и текущата спот цена
                              Петре нищо не се вижда. Защо не я постнеш тук графиката ?
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                малиииий добавка 7652, баси ножа
                                аз купих вчера долар-яна на 77,50
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X