IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна Търговия - архив август 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дълга от 95 стоп 84 имам 10 пипа за губене докато се открие истинския вход..
    Който ме слуша фалира.

    Коментар


    • чЕкай малко да почине де Боре.
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Бутайте нагоре !!! ,че не ще
        ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

        Коментар


        • За утре има ли някаква вероятност Е и G да променят лихвите си???.... Все някой трябва да чете фондамента...
          Който ме слуша фалира.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            И що се занимаваш с глупости или ти е готино да губиш кинти по най-безобразния начин ....Ми поне си прави добавките твърдо през 150 пипса , а не безраборно ....

            ПС: Нищо лично , само дето познавам лично няколко човека проиграли имоти и коли с такова "усредняване " ...Аз затуй му викам "осеряване "....
            Ми щот съм кухавел, щот ми излязоха немъчени франци, и щот цял ден се чудя кво да правя и кликам безразборно с мишока. Дано поне да удържим тва зелено в индексите)

            Коментар


            • Нещо не ми е ясен този спорт. Този издухалец еврото не би де е решил около 4400 да ходи..
              Който ме слуша фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Нямам стоп Усреднявам 4212,4240,4333 Имам още едно чакащо късо от 4378. Не могат ме излъга Поне така си мисля Франкот стопиран в 7750
                Аха висша математика, аз ще изчакам малко за да пробвам късо за 20 пипони. Като гледам си си пълен технихар, но на големите графики. Е успех....
                Който ме слуша фалира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  ...Усреднявам 4212,4240,4333 Имам още едно чакащо късо от 4378. ...
                  И що се занимаваш с глупости или ти е готино да губиш кинти по най-безобразния начин ....Ми поне си прави добавките твърдо през 150 пипса , а не безраборно ....

                  ПС: Нищо лично , само дето познавам лично няколко човека проиграли имоти и коли с такова "усредняване " ...Аз затуй му викам "осеряване "....
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                    Вземи тия 10-11 пипа че те е отнесла преди да си се усетил..
                    Нямам стоп Усреднявам 4212,4240,4333 Имам още едно чакащо късо от 4378. Не могат ме излъга Поне така си мисля Франкот стопиран в 7750

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                      Специален поздрав за всички нуждаещи се от почивка с клип от Бора Бора
                      ...що ме дразниш сега с тая Бора Бора .....?
                      Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                      Коментар


                      • Точно ще ти плясне стопа и ще тръгне надолу...
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Аз пък съм открил още едно късо 4333
                          Вземи тия 10-11 пипа че те е отнесла преди да си се усетил..
                          Който ме слуша фалира.

                          Коментар


                          • Аз пък съм открил още едно късо 4333

                            Коментар


                            • Специален поздрав за всички нуждаещи се от почивка с клип от Бора Бора

                              http://www.youtube.com/watch?v=nVh4c...1&feature=fvwp

                              Last edited by Хирурга; 03.08.2011, 12:58.
                              Който ме слуша фалира.

                              Коментар


                              • Видяхте ли изявлението от Цюрих?мнооого хитри тия швейцарци ...
                                Всичко хубаво започва с "П" -патета,праскови,пари,пиене , палачинки,партита,плажове , Порше,Прада ..

                                Коментар

                                Working...
                                X