IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX - архив до 21.10.11

Collapse
Заключена.
X
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • златото го чаках от 1700 да му режа кратуната, ма то много рано даде фира.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Леле майко, тука много тегаво взе да става. Това е, фърлям кърпата и минавам почивка за известно време.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Тва беше за днес според мен боя в индексите. Няма да се учудя и на зелено затваряне Както са свикнали да се изразяват в БФБ-то заради тъпата Комисия - Не е препоръка
        Но ако не съм прав ще стане мазало. Може и 5% да отнесат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
          хайде ще сложа стоп няма да фалирам днес 4225
          kak щЕ слагаш стопове? Преди 2или 3 години маи влизаше в позиция и стопът бе сметката Даже помня бе на една Нова година или малко преди нея влезе в позиция и после изчезна за има няма 2 години да не и повече
          Pip master

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
            след малко може и контра да се търси.
            като ритрейсне за тест на дневното дъно.
            това в 17.27 написано ,
            ма днес щото са прая на Толстой та го пропуснах да са .......
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • поздрави за хепи, ефче и радиосигнал

              наталия орейро и рио де ла плата

              http://youtu.be/A5-VgvV-vzM
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                Тая ли е книгата - на английски :

                http://tech-biblio.ru/index.php?opti...065&Itemid=260

                не, ето тази :

                http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss...nic+day+trader
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Здравейте комсомолци , след близо седмично отсъствие се връщам днес и гледам всичките ми къси от миналата седмица от 4270 ,4366 и 4440 са си взели лимитецо на 4186 още вчера , честито на всички мечоци и успех , ся не знам дали една малка дълга да не избацам или да чаками 3888
                  Анализи EUR/USD

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Eй тук ми е основната въпросителна. Ако се изчислява само по време на сесия то винаги Опън щеше да е клоуз. А ако видиш данните има различия, които според мен се дължат на пре и афтъ-маркет. Там MSFT, CSCO и INTC си дънят безотказно. Иначе за ликвидността не ми ги разправяй. Ако знаеш що спящи хамериканци съм наказвал на премаркет
                    нали тва ти казвам де. опън прайса зависи от ордерите в ордер бука на маркет мейкъра.ТОЙ ПО СВОЕ УСМОТРЕНИЕ ОПРЕДЕЛЯ ЦЕНАТА НА ОТВАРЯНЕ НА СЕСИЯТА period......
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      ...The Electronic Day Trader е книгата.....
                      Тая ли е книгата - на английски :

                      http://tech-biblio.ru/index.php?opti...065&Itemid=260
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        и една акция да мине на сделка ако е в индекса му влияе.изчислява се обаче само по време на редовната сесия.
                        Eй тук ми е основната въпросителна. Ако се изчислява само по време на сесия то винаги Опън щеше да е клоуз. А ако видиш данните има различия, които според мен се дължат на пре и афтъ-маркет. Там MSFT, CSCO и INTC си дънят безотказно. Иначе за ликвидността не ми ги разправяй. Ако знаеш що спящи хамериканци съм наказвал на премаркет

                        Коментар


                        • Импулса идва
                          Който ме слуша фалира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                            Съгласен, стига на не си повярваш повечко от необходимото...
                            милионер трудно ше станеш за 2-3 години , но ......
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Руки погледни тва бре Дай някъв комент. Днес си изтървах 30 пипа докат го пиша
                              само да са отговорите.
                              и една акция да мине на сделка ако е в индекса му влияе.изчислява се обаче само по време на редовната сесия.като искаш да ти мърда и тогава минаваш на фючърси там обаче докато не отвори маркета други фактори ги движат .
                              те хората са го измислили. има достатъчно ликвидност , за да не можеш да го мандахерцаш пазара с 2,3 акции, освен това маркет мейкъра си отваря ордер бука и той определя опън цената според чакащите ордери.забравил съм подробностите.
                              може сам да провериш The Electronic Day Trader е книгата.мога да ти я пратя. връстник си , та руския не би трябвало да ти е проблем
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Руки погледни тва бре Дай някъв комент..
                                Чакай малко. Пише дисертация.

                                Коментар

                                Working...
                                X