IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да спечелите 5000 долара?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
    Значи , като си се регистрирал, влез в акаунта си и избери контест и се регистрирай и за играта.
    напражих ниакакво демо за 14 дни с 50000 долара а като се опитам да се логна другаде нестажа братле

    Коментар


    • Значи , като си се регистрирал, влез в акаунта си и избери контест и се регистрирай и за играта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
        Kade klikvash? Parvo trqbva da se registrirash v saita i posle za konkursa...
        регистрирах се в Dukascopy Forex Community Password Recovery
        като се опитам да влезна не става после се опитвам с забражена парола пуска ми парола на мела слагам иа и нищо

        Коментар


        • Kade klikvash? Parvo trqbva da se registrirash v saita i posle za konkursa...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
            На джава платформа е , тоест не е нужно да се инсталира нищо. Ето нов линк http://www.dukascopy.com/traderconte...g&trader=men79

            Кликнете за да ми помогнете , като благодарност за инфото...
            здравеи абе кликвам ама не мога да се регистрирам за конкурса молиа те да помогнеш каде триабва да се регистрирам

            Коментар


            • Така е прав си .... И мерси

              Коментар


              • Ако накрая опреш до инукални посещения, пиши ми ще ти помогна да докараш няколко стотин допълнителни.

                Коментар


                • Даа, копират пари от 5000 до 500 долара, но само за добряците във форекс , не за сульо или пульо (какъвто и аз съм най-вероятно де )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
                    Играйте във следната форекс игра на дукас копи . Наградите са:
                    1. място -5000 долара
                    2-3 място - 2500
                    4-6 място - 1000
                    7-10 място 500 долара

                    Ето ви линк

                    www.dukascopy.com/fxcomm/u/?men79
                    Тея дукас копи какви са ? Копирна техника ли произвеждат ?
                    Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
                      Да си гледате работата ей .......... , това не е за слабаци във форекса
                      Аз съм всъщност силна и дори много, особено ако съм на 2 ракии ... ))))))))))

                      Коментар


                      • Да си гледате работата ей .......... , това не е за слабаци във форекса

                        Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                        Браво, взе ми го от устата !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Не искам.
                          Браво, взе ми го от устата !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
                            На джава платформа е , тоест не е нужно да се инсталира нищо. Ето нов линк http://www.dukascopy.com/traderconte...g&trader=men79

                            Кликнете за да ми помогнете , като благодарност за инфото...
                            Ще "кликам" и само, за да ти помогна

                            Коментар


                            • На джава платформа е , тоест не е нужно да се инсталира нищо. Ето нов линк http://www.dukascopy.com/traderconte...g&trader=men79

                              Кликнете за да ми помогнете , като благодарност за инфото...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
                                Други........мения
                                Аз пък искам и се интересувам. На каква платформа е конкурса. Линкът, който си сложил, нещо не се отваря.

                                Коментар

                                Working...
                                X