IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да спечелите 5000 долара?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е форекс състезание с големи награди, аз съм участник и искам да спечеля и всеки , който посети моя профил ми се качва ранга (и възможността да спечеля). Не карам никой да си открива сметка там. Просто ви предоставям инфо за този форекс конкурс, ако искате и вие да се включите, който се интересува от това де и иска да си открие безплатно сметка , като спечели конкурса......

    Недейте кликва, опасно е........
    http://www.dukascopy.com/traderconte...g&trader=men79
    Last edited by men79; 06.09.2011, 20:52.

    Коментар


    • Това някаква афилиейт програма ли е? Ок, ще се регистрирам през твоя линк, ама кажи защо дупекопи са по-добри от бенчмарк, примерно?
      Как се трансферират средства натам, какви такси, как се връщат обратно...? Добави малко VALUE (стойност), така ще имаш доста по-голям успех!
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Просто се опитвам да спечеля и ми трябва и вашата помощ , ама нали сме си както казахте БГ АХМАЦИ ........, защо пък той трябва да спечели.....

        Освен това съм толкова зает , че едва намирам време да се включвам с някоя позиция, която пък я оставям на самотек ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Мила, от колко време си в играта?
          Под крилото си ли ще я вземеш, Дохторе?
          А какво стана с темата: Губя зверски на форекс, помагайте?
          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
            Ето нов линк http://www.dukascopy.com/traderconte...g&trader=men79
            Кликнете за да ми помогнете , като благодарност за инфото...
            И кво стана като ти помогнаха хората с кликове, показа си насраното дупе на всички. На първия ден от контеста търсиш как да прецакаш системата, а на шестия си вече фалирал. В блога си си драскаш на български и единственият ти коментар на английски е колкото да оплюеш платформата, а тя е една от най-добрите.
            БГ ахмак.
            men79 created Free Comment
            2 Jun
            That platform is very bad (tuka ima , tuka nema)

            Коментар


            • На калпавия ... вълната му пречи
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKYWALKER1 Разгледай мнение
                Пратиха ми линк за платформа уж,ама не се отваря нищо като го изтеглих.С някаква специална програма ли се отваря?
                Дюкасите са малко пестеливи на обяснения, трябва ти този софтуерен пакет:

                Цък.

                Коментар


                • Пратиха ми линк за платформа уж,ама не се отваря нищо като го изтеглих.С някаква специална програма ли се отваря?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                    Аз съм всъщност силна и дори много, особено ако съм на 2 ракии ... ))))))))))

                    Мила, от колко време си в играта?
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от optiml Разгледай мнение
                      да братле имам ама каде да се логвам отгоре в диасно на саита или в лиаво
                      благодариа ти за труда мойе да е несто от компа или аз сам тапак пожелажам ти успех и дано те видиа в клиповете треидар на месеца

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
                        ти си се регистрирал вече с този имейл и име, така, че трябва да имаш логин и парола в пощата
                        да братле имам ама каде да се логвам отгоре в диасно на саита или в лиаво

                        Коментар


                        • ти си се регистрирал вече с този имейл и име, така, че трябва да имаш логин и парола в пощата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от optiml Разгледай мнение
                            име atanas а паролата е optiml adresa atanasius@abv.bg много много благодариа
                            ако нещо не става промени ги както намериш за добре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от men79 Разгледай мнение
                              Napishi mi dannite si az shte ti go napravq
                              име atanas а паролата е optiml adresa atanasius@abv.bg много много благодариа

                              Коментар


                              • Napishi mi dannite si az shte ti go napravq

                                Коментар

                                Working...
                                X