IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 30.07.2011, 13:22
    Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
    Виж сега, Йосифе!
    Човек започне да говори нормално с теб и ти си включваш записа. Успокй се! Изпий си зеления чай както казва Манчо. Роси ти каза, това е тема за ТА. Позициите са в другата тема. Там отиди и питай, може да има желаещи да се състезават с теб. Това пък за какво ти е? Но ти си знаеш.

    Тук се пишат анализи на форекс пазара. Ако имаш такъв дай го. Ако не, можеш спокойно да продължиш да си плямпаш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
      Нещо няма дискусия. Не се плашете от еврейския магьосник. Той няма сили да достигне до нас.
      В нашата приказка стигаме до един такъв момент.
      трогна ме Гоше ... консолидираш добрите с/у лошия евреин а ?.... и защо Гоше нараних егото ти.....Честно като герой в турски сериал си ..и то оня дето най буди съжаление....ох чакай да избърша сълзичката спуснала се по брадясалото ми лице....
      когато цената преди да стигне до целта 1х2 от 1,4939 (вижда се горе в дясно) се връща за подкрепа. Чакай, че то тръгна и да пробива. Предполагам, че подкрепата може да издържи. Това трябва ли да ни говори нещо?
      Съществъваше сценарий направо да отиде до 1х2 и после да се връща за подкрепа. Тогава може да очакваме едно. А сега друго ли е?
      тука вече виждам как Руки е посегнал да отвори нова позиция ...само кажи кой е сигналния бар....

      Коментар


      • Нещо няма дискусия. Не се плашете от еврейския магьосник. Той няма сили да достигне до нас.
        В нашата приказка стигаме до един такъв момент.
        http://img215.imageshack.us/img215/3872/eurusdc.gif

        когато цената преди да стигне до целта 1х2 от 1,4939 (вижда се горе в дясно) се връща за подкрепа. Чакай, че то тръгна и да пробива. Предполагам, че подкрепата може да издържи. Това трябва ли да ни говори нещо?
        Съществъваше сценарий направо да отиде до 1х2 и после да се връща за подкрепа. Тогава може да очакваме едно. А сега друго ли е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
          Нищо не ми се обсъжда с теб. Още повече трети човек. Въпросът ми е повече към Рукито, отколкото към другите. Но не е към теб.
          а така ли ...аз мислех ,че питаш онзи който може да ти отговори..... Ами извинявай ще си изтрия поста.....
          да беше го задал ..РУКИ ТЕЗИ ЧЕРТИ ЛИ ТИ ПОМОГНАХА ДА ВЛЕЗЕШ В ПОЗИЦИЯ ...сигурен съм че Рукито би ти отговорил ..ДА ГоДим...много ти благодаря ,че те има.....

          Коментар


          • Нищо не ми се обсъжда с теб. Още повече трети човек. Въпросът ми е повече към Рукито, отколкото към другите. Но не е към теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
              Ето го сигналният бар на М5 за входа на Рукито.

              Въпросът на разказвачът на приказки е: пречат или помагат чертите?
              да пречат , защото водят до заблуди.... Някакъв лъч дошъл от незнайно къде и случайно съвпаднал няма как да даде "сигналния" бар.....
              Нали не си мислиш ,че на чертежа на Рукито е имало начертана тази жълта черта , по която той е влязал в позиция... че даже го кръсти вече - "сигналния бар на Рукито ".... а ти за секунда замислял ли си се ,че Рукито ползва линейни графики ... и кой ще е тогава сигналния бар .. и втори въпрос - ти като я развяваш тази 5 мин . графика от 1 седмица и се фукаш ,че постоянно виждаш в бъдещето КАК НЕ ГОВИДЯ ТОЗИ СИГНАЛЕН БАР , а го откри един час след като Рукито вече е забравил за тази позиция.......

              Коментар


              • Ето го сигналният бар на М5 за входа на Рукито.
                http://img705.imageshack.us/img705/1470/eurusdo.gif

                Въпросът на разказвачът на приказки е: пречат или помагат чертите?

                Коментар


                • В другата тема моят приятел не допуска разказвачи на приказки. Не виждам само по какво той се различава от разкавач на приказки. Но сигурно има някаква разлика, щом твърди.
                  Та от разказвача на приказки: биковете успяха да пробият още лъчи от ветрилото на мечките. Но на пътя нa цената се появи първата вече достигната цел - лъч 1х2 от 1,4939 (означен е с 1,4456). Както си спомняме целта на биковете е да качат цената над този лъч, после и над лъча, който беше втора цел за да си разчистват пътя към третата. Но какво ли ще кажат мечките за това? Според мен ще дадат яростна съпротива. Да видим ще има ли война и как ще завърши.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GoDim Разгледай мнение
                    Ами изпий си хапчетата приятелю. Ако скоро нямаш подобрения потърси медицинска помощ. Това е съветът ми!
                    Така ще направим ГоДиме ... така ще направим ..... а сега доктор ли си или първо Шарл Перо ще си доразкаже приказките ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                      Ти слушай по-долу "балалайката" какво свири и не ме занимавай с возни.
                      Ами изпий си хапчетата приятелю. Ако скоро нямаш подобрения потърси медицинска помощ. Това е съветът ми!

                      Коментар


                      • Ти слушай по-долу "балалайката" какво свири и не ме занимавай с возни.

                        Коментар


                        • ЧичоМанчо това на кой инструмент е? Днес нивата на евро/долар са други. Ей го Возний какво даде преди малко.Или ще има дъно под 1,4229 или няма да има. За сега казва с някаква тройна тройка?!?, че няма да има. А дали е така?

                          Коментар



                          • http://www.youtube.com/watch?v=NUTGr5t3MoY
                            http://vbox7.com/play:1af030b2

                            Коментар


                            • Почвам да си мисля, че моят приятел е разбрал поуката от приказката. Защото всяка приказка си има и поука, нали така?
                              Ето ситуацията. Биковете се възползваха от подкрепата на долната черта и атакуваха горната. Обаче там - война. Мечките бързо ги прогониха и нямат намерение да се дадат без бой.
                              http://img269.imageshack.us/img269/6435/eurusdt.gif


                              Ако минем на графиката на колебанията. 1,4229 стана локално дъно, както бяхме предположили и от него утре ще строя ново бичо ветрило. Движението от 1,4229 до 1,4423 е 194 пипа за 2 дни. Бяха ни нужни 189 пипа за два дни. Как ще стане обръщането за трета част на "оригиналното" движение все още нямам представа... И дали ще стане? Ако и когато стане ще смятаме отново.

                              Коментар


                              • Пропускам да пиша в стила на приказката. Конкретната цел на биковете е да задържат завоюваните позиции и да атакуват нивото за нов връх по дневна по-висок от 1,4412. На мечките целта е да бранят 1,4412 и да атакуват поне първата "черта" надолу.

                                Ако и двете страни "виждат" важността на 1,4412 тук ще има битка.

                                Коментар

                                Working...
                                X