IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    още малко остана редко моше до уууникалното 1,09543. чакам го от няколко месеца . ама аз еврейчетата ще ги изчакам, а те после накъде редкоуууууууууууууууу. Накъде всеки знае . мухахаааааааааааааааааа
    ай редко моше от израел . честито . играта не е свършила редко моше от ИИИИзраелллллллллл. СЕГА ЗАПОЧВА .хяхяхяхяхяхяхяххяхя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Другия петък на пейролите.
      Не забравяй ФЕД 21 часа бг.време у среда ТАТОвото
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        TATO позволи ми да не се съглася с твоята прогноза
        Позволявам ТАТОвото
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • ДЪЛГО ЕВРО ОТ БОМБАТА НА 1,08853 АЙ ДА ТЕ ВИДЯ РЕДКО МОШЕ )))))))))))))

          Коментар


          • мноуууууууууу бутнаха мошемунгерите еврака бе редко моше . купувай купувай наред за 1,10 после 11111 после 1,1358 и така до 1,70.
            АБЕ РЕДКО МОШЕ ЩО МАХНА ТОВА ЗА ПАРАПЕТЯ . ВИЕ В ИЗРАЕЛ ТАКА ЛИ ПРАЙТЕ . ЯВААААААААААААААА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

              Няма да има сериозно движение , породено от този '' фундамент ''
              На Дневна , по скоро ще бие последно дъно отколкото последен връх
              Мддааааааааааааааааааа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                E па ха да видим -ТАТО казува ке бъде най късно докат затвори Пазаро в петък 00:00
                TATO позволи ми да не се съглася с твоята прогноза
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • още малко остана редко моше до уууникалното 1,09543. чакам го от няколко месеца . ама аз еврейчетата ще ги изчакам, а те после накъде редкоуууууууууууууууу. Накъде всеки знае . мухахаааааааааааааааааа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                    Днеска ли ке се пълни гапу или тумороу
                    Другия петък на пейролите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от reda1 Разгледай мнение

                      В понеделник в 00:00:01 часа ще е!!!))
                      За днеска ПРОЦЕДИРАНЕТО даде зона доле.))
                      E па ха да видим -ТАТО казува ке бъде най късно докат затвори Пазаро в петък 00:00
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                        Днеска ли ке се пълни гапу или тумороу
                        В понеделник в 00:00:01 часа ще е!!!))
                        За днеска ПРОЦЕДИРАНЕТО даде зона доле.))
                        ПАРИТЕТНОТО 1,00000 ела здравей !!!:):):):):):):)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                          Просто много "хитреци" са побързали да скъсят със стоп над 1.09 и съответно им изкъртиха зъбите. Сега след втория тур на изборите ще се окаже, че Макарона не е чак толкова голяма работа и ще си запълнят гапа като пичове. Както се казва, избитите стопове са си избити, да го духа цацата!
                          Днеска ли ке се пълни гапу или тумороу
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            Просто много "хитреци" са побързали да скъсят със стоп над 1.09 и съответно им изкъртиха зъбите. Сега след втория тур на изборите ще се окаже, че Макарона не е чак толкова голяма работа и ще си запълнят гапа като пичове. Както се казва, избитите стопове са си избити, да го духа цацата!
                            И аз очаквам да има изненади.... както ги изненада Брекзит и Тръмп.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                              Ако чакаме връх на 1,0981 или по рано и цената продължи надолу
                              ще ти е валиден анализа.
                              Просто, корекцията се качи едно ниво на горе.
                              А това няма кой и как да го прогнозира.
                              Просто много "хитреци" са побързали да скъсят със стоп над 1.09 и съответно им изкъртиха зъбите. Сега след втория тур на изборите ще се окаже, че Макарона не е чак толкова голяма работа и ще си запълнят гапа като пичове. Както се казва, избитите стопове са си избити, да го духа цацата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stamba69 Разгледай мнение
                                Да, не е валиден вече, тъй като жълтата трендлиния бе пробита и беше успешно тествана отгоре и вече
                                днес имаме нов дневен връх.Сега трябва да изчакаме да видим ще има ли реакция и евентуален връх на 1,0981
                                успех
                                Но трябва да се внимава, защото върхът може да се образува
                                20-30 пипса по рано тоест от сегашния последен връх 1,0950 или 1,0960
                                Ако чакаме връх на 1,0981 или по рано и цената продължи надолу
                                ще ти е валиден анализа.
                                Просто, корекцията се качи едно ниво на горе.
                                А това няма кой и как да го прогнозира.

                                Коментар

                                Working...
                                X