IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Форекс бой пак се обърках , що така го кръстих хоби , незнам ...
    Last edited by RUBLA; 07.03.2018, 10:11. Причина: Заяждане.
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Мараба Баце , объркал съм го Форекс хоби направо ме изумява , ама си и вярва човека стопа му бил на 1.31 много се смях , ами двойният връх , нямам думи .
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
        Форек хоби Моляте престани с идиотизмите си нямаш понятие грам от Форекс . Стопа първо е информация. За тренда но ти не знаеш къде да го слагаш . Второ твоята позиция е Мега Смешна . Трето във форекса двоен връх е абсолютно нещо различно . Остави колегата да си води тренда и не се дразни с него а се опитай да научиш нещо смисленно
        Мараба , Котар !!!
        Кой е '' Форекс хоби '' ?

        Коментар


        • Форек хоби Моляте престани с идиотизмите си нямаш понятие грам от Форекс . Стопа първо е информация. За тренда но ти не знаеш къде да го слагаш . Второ твоята позиция е Мега Смешна . Трето във форекса двоен връх е абсолютно нещо различно . Остави колегата да си води тренда и не се дразни с него а се опитай да научиш нещо смисленно
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Бацка, на пробива са влезли само капацитети като тебе. Аз моя вход го обявих още на 25.01.2018 в другата тема, която впрочем умря заради такива изцепки, като твоята сега.
            Капацитет , като мене , е видно как е влязал и от графиките ми и от съвета ми към ''тарантулата''
            Ако те е послушал теб......сега къса дре'и
            Видех ти ''входа''. Ще годиняса тая сделка
            А и ''стоп'' гледам си заложил....
            Е що ?
            Нали уж :
            Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Само глупакът, прекалил с маржина, слага стопове!

            Last edited by БАЦЕ; 06.03.2018, 17:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

              К'во стана , бе момче ?
              Влезна ли къса при пробива да 'фанеш ''двойния връх''
              Бацка, на пробива са влезли само капацитети като тебе. Аз моя вход го обявих още на 25.01.2018 в другата тема, която впрочем умря заради такива изцепки, като твоята сега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                Бацка, в момента дооформят двойния връх на дневна и интересното тепърва предстои!
                К'во стана , бе момче ?
                Влезна ли къса при пробива да 'фанеш ''двойния връх''

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stamba69 Разгледай мнение
                  Здравейте колеги
                  Kакто прогнозирах преди 4 месеца на 27.10.2017, 06:23 върхът 1,2092 се оказа връх от голяма величина.
                  След пробив на нивото 1,2205 ще имаме чудесен шанс за къси с target около 0.8700 - 0.8900.
                  Много подробни графики на няколко различни технически принципа ще постна тук след пробива.
                  Успех техничари.
                  Ади ва Стамбааа ...........
                  Пробихме 1.2205 - де са графиките ....подробните ?
                  Ади , че Редко му са ичака чакалото .......
                  Ооо , сега видех.........ние пак сме върнали нагоре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Последното, което ще кажа по темата за еврото е, че ще го "разпорят" през йената. Защо и как точно ще стане, оставям на Вас да разясните, като големи разбирачи.
                    Блаженни са веруищите,но не винаги е тяхно царството небесно.Светът е на прага на търговска война между САЩ и Китай което означава.......

                    Коментар


                    • Последното, което ще кажа по темата за еврото е, че ще го "разпорят" през йената. Защо и как точно ще стане, оставям на Вас да разясните, като големи разбирачи.

                      Коментар


                      • В случая споделям мнението.
                        Докато не пробием 1.20 поне още един връх е вероятно да има. А дори при пробив, по-скоро виждам нива 1.14-1.15 /стандартна корекция на импулс/ отколкото нивата цитирани от Стамба. Поне пробив на 1.12 е нужен, за да наклони везните за там.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                          Така !

                          Пробив на 1.22 ще отстрани варианта с триъгълника , но не би бил достатъчен за влизане на ''къси''
                          Макар че последното покачване от 1,22 до 1,2557 би могло да се разглежда като разширяващ се ''краен диагонал '', тоест , като завършек на целия ''ъп тренд'' , го игнорирам ( за мен е по скоро зигзаг ) .
                          Едва след пробив на на 1,2080 бих приел започващ тренд надолу и то след бързо и динамично слизане дотам
                          .
                          ''Триъгълника '' е мъртъв !
                          За продължаване на бичия сценарии , остава само флат-а .
                          На червеното , все повече му се вдигат % ....
                          Ето , графично , какво имам предвид за текста в червено

                          Click image for larger version

Name:	DXFxQ5cXcAAri0m.jpg
Views:	1
Size:	52.6 КБ
ID:	3305758


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                            Бацка, много си си повярвал нещо и това рано или късно ще ти изяде главата!
                            Това не може да стане НИ КО ГА !!!
                            Много по често , обаче , тези които не са на моето мнение МУ ядат главата
                            Научи ли как се формира '' двоен връх ''
                            От 2005 си се регнал , а не знаеш елементарни неща !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Ми . пускай , бе ....
                              Ще изтървеш ''най-интересното''
                              Само че ..... там ''Двоен връх'' - НЯМА !!!
                              Бегай да четеш
                              Бацка, много си си повярвал нещо и това рано или късно ще ти изяде главата!

                              Коментар


                              • Така !
                                Все още са абсолютно валидни графиките ми от 22.02 .
                                С очакване на покачеане на € за нов връх
                                И двата варианта ( триъгълник или флат) са ''живи''
                                Пробив на 1.22 ще отстрани варианта с триъгълника , но не би бил достатъчен за влизане на ''къси''
                                Макар че последното покачване от 1,22 до 1,2557 би могло да се разглежда като разширяващ се ''краен диагонал '', тоест , като завършек на целия ''ъп тренд'' , го игнорирам ( за мен е по скоро зигзаг ) .
                                Едва след пробив на на 1,2080 бих приел започващ тренд надолу и то след бързо и динамично слизане дотам .

                                Коментар

                                Working...
                                X