IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение


    Tulip Fever / Треска за лалета (2017)



    Не знам дали очакваше да си призная, ама да, прост съм. Не успях да предвидя простотията на масите. Биткойн е динозавър, очаквах поне него да детронират. Всички, АМА ВСИЧКИ алткойни са подобрена негова версия. Поне за едно ми дойде акъла преди 4 години - да НЕ инвестирам в наистина смислени криптота.
    Само програмист може да оцени огромния скок напред, дето бяха направили peercoin и namecoin. За последната е къртовски труд, наистина впечатляващо. Имаше едно подобно на сегашния golem. Надявах се, че поне то ще оцелее.
    Пък то кво - примитивния Litecoin, и преизкопаните Рипъли на Гугъл оцеляха оттогава.
    Някой тука прозря за вуйчото владика, ще трябва да се съглася, че е прав.
    пак ти казвам... четеш избирателно и възприемаш избирателно,
    както ти така и другите дето сте така настроени

    ще ми разбереш думите ама по-нататък,
    нищо по-добре късно от колкото никога
    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

      ...как са каа тоя фиУм?

      Tulip Fever / Треска за лалета (2017)


      Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
      ...вие или сте много рядко-прости или се правите на такива

      майтапа настрана, кажете в какво сте вкарали да ви кажа има ли смисъл
      Не знам дали очакваше да си призная, ама да, прост съм. Не успях да предвидя простотията на масите. Биткойн е динозавър, очаквах поне него да детронират. Всички, АМА ВСИЧКИ алткойни са подобрена негова версия. Поне за едно ми дойде акъла преди 4 години - да НЕ инвестирам в наистина смислени криптота.
      Само програмист може да оцени огромния скок напред, дето бяха направили peercoin и namecoin. За последната е къртовски труд, наистина впечатляващо. Имаше едно подобно на сегашния golem. Надявах се, че поне то ще оцелее.
      Пък то кво - примитивния Litecoin, и преизкопаните Рипъли на Гугъл оцеляха оттогава.
      Някой тука прозря за вуйчото владика, ще трябва да се съглася, че е прав.
      Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 14:30.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hammer Разгледай мнение

        ...за Лайткойн спирката е около 500, за рипъл е около 1.10
        ...Не е препоръка.
        спирка на 500 до 20.12.2017 или някаква средно-срочна прогноза?
        Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

          Ти гледай рипъла пък какво прави в момента... Лудница.
          Както вчера коментирах тези, които не са се качили на Лайткойн ракетата да не съжаляват, защото се задават още много такива - рипълът също не е последната (между другото и при Лайткойн и при рипъл ралито не е приключило - за Лайткойн спирката е около 500, за рипъл е около 1.10). Който иска да разгледа графики, защото сега е момента - биткойн кеш, биткойн голд, cardano, LBRY credits, ark, monaco - това са само няколко от по-интересните предложения. Точно заради всички хипер бичи посоки, които вещаят графиките на редица алт койни не виждам как края не биткойн е близо. Корекции ще има, няколко малки по пътя до около 26 000. След това ни чака дълбока корекция (според мен до около 16К), но това съвсем няма да е края на биткойн. Корекцията за мен ще е време за пазарене - чакат ни нови върхове след това. По наистина груби сметки имаме още една голяма вълна на ръст при биткойн и после може да дойде времето на големия взрив - тогава вече трябва да се продава. Не е препоръка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
            "supertrader" само месец след "мегапрогнозата" ти че всичко е на връх:
            16.10.2017
            BTC - $5666.56
            ETH - $334.56
            LTC - $64.66
            DASH - $302.80

            27.11.2017
            BTC - $9723.78
            ETH - $492.47
            LTC - $92.42
            DASH - $638.48
            отново цитирам "supertrader"-a с "мегаточната прогноза" вече за втори пореден месец...
            13.12.2017
            BTC - $17000
            ETH - $657
            LTC - $309
            DASH - $874

            общо взето много ТЪПО изказване без никаква обосновка и смисъл, както и на другите поддръжници на конспиративни теории и видения...

            филма дето ще гледате отстрани почва сега

            ...и пийте хапчетата че да не пръснете някой вена на челото
            Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Не ща да спасявам когото и да е. Хортуваме си тука, грея се до кюмбето и си гледам филма. Такъв сеир не се случва всеки ден. Само жалкото е че като се обърне тренда стискат зъби и всичко умира. Настава тишина. И не е интересно.
              ...как са каа тоя фиУм?
              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

              Коментар


              • Не ща да спасявам когото и да е. Хортуваме си тука, грея се до кюмбето и си гледам филма. Такъв сеир не се случва всеки ден. Само жалкото е че като се обърне тренда стискат зъби и всичко умира. Настава тишина. И не е интересно.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • ...вие или сте много рядко-прости или се правите на такива

                  майтапа настрана, кажете в какво сте вкарали да ви кажа има ли смисъл
                  Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    ....
                    90% от хората са рекламно управляеми машини. Няма да потърси логиката, барем да разрови коя валута дава най-джиджанепроследяемост. Не като сега да трепериш да изкараш Биткойните, че да не те окопчаят службите. Лайта е като Биткойна пред тях, като динозавър! Ма ей на, няма логика!и фичъри. Ми ще чете говнолеярства за новата парадигма, и ще налее накъдето е поело стадото.
                    То ако знам накъде ще потегли простотията човешка - и сега ще вляза в криптосите. Може и на скъсяване да се печели!
                    .....
                    Именно затова си мисля, че е е безсмислено да предупреждаваме (тук или в компания) хората да се пазят от тези пирамиди.
                    Човешката глупост и алчност отказват да приемат всякакви факти, доводи и логика.
                    Ако имаше и най-малък шанс да спасиш някого от това, нямаше хората да си хвърлят парите от балкона.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                      Като седя тъй 3 години и ти знаеш, че е ходил на 50, защо не си взе няколко евтини... щеше сума пари да си направил до сега.

                      Тия исторически цени нищо не означават, не може да се предвижда бъдещето от миналото... иначе ако беше толкова лесно, ти щеше да си купил Лайткойн като е бил на 10 и сега щеше да продаваш, а не да пишеш безмислени глупости.
                      ...
                      То ако мога да виждам в бъдещето - и обикновен акаунт с мета трейдъра (примерно) и стабилен leverage ми дава същите възможности за спекулация. Все пак е по-лесно накъде ще тръгне след Брекзит, Тръмп и нефта като беше на 20$.
                      Кво викаш, да бях купил на 50 и да имам слонско търпение да гледам Лайта на 2 $, и другите алтконове да потъват в небитието? Peercoin и Namecoin бяха шедьоври, още не мога да проумея що потънаха. Namecoin бяха регистрирали над 100 000 домейна, за истинска непроследяемост. Не като сега да трепериш да изкараш Биткойните, че да не те окопчаят службите. Лайта е като Биткойна пред тях, като динозавър! Ма ей на, няма логика!
                      90% от хората са рекламно управляеми машини. Няма да потърси логиката, барем да разрови коя валута дава най-джиджани фичъри. Ми ще чете говнолеярства за новата парадигма, и ще налее накъдето е поело стадото.
                      То ако знам накъде ще потегли простотията човешка - и сега ще вляза в криптосите. Може и на скъсяване да се печели!
                      Професионално изкривяване. С една идея ми е по-ясно за кви тъпни става въпрос. Една елементарна разпределена база данни са криптосите. По-прости от банковия софт, щото няма сторно. Кво да му струва на това?

                      Какво е чудо станало, че пазарът седя 3 години като умрял, и сега експлодира за 3 месеца? Такъв сеир и с пари не мож си купи. Ще взема като бай-Марин-а едно дънце за копане, и една карта, ей тъй за спорта да не съм капо. Вече трябваше да е станало, ама имам друга истинска работа. И може да се обзалагаме кога точно ще гръмне балоня. Туй от мен.
                      И предния път тъй пощуряхте, същите приказки, същите кухи валути, ама сега с ново име. После 3 години плач и мушкуване от срам. Тая същата тема с по 1 мнение на 2 месеца.

                      Кво каиш бай Марине,
                      ли струва IOTA, дето още елементарни бъгове не са оправили? 500 милиарда ама за пред шараните. И за една стотна от това може да поспорим.
                      Last edited by IvanTerziev; 13.12.2017, 11:17.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/kriptovaluti...-drugo-251912/

                        Коментар


                        • Добри Ютро!!!
                          Общия МаркетКап на всички Криптовалути достигна 500.000.000.000$!!!
                          https://pbs.twimg.com/media/DQ4VDhJXcAARBtP.jpg:large
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • И Рипъла рипна!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              От петдесетина $ Лайткойн беше се сринал на долар и нещо. И линк пусках тука, всички го видяхте. Тъй седя 3 години.

                              Като седя тъй 3 години и ти знаеш, че е ходил на 50, защо не си взе няколко евтини... щеше сума пари да си направил до сега.

                              Тия исторически цени нищо не означават, не може да се предвижда бъдещето от миналото... иначе ако беше толкова лесно, ти щеше да си купил Лайткойн като е бил на 10 и сега щеше да продаваш, а не да пишеш безмислени глупости.

                              Помниш ли кризата 2008-а и как компании като Гугъл и Амазон се сринаха, заради номерцата на банкстерите.

                              Това е нормално в живота, възход и после падение, няма нещо на този свят което да прави непрекъснат възход без да падне по някое време. Важното е като падне нещо, дали може да се изправи и да тръне отново.

                              Гледам че Япония я даваше за пример, как били паднали и 30 години не можели да се изправят... но като ги гледам, май започнаха да се изправят. Още ли се съмняваш, че могат?!

                              Но да се сравняват криптовалутите с държавите, не е правилно според мен, защото са различни неща... малко като да сравняваш, ябълки с космически кораби... и да си вадиш някакви "изводи", за борсата на черешите.

                              Между другото децата като се учат да ходят също падат и се изправят...
                              Last edited by Xman1; 13.12.2017, 02:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                                Явно си завъртял графиката наобратно...

                                ...
                                От петдесетина $ Лайткойн беше се сринал на долар и нещо. И линк пусках тука, всички го видяхте. Тъй седя 3 години.

                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X