IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Следваща цел 1915.Задминем ли я, ще проектираме допълнително (имам цифри, но засега ще се удържа...)! Идеалния вариант е тренда без корекция да продължи до бомбата на дейли - 1,0840...
    Това след още един връх може да го очакваме.

    Коментар


    • Следваща цел 1915.Задминем ли я, ще проектираме допълнително (имам цифри, но засега ще се удържа...)! Идеалния вариант е тренда без корекция да продължи до бомбата на дейли - 1,0840...
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Кондоре ко стана с триъгълника ТАТОвото нищо не пишеш - има ли .... няма ли ?
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Дълго евро сатаняяяяяри еврейски .наю много да падне до 2040.хяхяххях

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kondora
            Как е на слънце ??? Приятно е да те препича , нали ??
            Да ТАТОвото много е приятно на слънце особенно когато благодарение на твоята прогноза след като влязох ОБРАТНО на нея съм веке на над 4000$ профит . Чекаме си таргета на късите 1,2022 .Не се сърди .....немам какво да деля с теб .

            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар




            • Първоначално изпратено от Kondora
              3. В Демо не съм влизал от 2012 ............
              Това освен да се каже требе и да се докаже
              Видях как се опитваш ТАТОвото да си триеш номерата на поръчките на графиките )))
              Незнам за какво го правиш ... - от липса на самочувствие или нещо друго ...извинявай ама не ти е
              подкрепено самочувствието с ФАКТИ което показваш тука .
              ето твоя графика с изтрити номера на поръчката
              ето виж
              Last edited by ТАТО; 25.04.2018, 07:41.
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kondora


                П.П.П Много е смешно когато некадърници се дразнат на можещи Редкооооуууууу
                Особено когато "можещите" истерично се опитват да купуват по върховете. НО това не е проблем, ново демо се регва за по-малко от минута и купонът продължава.Наздраве!

                Коментар


                • Перфектно се движим , защо се умълчах те , казах вход 23 след малко обем и пробит стоп на кондора , 23.10 ... анализите съм си ги дал в туитър от преди една седмица , които иска може да вади лев безплатно ... стопове и входове. Туитър eur/usd FREE ... успех на колегите
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                    Тато купи ли на 22.40!със стоп 22.10 щото аз продадох от 23.80 стоп24.03 и затворих на 22.60 това са 5 % от капитала и от 23 стоп 24.03 мисля да вляза с 1% къс за ГАПА и в процеса на слизане да го товаря и свалям стопа , зависи как ще се движи . Качил съм прогноза в Туитър профилът ми е eur/usd Free които иска може да погледне .
                    Не съм ТАТОвото нали това му разправям на Орлето че му е грешен триъгълника
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kondora
                      Който е купил .......... стопа под 1.2210 и .... си пие пиеньето
                      Който е купил казуваш а
                      или ще се окаже че си купил ако тръгне нагоре и че не си купил а си продал ако падне под 1.2215
                      Ок ясен си ми .Ако претендираш че си голям разбирач и си най великия от великите както пишеш има си начин да го докажеш.
                      Пускаш тук в форума инвеститорската парола за демото ти и всеки който иска да гледа как търгуваш може да го направи .
                      След няколко седмици или месеца ке видим резултата и тогаз мога да ти сваля шапка или съответно да бъдеш забравен -това според резултата ти .
                      А иначе можеш да си пускаш графиките и да разказваш тук на всички колко си спечелил и колко си велик но ако не го докажеш излиза че си празнодумец .
                      Айде сполай ти и по спокойно че ПАЗАРА много обича нерваци и абсолютно винаги 100% им взима париците




                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Тато купи ли на 22.40!със стоп 22.10 щото аз продадох от 23.80 стоп24.03 и затворих на 22.60 това са 5 % от капитала и от 23 стоп 24.03 мисля да вляза с 1% къс за ГАПА и в процеса на слизане да го товаря и свалям стопа , зависи как ще се движи . Качил съм прогноза в Туитър профилът ми е eur/usd Free които иска може да погледне .
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kondora
                          И, последно .............
                          Какво означава .... '' правила и норми '''
                          За да '' нарисувам '' всека една '' чертичка '' ........... съм слезнал на по-малък и по - малък ....... фрейм за да проверя отговарят ли на условието за '' зигзаг '' ( триъгълника е съставен само от зигзаги ) ..................
                          Всеки зиг заг е '' импулс - корекция - импулс '' - и това се търси на още по малък фреим .................
                          Ето , защо казах на Стамбата и Тодор че графиките им КАТО БРОЕНЕ са неверни ...........
                          Беха пълни с грешки ...........................
                          На мен ........... трудно може някой да ми открие
                          Та това включва '' най - добрия '' ...............
                          Иначе , колци съм ял и аз ............ но сигурно по малко от другите .................
                          .................................................. ..................
                          бегайте че закъснех ................................
                          Ок ТАТОвото тенкю за отговора сега като ти удари стопа на 1.2210 ТАТО ке ти припомни нящо което си пропуснал да замериш като си си правил анализа . А гъбаркането си е начин да извлечеш повеке разобличаваща информация например от човек който се е леко самозабравил
                          пп. Сега според твоя триъгълник идеалния момент да купиш е от 1.2240 нали така ?Там си нарисувал края на Е вълна нали така като си пуснал тренд линия през дъната на А и С вълна ?
                          Last edited by ТАТО; 20.04.2018, 17:00.
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kondora

                            Ето , например , сега купи ............ 1.2340 ..........
                            Макар , че има мегдан да слезе още 100 надолу ......... ( оттам - пак ) .........
                            Стопа - 1.2210 ............
                            Единствения шанс да го вземе и да побегне на горе .......... е да сме още в ''С''
                            Което значи ...........бая клатене из текущи ...... дълго време
                            Но .........не мисля ..
                            И стига си говорил за себе си в 3 л. ед.ч . че те оприличавам на Редко със шарените графики , на които , накъдето и да тръгне цената ............ все достига някоя зона ..................
                            Чекай сега нещо не мога да те разбера !Първо казуваш че си най добрия и броиш вълните правилно .... а сега купувай оттука ама ако ми удари стопа значи не било Е вълна на триуголника а С вълна не била свършила .Демек ти можеш да си броиш вълните по три начина и всичките да са правилни .Нещо се гъбаркаш ....нали ТА си има ясни и точни правила значи не може и трите ти варианта да бъдат правилни
                            пп. 2+2 винаги е 4 и не ме интересува че 6-2,....8-4 3+1 и 5-1 пак е 4
                            Last edited by ТАТО; 20.04.2018, 14:37.
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kondora

                              E.... нищо не се е случило над 1 Н нагоре .................
                              Имам 2-3 ''работни модела '' .......... чакам ....да избие .........
                              Който е купил .......... стопа под 1.2210 и .... си пие пиеньето
                              Ти купи ли и от къде дай графика да видим и ТАТО да вземе да купи барем ?
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kondora

                                Я здесь ....... Как дела у тебя ?
                                Tы здесь, но ничего не пишешь о треугольнике .Где мы сейчас ТАТОвото ?
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X