IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спада май поприключва....Довечера след фед би трябвало да затворим деня на 1750 - 70 и утре 1830 -50.Имам диагонал-подкрепа на 1680 (ама не е от тия Кондора ги гледа отвисоко.....)
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Вчера дъно, после 1.176 и 1.182 са в историята. Видимо отиваме към 1.2030 и после цел 1.1617

      Коментар


      • Оп това излезна.хохохохохохохо

        Коментар


        • КЪСИ ЕВРАЦИ ЗА БОМБАТА

          Коментар


          • Ай ино късо на яната от свещеното111.111.не и остана много една бомба отгоре ще накара тая победителкато от еееевровизия да остане на гладно.хяхьхяхяхяххххяхяхххяяя

            Коментар


            • Чакаме сега лятото докато си пием бичкията под сянката да видим красавицата от евровизия каква новинка ни е приготвила за да оправдае падането на еврака.като се появи ше ви кажа
              ама нали знаете като се появи новинката от евровизионната красавица и веднага дълго.хахахаххахахаха
              Last edited by the architect; 18.05.2018, 17:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                Ако предположим , че корекцията е във вид Двоен зигзаг ...... във който Х е също зигзаг , а не триъгълник ( има тази възможност ) , ТО се получава добро съотношение и ниво за обръщане .............


                Много ми допада този сценарий, само още едно изтощаващо движение до 1,17 - 1,169 ми липсва и след това дълги.

                Успех на всички!

                Коментар


                • Сентимента е готов !!! За отразяване по графиките във вид на '' движение на цената ''
                  В близките 1 /2/3 дена , предполагам че ще видим хубаво движение НАГОРЕ във EUR / USD и GBP/USD .
                  Същото се отнася и за ЗЛАТОТО !! Очаква ни РЪСТ между 100 и 200 $ . Цената сега е 1288 $
                  Не изключвам , обаче , движение за още едно МИКРОдъно и при трите гореспоменати .
                  При нефта , очаквам абсолютно обратното движение . Тоест , низходящо движение , за сега - минимум до 59 $ / барел . Възможно е да продължи и доста надолу . Но трябва да се види първо , вида и структурата на движението !

                  Коментар


                  • Продадох долари на 1 .1790 .
                    Чакам ръст на еврото (спрямо долара ) около 1.2150 (засега )
                    Потвърждение за това , че цената е на път за горенаписаната цена ще бъде пробив на 1.20
                    Възможно е да сме в '' неправилна корекция '' - флат или триъгълник , но тъй като И при тях , достигането на 1. 1950 е '' нужно '' . то входа ми от 1.1790 е напълно оправдан .
                    Last edited by Ragnar; 17.05.2018, 08:13.

                    Коментар


                    • абе редкоуууууууууууу стамбов бря

                      що пада тоя еврак така мошно от свещеното 1,23456
                      а стопа ми беше съвсееееееееем малк оотгоре ама оживя . хяхяхяхяхяхяхяяххяяхях

                      давай доларе . нали изтрепах стоповете на парапетажиите . това е важно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        банките нямат технически анализатори . тоест длъжностни лица които да анализират и да предсказват бъдещето движение на валутите и акциите според техническият анализ Някой може ли да отговори защо?
                        Нямат Татовото щото са лицемери - също като твоя Кръстник дето 25 години буташе БГ за Съветска република и накрая в последните си мемоари,издадени малко преди да умре,написа че всичко онова било "инсинуация и лъжа на опонентите и аз винаги съм защитавал независимостта на БГ ",след като архивите на Партията и на КПСС говорят точно обратното! Но оправданието е като задника - всеки го има....

                        Въпросът ти, обаче наистина е сериозен,но ти щом си опрял да питаш тук значи гугъл не ти е помогнал!Което за мен е добре, понеже аз Мразя гугъл и нямам желание да му обслужвам кеша, затова изобщо няма да споделя...въпреки че съм на една ръка разстояние от истината.Съседа Мариш ми цъкнал C/P 1950 ..
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Под 1870 ми е мътно и ще съм пас!Иначе правилния вход за дълго е след 12:00 БГ ама по-добре да вляза по-рано отколкото да се обаждам по телефона - "купи ми"...
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            Дълго от 1910 - стоп 1870...ако не вземе стопа,C/P късно довечера!
                            Може и да го вземе .......... Има нишан да слезе и до 1885 / 1870 ................ Караи ......... от там пак дълго .

                            Коментар


                            • Дълго от 1910 - стоп 1870...ако не вземе стопа,C/P късно довечера!
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • С еврото-долар, ето каква е техн. конструкция.
                                Йерархията на спада е от 2 часов фрейм, който беше нарушен вчера с преминаване над 1.1900, но остава под критичното за целия спад под 1.2010.
                                С други думи, за да се стопира целия спад за тази тенденция от 1.25, трябва уверено движение над 1.20.Тогава ще се наруши и генералната тренд-линия от 4часов фрейм.
                                На по-голямата картинка дневен фрейм все още няма дивергенция на RSI14 с цената, т.е има само конвергенция.Почти винаги промяната на посоката завършва с дивергенция между цената и показанията на индикатора.Т.е цената слиза още след някаква рейджова формация, но индикатора изостава и не можеда да потвърди стойността на цената на актива

                                Коментар

                                Working...
                                X