IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX -Технически анализ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Круме важи и за останалите колеги , може да гледате безплатно анализите ми с графики входове стопове на Twitter профил Eur/usd FREE . Преди три дена съм казал позицията си за зона Бифуркация -ако може някой да преведе тази излищтно сложна дума форекса не е думи и дебели книги . Приятен уеквнд чякам вълни но топли
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Круме вобще вълновата теория е глупост ама Пълна глупост . Чета ви 5 пишман професора сте се събрали и всеки опъва лукуми за някакъв вид вълна дрън че дрън .Вълните са Глупост на Глупостите , всеки си го намества според себе си и неговото око . Оставете Стамбата на мира и не му търсете грешките , човека си дава прогнозата не Ви търси грешките на вас които сигорно за него също са безброй . Давайте си вашите анализи , стиг с чинията на другите ... Смешни сте .
      В евро долар стигнахме зоната на бифуркация?????? От тази зона има 2 варианта. Единият е нагоре, другият надолу. Хайде наслука!

      Коментар


      • Форекс Бой голямо определение даде, както гледам Бразилците и Стоичков колко са умни ....не видях един куц . Ааа имаше един с по къс крак куцаше , той пък беше неповторим . Форекса няма нищо общо с дебелите книги и милионите оисаници , това че ти четеш и се опетлаваш от прочетените тъпизми е др въпрос . Научи се да играеш флипер бокс и да караш сърф и може да се научиш да търгуваш
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Круме вобще вълновата теория е глупост ама Пълна глупост . Чета ви 5 пишман професора сте се събрали и всеки опъва лукуми за някакъв вид вълна дрън че дрън .Вълните са Глупост на Глупостите , всеки си го намества според себе си и неговото око . Оставете Стамбата на мира и не му търсете грешките , човека си дава прогнозата не Ви търси грешките на вас които сигорно за него също са безброй . Давайте си вашите анализи , стиг с чинията на другите ... Смешни сте .
          Полуграмотният трейдър е като куция футболист......много амбиции, нулеви постижения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Круме вобще вълновата теория е глупост ама Пълна глупост . Чета ви 5 пишман професора сте се събрали и всеки опъва лукуми за някакъв вид вълна дрън че дрън .Вълните са Глупост на Глупостите , всеки си го намества според себе си и неговото око . Оставете Стамбата на мира и не му търсете грешките , човека си дава прогнозата не Ви търси грешките на вас които сигорно за него също са безброй . Давайте си вашите анализи , стиг с чинията на другите ... Смешни сте .
            Позагубил си май некой лев с вълните.

            Аз пък да те светнем от ,, Ratio,,. нема да забогатееш колкото и да си добър щот търгуването на валути си е точно това,

            Пари се изкарват не от лост а от движение, омръзна ми да повтарям.

            Тук професорите вълновици сме трима - аз, баце и стамбата , пък ти казваш пет. Разбира се и три и пет са числата на фибоначи. Ей така се движи пазара.
            Last edited by Todor Sabev; 17.01.2019, 14:56.

            Коментар


            • Круме вобще вълновата теория е глупост ама Пълна глупост . Чета ви 5 пишман професора сте се събрали и всеки опъва лукуми за някакъв вид вълна дрън че дрън .Вълните са Глупост на Глупостите , всеки си го намества според себе си и неговото око . Оставете Стамбата на мира и не му търсете грешките , човека си дава прогнозата не Ви търси грешките на вас които сигорно за него също са безброй . Давайте си вашите анализи , стиг с чинията на другите ... Смешни сте .
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                Продължаваме ...............
                Слизаме на по малък фрейм ..........Червено А -В-С , образуващосиньо С

                Стамба , червено А ти е 3-ка ..... Това е възможно само при ФЛАТ !!!!
                Но при ФЛАТ ..........
                червеното В , трябва да достигне минимум 90 % от червеното А ........
                А , то дори няма и 60 % ....................... Следователно не е Флат ............... Следователно
                червено А НЕ МОЖЕ да е 3-ка .........


                За индексовите ти графики ............ не ми пише .........
                Там броенето е още по трагично !!!
                Грешките са много ........ и дори '' грешки в грешката ''
                Съжалявам , но нещата трябва да се казват такива , каквито са ..............

                Коментар


                • И за да завърша постовете си - отговор и мнение за качените от Стамбата графики .... се спирам на последната му такава , в която не използва ВА ( вълнови анализ ) , а чист ТА ( технически анализ )
                  За съжаление - отново грешно .......

                  Първоначално изпратено от stamba69 Разгледай мнение
                  http://www.prikachi.com/images/495/9474495F.png
                  8.долар индекс дневна тренд линия
                  А на тази графика вие може да видите как тя красиво и перфектно стъпва на четири точки.
                  Успех на всички
                  И тук си има правила , които не може да замазват , колкото и да ни се иска '' красиво и перфектно да свържем четири точки''






                  Правилно , според теорията на Дау и Техническия анализ е така :


                  Коментар


                  • Изключително смешно е , да видиш или чуеш , ром с iii клас , даващ мнението си за атомна енергетика
                    И с лъжи и пустословие , да заявява че и такова нещо като '' атом '' няма ................
                    Ама много лъжеш , бе момче ............. много ...
                    В два поста - няколко пъти ..........
                    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    15-те ти прякора в този форум.
                    ЛЪЖА ............. Изброй ги , ако не е !!!!!!
                    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Не си спомням скоро да съм виждал параметри на твоя позиция....вход, изход, фигури печалба.
                    .
                    ЛЪЖА !!! Достатъчно е човек да обиколи валутните теми , .... златарската тема .....
                    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Бацка, нито един вълновик не е направил пари от търговия! Казано и многократно доказано!
                    ЛЪЖА !!!!
                    Колко вълновици познаваш ?
                    Колко вълновици ти рапортуваха за състоянието на сметките им ...........
                    Казано и доказано ........... от кого ???? Напиши му (им) имената и ми дай телефоните им

                    пп . Разбира се , не всеки , който може да брой до 5 и знае латинската азбука до A B C D E .........е вълновик
                    Примери има и в тази тема ..............
                    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Вълновият аналИЗ обяснява постфактум нещата и в това е основният Ви проблем!
                    Няма такова нещо !!! Но не смятам да споря с теб ....... поради липса на основни неща като база и теза в твое лице ....
                    Апропо , напиши името ма метода , който '' обяснява нещата ..... не постфактум ''
                    И Проблем Аз - немам с използването на това което знам .
                    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Това ти изказване обяснява защо в Ада ЕДИНСТВЕНО бългаският казан не се охранява от дяволите
                    Лъжа !!!! Докажи това си '' твърдение ''
                    Истинските българи - не ходят в ада ...........
                    А ако искаш да намекнеш , че ти се смея на сделката ............ Да !!! Така е !!!
                    И тогава писах , за срив до 7-8000$ (отначало ) , а в последствие до 3-2000 $ ............
                    А ти пишеше подобни глупости като сега и подпитваше за кураж - '' биткойн батките ''
                    И това може да се провери ..........

                    Айде , стига ти толкова...... че си ми и безинтересен , като събеседник ................

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                      Разбира се , че я разбирам ...........
                      И разбира се , че ме е направила , милионер ............
                      А защо да ти давам '' вход , ниво на изход и т.н '' .............. И ти ли искаш да станеш милионер ?
                      Сам не можеш ли ................
                      Бацка, нито един вълновик не е направил пари от търговия! Казано и многократно доказано! Вълновият аналИЗ обяснява постфактум нещата и в това е основният Ви проблем!
                      Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
                      Дръж Новозеландеца ти ........ Станаха ли 9 месеца .........
                      Още малко .....и ще излезеш на нула..............
                      От биткойня , обаче , нема да можеш ........
                      Това ти изказване обяснява защо в Ада ЕДИНСТВЕНО бългаският казан не се охранява от дяволите


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        Бацка, при теб всичко е в порядке, но при определени условия. Не си спомням скоро да съм виждал параметри на твоя позиция....вход, изход, фигури печалба. Само графомания се лее от 15-те ти прякора в този форум.
                        Дай по същество! Ниво на вход, ниво на изход и т.н.
                        Тази вълнова теория, като толкова много я разбираш, би трябвало да те е направила милионер досега...
                        Разбира се , че я разбирам ...........
                        И разбира се , че ме е направила , милионер ............
                        А защо да ти давам '' вход , ниво на изход и т.н '' .............. И ти ли искаш да станеш милионер ?
                        Сам не можеш ли ................

                        Дръж Новозеландеца ти ........ Станаха ли 9 месеца .........
                        Още малко .....и ще излезеш на нула..............
                        От биткойня , обаче , нема да можеш ........

                        пп И не само от Вълнова теория разбирам ............... Утре - другиден (кога ми кеф ) ще кача грешките и по последната стамбова графика , която е само от Технически анализ , но ........... е също толкова верна като предишните ..........

                        ппп. И не ми цитирай постове , които за теб са все едно на китайски ....
                        Last edited by Kondora; 13.01.2019, 22:46.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение

                          Тодор Събев ........... защо '' но '' ............... Репликата ти , обратно на чие твърдение е ???
                          Нали четеш , че съм написал , че ''А '' , може да е Тройка ......... но само във ФЛАТ модел !!!!

                          Относно линка ти :
                          Няма '' заместващи модели ''


                          Линка ти препраща към раздела '' Норми във Вълновия Анализ '' ..........
                          И по точно към нормата за '' редуване '' ........................

                          '' Alternation '' не се превежда - ''алтернативни '' , а РЕДУВАНЕ !

                          В най общи линии - ако ''А '' е зигзаг - доста вероятно е '' В '' да е плоскост ...............
                          - ако ''А'' е плоскост '' - може да се очаква '' В '' да е зигзаг

                          Фигурите 2-2 и 2-3 са да покажат '' редуването (alternation ) във Корективни вълни ............
                          И на двата примера е показан ФЛАТ (цялото ) ........... Той е 3-3-5 за А-В-С !!!

                          В 2-2 е показан ФЛАТ (3-3-5 ) - съставен от плоскост(3) - зигзаг (3) - импулс (5)
                          В 2-3 е показан ФЛАТ (3-3-5) - съставен от зигзаг (3) - плоскост (3) - импулс (5)

                          Идеята е да се покаже нагледно НОРМАТА - редуване (alternation ) ........

                          Оkey ???
                          Всё в порядке ???
                          Бацка, при теб всичко е в порядке, но при определени условия. Не си спомням скоро да съм виждал параметри на твоя позиция....вход, изход, фигури печалба. Само графомания се лее от 15-те ти прякора в този форум.
                          Дай по същество! Ниво на вход, ниво на изход и т.н.
                          Тази вълнова теория, като толкова много я разбираш, би трябвало да те е направила милионер досега...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Поне Стамбата нема да отговори.
                            АЗ да кажем.

                            Графиките на Стамбата не съм ги заглеждал , но на пръв поглед и на мен ми се виждат не особено по правилата,
                            Тройка за С е ясно че няма.

                            Но има модел където А може да е тройка. Спада към заместващи модели.

                            Страница 34 фигура 2-3.
                            https://0104.nccdn.net/1_5/1d1/31d/3...-Principle.pdf
                            Тодор Събев ........... защо '' но '' ............... Репликата ти , обратно на чие твърдение е ???
                            Нали четеш , че съм написал , че ''А '' , може да е Тройка ......... но само във ФЛАТ модел !!!!

                            Относно линка ти :
                            Няма '' заместващи модели ''


                            Линка ти препраща към раздела '' Норми във Вълновия Анализ '' ..........
                            И по точно към нормата за '' редуване '' ........................

                            '' Alternation '' не се превежда - ''алтернативни '' , а РЕДУВАНЕ !

                            В най общи линии - ако ''А '' е зигзаг - доста вероятно е '' В '' да е плоскост ...............
                            - ако ''А'' е плоскост '' - може да се очаква '' В '' да е зигзаг

                            Фигурите 2-2 и 2-3 са да покажат '' редуването (alternation ) във Корективни вълни ............
                            И на двата примера е показан ФЛАТ (цялото ) ........... Той е 3-3-5 за А-В-С !!!

                            В 2-2 е показан ФЛАТ (3-3-5 ) - съставен от плоскост(3) - зигзаг (3) - импулс (5)
                            В 2-3 е показан ФЛАТ (3-3-5) - съставен от зигзаг (3) - плоскост (3) - импулс (5)

                            Идеята е да се покаже нагледно НОРМАТА - редуване (alternation ) ........

                            Оkey ???
                            Всё в порядке ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
                              Продължавам с графика № 6 .






                              Всичко е написано на графиката .................


                              Стамба ........ седни , научи правилата !
                              Не се заяждам .......
                              Поне Стамбата нема да отговори.
                              АЗ да кажем.

                              Графиките на Стамбата не съм ги заглеждал , но на пръв поглед и на мен ми се виждат не особено по правилата,
                              Тройка за С е ясно че няма.

                              Но има модел където А може да е тройка. Спада към заместващи модели.

                              Страница 34 фигура 2-3.
                              https://0104.nccdn.net/1_5/1d1/31d/3...-Principle.pdf
                              Last edited by Todor Sabev; 08.01.2019, 03:42.

                              Коментар


                              • Продължавам с графика № 6 .






                                Всичко е написано на графиката .................


                                Стамба ........ седни , научи правилата !
                                Не се заяждам .......

                                Коментар

                                Working...
                                X