Първоначално изпратено от Patilan
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Валутна търговия - FOREX -Технически анализ
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнениеСамо да не е като миналото лято. Не беше рейндж, но слезе 10 фигури за 2 месеца с по 30 40 пипса на ден. направо ми скъса нервитеhttp://georgipiskov.blogspot.com
Коментар
-
Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнениекакто и подозирах - очаква ни много досаден рейндж, което означава че ще можем да се насладим на лятото в по-голяма степен
Коментар
-
Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнениеСтамба, не ти излизат снимките с графиките. Провери си линковете.
Коментар
-
Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнениеРЕСПЕКТ СТАМБА !!!
За да го напиша , значи то напира в мен - УСЕЩАНЕТО ,че традициите не са това което бяха ,- та на въпроса ?
Какъв трябва да е сигнала до август някъде , за да видим шип до 1,21/24 ? Казвам шип, имайки в предвид връщане към сегашните нива ~ около февруари март 2016г.
Коментар
-
Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнениеСтамба, не ти излизат снимките с графиките. Провери си линковете.
Коментар
-
Ето и обещаният анализ
На месечна графика се вижда явният отскок
от жълтата трендлиния ,която започва от 1983г.
На седмична графика цената е в белия канал
На дневна графика е броенето ми и
очакваната траектория в синьо през
следващите месеци
И последната графика е отново месечна
като бичото поглъщане от миналия месец
днес - края на месец май ,не трябва да бъде потвърдено
при затварянето -тоест затварянето трябва да е под 1,09770
което е средата между отваряне и затваряне на свеща от
месец април за да бъде верен анализа ми
успехи
Политиката е висша форма на порнографията
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнениеАз не съм много сегласна, че няма орбъщане на тренда. Доларът започва да отслабва със слаби дании, а еврото започва да подобрява позициите си благодарение на лошите данни от миналата година. Базата му е ниска и има сериозни ръстове, докато доларът има висока база от миналата година, която не може да задържи като темп на ръст.
Коментар
-
Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнениеСтамба-не си ни забравил-нали
Тъй като нямам достатъчно време
ще постна анализа си следващия уикенд
Без графики коментара ми е :
нямаме обръщане на тренда (нямаме трендобръщаща формация )
и ще има следващите седмици и месеци
нови дъна под последното дъно при
Евродолар 1,0462
успехиhttp://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/
Коментар
Коментар