IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар




      • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Човек като е на зор започва да бълнува...

          Лошото за системата тепърва започва, защото банките са подложени на огромен натиск да намалят лихвите по кредитите. А това води и до намаляне на лихвите по депозитите. Последните стават практически нулеви, както става в САЩ и ЕС. Тогава хората обаче започват да купуват злато и сребро защото няма никаква логика да рискуват спестяванията си в банка като не получават никаква възвръщаемост за този риск... така че както казава мечо Пух - ситуацията е колкото повече толкова повече!
          E ти да не си мислиш, че тук ще свият лихвите с повече от 0,5% - не ми се вярва. Още повече че квазиикономиста херфлик споменаваше че май мисли да генерира допълнителен външен дълг.
          Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
            мСимов, ако се абстрахираме от свръхподценената патка, какво друго според теб има подценено. Щото според мен - няма
            Ми това е един много сложен и труден въпрос и ако се абстрахираме от патката става още по-трудно и сложно.

            Нека да видим и консолидираните пък пак ще се обсъди въпроса.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
              Тази идея - банките да вкарат кинти от депозити и то на бфб - просто ми се вижда абсурдна !
              Човек като е на зор започва да бълнува...

              Лошото за системата тепърва започва, защото банките са подложени на огромен натиск да намалят лихвите по кредитите. А това води и до намаляне на лихвите по депозитите. Последните стават практически нулеви, както става в САЩ и ЕС. Тогава хората обаче започват да купуват злато и сребро защото няма никаква логика да рискуват спестяванията си в банка като не получават никаква възвръщаемост за този риск... така че както казава мечо Пух - ситуацията е колкото повече толкова повече!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                на банките, нали трябва да инвестират някъде парите от депозитите - хората спряха да взимат на кредит, как да ти носят доходност?
                На нашите банки им е забранено да имат участия в рискови активи /акции/! Мисля, че само около 5% имат право да вкарват на подобни места.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  На борсата има и добри места за инвестиране и не всичко е лошо в момента. За мен повече от половината борса е реално надценена и напълно си очаквам да падне до едни нива и да си остане там може и с години. Много от компаниите които паднаха с доста като цена спрямо 2007-ма не само, че няма да се върнат ами и в момента са все още надценени.

                  Има и добри места тъй, че не се лъжете по тази тема щото можете да изпуснете момента на определени места. Колкото до тази тема като гледам каква е обстановката и, че повече от половината борса е под шапката и най-вероятно ще си пиша тук без проблем до края на годината.
                  мСимов, ако се абстрахираме от свръхподценената патка, какво друго според теб има подценено. Щото според мен - няма
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    на банките, нали трябва да инвестират някъде парите от депозитите - хората спряха да взимат на кредит, как да ти носят доходност?
                    Тази идея - банките да вкарат кинти от депозити и то на бфб - просто ми се вижда абсурдна !
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • На борсата има и добри места за инвестиране и не всичко е лошо в момента. За мен повече от половината борса е реално надценена и напълно си очаквам да падне до едни нива и да си остане там може и с години. Много от компаниите които паднаха с доста като цена спрямо 2007-ма не само, че няма да се върнат ами и в момента са все още надценени.

                      Има и добри места тъй, че не се лъжете по тази тема щото можете да изпуснете момента на определени места. Колкото до тази тема като гледам каква е обстановката и, че повече от половината борса е под шапката и най-вероятно ще си пиша тук без проблем до края на годината.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • много хубава илюстрация

                              Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X