IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брях, днеска пак аха аха да падне заветния хълм, ма нък...
    Ще да излезем по-юначни от опълченците на Шипка бре.
    Те 5 дена само са имали голям зор, а ний тука вече 5 месеца браним успешно кота 300
    Ма ако ще пада - да пада.Или да се вдига. Квото и да е,че вече взе да става бая скучно и еднообразно...

    Коментар


    • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Нагласата ти, или по-скоро съвкупна нагласа за силно избягване на риска, ми е полезна за да си обяснявам прилична част от волатилността, която иначе изглежда абсурдна ако я гледам само през погледа на хора с висока толерантност към риск.
        Поредната порция безсмислици... Айде лека ти вечер и си почивай повече, че ще ми тежиш на съвеста ако продължаваш така да ме "използваш"...
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          И щом ти е била толкова полезна и си разбрал прилична част от пазарите, защо се натресе в губещи позиции?...
          Не я използвам точно така както си мислиш. Аз имам доста висока толерантност към риск. Пазарите вървят нагоре надолу, нищо странно. Слабо ми пука за конкретни позици как се движат. Една надолу, една нагоре голяма работа. Гледам си портфейла като цяло, а там се справям добре. Нагласата ти, или по-скоро съвкупна нагласа за силно избягване на риска, ми е полезна за да си обяснявам прилична част от волатилността, която иначе изглежда абсурдна ако я гледам само през погледа на хора с висока толерантност към риск.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            А трябва да призная че нагласата ти е доста полезна, за да се разбира прилична част от пазарите в момента.
            И щом ти е била толкова полезна и си разбрал прилична част от пазарите, защо се натресе в губещи позиции?...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Няма как да я използваш, защото не можеш да гледаш през моите очи. Липсва ти както образованието така и опита.
              Не ме интересува нито образованието, нито опита - само нагласата. А трябва да призная че нагласата ти е доста полезна, за да се разбира прилична част от пазарите в момента.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Аз използвам само гледната ти точка.
                Няма как да я използваш, защото не можеш да гледаш през моите очи. Липсва ти както образованието така и опита.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Лесно ти е просто, защото ти самият си доста близо до точката на пречупване... Дори твърде вероятно е вече да си и отвъд нея, като чета "бисерите" които твориш. В случая обаче, колкото лесна толкова и погрешна е представата ти за мотивите зад инвестиционните ми убеждения.
                  Щом казваш. Не те познавам, ти се познаваш. Аз използвам само гледната ти точка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Е лесно си го представям.
                    Лесно ти е просто, защото ти самият си доста близо до точката на пречупване... Дори твърде вероятно е вече да си и отвъд нея, като чета "бисерите" които твориш. В случая обаче, колкото лесна толкова и погрешна е представата ти за мотивите зад инвестиционните ми убеждения.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Като как си го преставяш това пречупване?... Трябва да си доста глупав да си мислиш, че ако някой не рискува в момента на бфб-то или на някой друг от фондовите пазари е "пречупен"?! Пречупени са шматки като теб, които като глътнат малко вода и започват да философстват, защото няма сила да погледнат в упор факта на загубени пари! Започват да изнасилват психиката си с глупости от сорта, че като губят те всъщност печелят...
                      Е лесно си го представям. Обичам да разглеждам нещата от различни гледни точки, а единствения реален начин това да стане, без да затъвам в субективизъм, е като се опитвам да разглеждам нещата през погледа на различни хора, с различни нагласи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Въпроса е че теб те е пречупило
                        Като как си го преставяш това пречупване?... Трябва да си доста глупав да си мислиш, че ако някой не рискува в момента на бфб-то или на някой друг от фондовите пазари е "пречупен"?! Пречупени са шматки като теб, които като глътнат малко вода и започват да философстват, защото няма сила да погледнат в упор факта на загубени пари! Започват да изнасилват психиката си с глупости от сорта, че като губят те всъщност печелят...
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          равновесенов, голяма м'гла ти е между ушите и става все по непрогледна. Вземи си почивка. Едва ли си видял и 1% от това, което аз съм видял що се отнася до риск, загуби, печалби и прочие опит... Ти където отиваш аз от там съм се върнал вече и от много други места тоже...
                          Въпроса е че теб те е пречупило

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Мастъре, равновесието ти си загубил много отдавна но за теб е безнадежно . Някой хра поне се учат да работят с риск, а ти просто си се отказал. По някое време ще решиш и ти действаш като тях, и ще минеш по същите стъпки които те отдавна ще са минали. Защото то това не се учи с четене, трябва да се преживее Пък ти това не искаш да го минаваш така че резултата пак ще е същия като предишния път когато си пробвал.
                            равновесенов, голяма м'гла ти е между ушите и става все по непрогледна. Вземи си почивка. Едва ли си видял и 1% от това, което аз съм видял що се отнася до риск, загуби, печалби и прочие опит... Ти където отиваш аз от там съм се върнал вече и от много други места тоже...
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Явно сериозно си гризнал дебелото дръво... Ако ме беше слушал сега нямаше да се налага да пишеш глупости... Видно е и от самолет, че си изгубил равновесие. Време ти е за смяна на псевдонима!
                              Мастъре, равновесието ти си загубил много отдавна но за теб е безнадежно . Някой хра поне се учат да работят с риск, а ти просто си се отказал. По някое време ще решиш и ти действаш като тях, и ще минеш по същите стъпки които те отдавна ще са минали. Защото то това не се учи с четене, трябва да се преживее Пък ти това не искаш да го минаваш така че резултата пак ще е същия като предишния път когато си пробвал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Е то загубите ще ги забравиш. Няма нужда да те убеждавам за това. Въпроса е колко време ще отнеме и колко време тези загуби ще ти пречат да мислиш трезво Поел си риск, загубил си. Голяма работа, можело е и да спечелиш. Ако си знаел че ще загубиш нямало е да го правиш така. Не виждам смисъл от излишни емоции. Още повече отрицателни емоции. Нищо не променят към по-добро, но затова пък действат кофти. Всеки на този борса е губил. Всъщност всеки на всяка борса е губил.
                                Явно сериозно си гризнал дебелото дръво... Ако ме беше слушал сега нямаше да се налага да пишеш глупости... Видно е и от самолет, че си изгубил равновесие. Време ти е за смяна на псевдонима!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X