IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Мискет Тексим така хрумнало името на митичното дружество и едноимената банка след това факт

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Човек на ТИМ сега е в Тексим банк и с ранкова ощетяваха с години миноритарите
      http://vbox7.com/play:9f29421a

      Коментар


      • Човек на ТИМ сега е в Тексим банк и с ранкова ощетяваха с години миноритарите

        Коментар


        • Киро, тоя човек на Тим ли беше ?
          Мисля някъде го обсъждахте....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            http://www.investor.bg/novini-i-anal...jiiski,133665/
            Апостолов ще си пренесе ли практиките в ЦД
            Съвет на директорите на БФБ-София
            Асен Ягодин - Председател на СД
            Васил Големански - Изпълнителен директор и Заместник-председател на СД
            Иван Такев - Изпълнителен директор

            Любомир Бояджиев - Член на СД
            Георги Български, FRM, CFA - Член на СД

            -------------------------------------------------------------------

            Да ходят където щат само да се разкарат от БФБ.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...jiiski,133665/
              Апостолов ще си пренесе ли практиките в ЦД

              Коментар


              • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Стига бе Симов, какво само плашиш и аларми дигаш. Какъв е проблема ?
                      Верно не е като на западните маркети ама от 6 месеца откакто съм на БФБ съм влизал и излизал нацяло поне на 7-8 позиции.
                      На някои от тях пак съм вътре на по ниско ниво.
                      Никога не ми е било проблем да изляза когато искам.
                      Въпрос на преценка. И сума.
                      Искаш да кажеш, че с две думи продължаващата криза в държавата и извън нея е без значение.

                      Че повечето мажоритари са си много печени.

                      Че законите ни са много читави от което миноритарите са добре защитени.

                      Ми и аз това викам какво само плаша.

                      Не съм казал, че всички дружества са лоши има и добри. Казал съм да се внимава къде се влиза.
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        Ми като иска народа да влиза в борсата аз не съм го спрял. Обаче народо да си прави сметката, че влизането е лесно ама излизането после може да е трудно.
                        Стига бе Симов, какво само плашиш и аларми дигаш. Какъв е проблема ?
                        Верно не е като на западните маркети ама от 6 месеца откакто съм на БФБ съм влизал и излизал нацяло поне на 7-8 позиции.
                        На някои от тях пак съм вътре на по ниско ниво.
                        Никога не ми е било проблем да изляза когато искам.
                        Въпрос на преценка. И сума.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Капиталовата даже се е качила ама, както и да е... Може да съм фукльо, но не съм като Геко и Пепи, които само реват колко били подценени хартиите.

                          Иначе мажовците на мен никога не са ми били проблем... Имам си един черен списък от компании в които и 1 стотинка не бих изспекулирал...
                          Ми като иска народа да влиза в борсата аз не съм го спрял. Обаче народо да си прави сметката, че влизането е лесно ама излизането после може да е трудно.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            Фукльо вместо да се перчиш с дивидентната доходност кажи с колко ти падна цената на артиите от тогава до сега.

                            Форексчо си е много прав. Аз ако съм си държал парите в банката айде от началото на 2008-ма сега там щеше да има яко кеш а не да е празно като в пустинята Гоби.
                            Капиталовата даже се е качила ама, както и да е... Може да съм фукльо, но не съм като Геко и Пепи, които само реват колко били подценени хартиите.

                            Иначе мажовците на мен никога не са ми били проблем... Имам си един черен списък от компании в които и 1 стотинка не бих изспекулирал...
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                              С кое е прав... Миналата година само от дивиденти имам 17% доходност... и още капиталова... Тази година очаквам още минимум 15% пак само от дивиденти...

                              И за кое е напълно прав... Той хейтва всичко по дифолт... все ще уцели нещо...
                              Фукльо вместо да се перчиш с дивидентната доходност кажи с колко ти падна цената на артиите от тогава до сега.

                              Форексчо си е много прав. Аз ако съм си държал парите в банката айде от началото на 2008-ма сега там щеше да има яко кеш а не да е празно като в пустинята Гоби.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                С две думи доказахме, че Форекс Мастера е напълно прав за БФБ.
                                С кое е прав... Миналата година само от дивиденти имам 17% доходност... и още капиталова... Тази година очаквам още минимум 15% пак само от дивиденти...

                                И за кое е напълно прав... Той хейтва всичко по дифолт... все ще уцели нещо...
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X