IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Песимизъм на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 04.07.2012 22:37 КФН отне лиценза на Стандарт Асет Мениджмънт

    Фондове на управляващото дружество не са изпълнили задълженията си по обратно изкупуване
    http://www.investor.bg/novini-i-anal...djmynt,136967/
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • http://www.investor.bg/novini-i-anal...3-pyti,136890/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            И аз не виждам картинките
            Картинките не са за вас те са си само за мен да си ги гледам.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Амиии... за мен не са излишни. За вас може и да са... Пък проблем с други форуми и картинки досега не съм имал!
              И аз не виждам картинките

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Мастър, проблемът е в твоя телевизор. Турнал си на компота си някакви излишни забрани
                Амиии... за мен не са излишни. За вас може и да са... Пък проблем с други форуми и картинки досега не съм имал!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Мастър, проблемът е в твоя телевизор. Турнал си на компота си някакви излишни забрани

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Нито симпатизирам на талибаните, нито някой ми ограничава ИП-то. Никъде другаде нямам такъв проблем с непоказване освен с твоите картинки в инвесторчето... Може и инвесторчето да са попрекалили с активните връзки към трети домейни и твоята връзка просто да им идва в повече... Но така или иначе е видно, че си виждаш картинките само ти и затова си пишеш сам...
                    На мен пък ми харесва да си пиша сам. По-добре сам отколкото в неподходяща компания.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Аз ги виждам картинките и са доста забавни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                        По-скоро на теб са ти сложили ограничение на IP-то
                        Нито симпатизирам на талибаните, нито някой ми ограничава ИП-то. Никъде другаде нямам такъв проблем с непоказване освен с твоите картинки в инвесторчето... Може и инвесторчето да са попрекалили с активните връзки към трети домейни и твоята връзка просто да им идва в повече... Но така или иначе е видно, че си виждаш картинките само ти и затова си пишеш сам...
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Баннат от ЦРУ

                          Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Виждат се ама друг път... Това че не се виждат от почти всички други е основната причина, че горе-долу сам си пишеш в тая тема!!!
                          По-скоро на теб са ти сложили ограничение на IP-то за интернационалния достъп щото пишеш много в подкрепа на Талибаните.
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            ААА виждат се виждат се
                            Виждат се ама друг път... Това че не се виждат от почти всички други е основната причина, че горе-долу сам си пишеш в тая тема!!!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Абе симов... Какво си слагаш тези картинки? Ами те отникъде другаде не се виждат освен от твоя IP адрес! Не знаеш ли че сървъра там има анти-хотлинкинг код?
                              ААА виждат се виждат се аз съм с два компютъра и си смених интернет доставчика миналата седмица тъй, че ги виждам и новите и старите и от двата компа.

                              Проблема е във вашия компютър.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                Абе симов... Какво си слагаш тези картинки? Ами те отникъде другаде не се виждат освен от твоя IP адрес! Не знаеш ли че сървъра там има анти-хотлинкинг код?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X