IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Абсурд... какво прави Лукоил???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абсурд... какво прави Лукоил???

    отговора е кратък и ясен : ПАРИ
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • За втори път през седмицата: Лукойл вдига цените на горивата
      14.01.2011 16:23
      За втори път в рамките на последните 3 дни "Лукойл България" повишава цените на едро на горивата, съобщиха от компанията.

      В сряда горивата поскъпнаха с повече от два процента.

      С новите цени бензин А-95Н поскъпва с 2,65 на сто - до 2278,80 лв./1000 л.

      Бензин А-98 пък скача с 2,54 на сто - до 2374,80 лв./1000 л.

      Цената евродизела нараства с 2,82 на сто - до 2234,40 лева за 1000 литра, а поскъпването на газьола е с 2,85 процента.

      Единствено пада цената на пропан-бутана, която вече ще е с 1,82 % по-евтина до 2262,00 за тон.
      http://www.dnes.bg/stranata/2011/01/...orivata.108711
      .......................
      Пертрола на световните пазари пада, a приятелят на Бойко и Цветелинка http://www.blitz.bg/article/18516 Златев повишава цените !Това е пореднят обир на населението по време на криза.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • ХА КОЛКО МНЕНИЯ СА ИЗТРИТИ ТУК!!!
        Благодаря на браузера си, че въобще я открих!
        Имаше едно мнение, което през май ми обещаваше 5% намаление на цените след празниците - е не се случи май?
        Днес и доларът и петролътр са надолу, приемам басове за цената на бензина.
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • ...а... реклама на петролна компания ли видях??!!
          Last edited by onakilev; 01.07.2010, 19:07.
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Аз мисля, че вече се наблюдава по улиците това "Насищане на плотежоспособността" - по малко, но сигурно!
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Реално, те вече си реализират своя"ръст в икономиката". Макар че, какъв ти ръст, при спадащо потребление и покупателна способност? Ще ни разкъсат?
              -Ядецъ!
              Много сме! Силни сме!...
              Чушки. Дребни сме, но, поради текущия "ръст на икономиката" се приближваме до ниво "атом". А от него-к'ви пари, кви пет лева ? Нъцки. Вуйчец ще издоят, продължат ли така още малко. Все си спомням, когато нефтът вече беше 147, пропан-бутанът беше 1,30. Сега почти стигна тази си цена. Мен ми мирише на насищане. Насища ти се плотежоспособността, повече не можеш да плащаш, какво остава-да потребяваш...и, с твоите, се свиват и неговите приходи.
              Last edited by Pyramid; 02.07.2010, 23:49.

              Коментар


              • На мен даже сами ми отказват да ми зареждат колата - не била минала на преглед газовата бутилка - ЛОВАТО на 2 години, обаче не съм си дал 30-те лева на оня гамен, който даже не си прави труда да отиде до бутилката да я погледне- един вид - продаваме и гориво за бедняци и соц. слаби, които не могат да живеят със скъпия ни бензин (газ пропан -бутан), ама ако нещо гръмне утре - ние не сме виновни.
                Великани!
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forum
                  LukOil прави ПАРИ
                  за съжаление на наш гръб!
                  Аз за това и не зареждам в тяхни бензиностанции - малък протест

                  Коментар


                  • Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 12:48 pm Заглавие:

                    --------------------------------------------------------------------------------

                    http://www.aaroadwatch.ie/eupetrolprices/
                    И какво се получава? В Гърция пак им е по-евтино горивото!
                    Нека хората пак да вярват в нови и стари правителства!
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • http://www.aaroadwatch.ie/eupetrolprices/

                      Коментар


                      • Цените на горивата според мен, трябва да са с 0,20лв по ниски от текущите стойности.

                        Коментар


                        • LukOil прави ПАРИ
                          за съжаление на наш гръб!
                          http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=12974&r=89

                          Коментар


                          • да ама не

                            щото някои голЕми анализатори постоянно ни набиват, че като падне цената на петрола и хоп БГ дефицита по търговската сметка ще се свие. Той ще свие, ама ако паднат цените. А кой има интерес да падат цените - нито държавата заради акциза и ДДС, нито монополиста Лукойл.
                            Цената на бензина А95 при тези нива на барела около 2003-2004 беше под 1.30, а дизела беше около 1 лв да 1.10лв за литър.

                            Коментар


                            • Днес обявиха, че са намалили цените!
                              Да видим довечера като се прибирам дали шел и омв са ги намали спрямо сутринта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PIMP
                                ПЕТРОЛА Е ВЕЧЕ ПОД 35$, А ОТ РАФИНЕРИЯТА ПАК ВДИГНАХА ДНЕС ЦЕНИТЕ.
                                На този пазар в България има монопол при производството и доминиращо положение /чрез Петрол/ при разпространението от Лукойл - и те правят каквото си искат - разни малки търговци си внасят - но пък те не са голям фактор на пазара и дори и те си правят хубави печалби покрай Лук-а - що да подбиват много цената и без това не могат да вземат голям дял от пазара.

                                Коментар

                                Working...
                                X