IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дали ще е има добър дългосрочен ефект да се купят повечко броя акции с лимитирана поръчка за 6 и повече лева?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kif
      според мен между 3 и 5 пъти
      Ne poveche ot 2 pyti.

      Коментар


      • според мен между 3 и 5 пъти
        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

        Коментар


        • като гледам анкетата,малко хора ще участват,ама дали ще е така?аз предвиждам добро презаписване 8-10 пъти!не е препоръка,ако искате участвайте!

          Коментар


          • Мерси Никола,най-накрая едно смислено и фактологично обосновано твърдение във форума...

            Коментар


            • az ne bih se susredoto4aval vurhu minaloto a
              v bude6teto na drujestvoto.
              edinstvenia minus e 4e taka durji o6te akciite na CHIM niski.
              njama da u4astvam.

              Коментар


              • Голям майтам тези наистина били на загуба през 2006:
                - нетен резултат от дейността = - 1.34 млн
                следва малка счетов. акробатика:
                3.3.6 Нарастването на преносната стойност на Инвестиционните имоти като ефект от прехода води до увеличаване на финансовия резултат за периода с 26 633 хил. лв.

                И хопа: Нетен резултат за периода = 24.4 млн

                Не ме разбирайте погрешно - който участва най-вероятно ще спечели спекулативно 10-15%
                Въпросът е, че 4.50лв са твърде много за този холдинг на този етап.
                Краят на 2008 - може би да, ако потвърдят прогнозните резултати.


                Първоначално изпратено от H
                http://www.zarnenihrani.com/index.php?op=prospect

                отваряш отчета за 2006 и одиторския доклад и отиваш на стр. 45, бележка 23, четвърти ред

                ето ти с три думи


                Първоначално изпратено от evguido
                Погледнахте ли обстойно тази ракета?
                Какво ще кажете за преоценките и ролята й в стойността на компанията? Ако не са те ще са на отрицателен EBIT
                Никола, можеш ли да поясниш с две думи какво имаш предвид?
                изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                Коментар


                • Хората играещи с над 1 000 000 лв.са малцинство със сигурност в тази анкета

                  Коментар


                  • Ами да, не си вадете заключения от една анкета, в която инвеститор с 10 000 лв и инвестор с 1 000 000 лв имат еднаква тежест, защото реалността е друга. Впрочем това е общ проблем на анкетите тук.
                    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Borsalino
                      Не мога да преценя параметрите на самата оферта. Но ми прави впечатление, че в различни теми се твърди, че за спада на съответната позиция причината е ИПОто на ЗХБ.
                      Тук обаче нагласата за участие е слаба, ако се съди от анкетата.
                      Тогава чий е кешът, който се предполага, че излиза от другите позиции, за да влезе тук? Могат ли 100 млн да са все на балъци?
                      Нещо не ми се връзва.
                      tazi anketa e za "samotni" spekulanti!
                      bi bilo smeshno da q vzimash pod vnmanie pri opredelqne na SVOITE li4ni celi za ivestirane/spekulirane!

                      s uvajenie ,
                      Sombreroto

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от заядливецът
                        Първоначално изпратено от Super Стар
                        Аз лично бих уволнил незабавно анализатора написал този текст , но като се има впредвид че става дума за генийте от ЕЛАНА , всичко си е в реда на нещата
                        Май истината не ти понася, а клакьорче!? :lol:
                        Липсата на елементарна логика хич не ми понася
                        Как да оценя анализатор който обявява че реализацията на продукцията на биодизела била съмнителна , след като по закон 2% от горивата в БГ , а скоро след това и 5% от всички горива трябва да са на биооснова ? Надявам се че не очакваш да вдигна заплатата на човек който не може да смята с калкулатор

                        Коментар


                        • отваряш отчета за 2006 и одиторския доклад и отиваш на стр. 45, бележка 23, четвърти ред

                          ето ти с три думи
                          мерси вси4ко ми стана ясно ((

                          Коментар


                          • Не мога да преценя параметрите на самата оферта. Но ми прави впечатление, че в различни теми се твърди, че за спада на съответната позиция причината е ИПОто на ЗХБ.
                            Тук обаче нагласата за участие е слаба, ако се съди от анкетата.
                            Тогава чий е кешът, който се предполага, че излиза от другите позиции, за да влезе тук? Могат ли 100 млн да са все на балъци?
                            Нещо не ми се връзва.

                            Коментар


                            • http://www.zarnenihrani.com/index.php?op=prospect

                              отваряш отчета за 2006 и одиторския доклад и отиваш на стр. 45, бележка 23, четвърти ред

                              ето ти с три думи


                              Първоначално изпратено от evguido
                              Погледнахте ли обстойно тази ракета?
                              Какво ще кажете за преоценките и ролята й в стойността на компанията? Ако не са те ще са на отрицателен EBIT
                              Никола, можеш ли да поясниш с две думи какво имаш предвид?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Super Стар
                                Аз лично бих уволнил незабавно анализатора написал този текст , но като се има впредвид че става дума за генийте от ЕЛАНА , всичко си е в реда на нещата
                                Май истината не ти понася, а клакьорче!? :lol:

                                Коментар

                                Working...
                                X