IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За какво да глобява, Франки, че не следя отблизо днес?

    Коментар


    • Мисля че Химипорт глътна стотици милиони от пазара, за раздаваните от тях с щедра ръка акции на някои техни дружества, а и на самия холдинг, защо ли се съмнявам че ще видим подобаваща възвращаемост на тези пари.Нямам акции в дружества на Хима. Не е препоръка.

      Коментар


      • Nadqvam se KFN da nalozi nqkakvi mnogo seriozni globi, a ne nakazaniq ot roda na 50 000 leva.

        Коментар


        • Abe ne znam kakvi igri igratq, ama moite akcii oste ne sa pristignali po smetkata mi ...

          Коментар


          • С други думи на тази стойност да е било подпирането от страна на мажоритаря?
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hakkinen
              Първоначално изпратено от kif
              абе какво стана - минаха над 55 млн. при 42 млн. предложени
              Сделката за 13 М не беше от прехвърлянията покрай SPO-то, а вътрешен крос на Уникредит Булбанк...
              сумата е към 58,5 млн. лв.
              може парите да са от репото което Химимпорт Инвест АД е взел миналата седмица

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kif
                абе какво стана - минаха над 55 млн. при 42 млн. предложени
                Сделката за 13 М не беше от прехвърлянията покрай SPO-то, а вътрешен крос на Уникредит Булбанк...
                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                Коментар


                • 18 Декември 2007 13:40
                  13078659
                  4.500

                  Коментар


                  • абе какво стана - минаха над 55 млн. при 42 млн. предложени
                    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                    Коментар


                    • Веселбата, която спретнаха Трейсианците ми се струва като детска игра в сравнение с поразиите от купона на Хранителите.
                      ПП Хранител е лице, което разпродава на поразия с цел да нахрани гладуващите

                      Коментар


                      • Светът е шарен и за едни е подходящ момента за други е неподходящ, същото предполагам и за цената.
                        А що се отнася за удоволетворяване на заявките според мен мажоритарят в случая действа полезно за Зрънчо. Много и дребни инвеститори могат да не дадът реална представа за истинската цена. Това е все пак само мнение не анализ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forex_trader
                          Ха ха,
                          отивам аз да подпиша потвърждението в посредника- и хоп- казват ми , презаписването не е 2.52 а за някои е по-малко- за някои е 2.00, а за теб специално-2.11.
                          Не че чак толкова ще ме бръкне да запиша с 20% повече акции, националист съм и подкрепям, че искат да колонизиат обратно за България, Северна Добруджа, та дори и само затва бих записал, но кажете ми :
                          В случая за инвеституционален инвеститор ли ме смятат, че ми дават повече, за първокласен ли, що ли ?! Това привилегия лие , или прецакване , не мога да разбера?!
                          И от кого идва?!
                          моя посредник ми казва, че нищо не може да направи, з-то идвало от ЦКБ....
                          Не знам какво да мисля ?!
                          Да плача ли, да се радвам ли ?!
                          Моля дайте съвет..
                          А, бе, не знам. За мен е допустимо да има различно удовлетворяване на заявките, според сумата на участие или по някакви други критерии, но презаписването си е презаписване. Колкото е - толкова. Някак доста тъпо ми звучи да ти кажат - за теб презаписването е толкова, за друго - толкова, а за трети - нещо различно. На подигравка ми бие малко. Или на високомерие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen
                            Първоначално изпратено от forex_trader
                            Ха ха,
                            отивам аз да подпиша потвърждението в посредника- и хоп- казват ми , презаписването не е 2.52 а за някои е по-малко- за някои е 2.00, а за теб специално-2.11.
                            Не че чак толкова ще ме бръкне да запиша с 20% повече акции, националист съм и подкрепям, че искат да колонизиат обратно за България, Северна Добруджа, та дори и само затва бих записал, но кажете ми :
                            В случая за инвеституционален инвеститор ли ме смятат, че ми дават повече, за първокласен ли, що ли ?! Това привилегия лие , или прецакване , не мога да разбера?!
                            И от кого идва?!
                            моя посредник ми казва, че нищо не може да направи, з-то идвало от ЦКБ....
                            Не знам какво да мисля ?!
                            Да плача ли, да се радвам ли ?!
                            Моля дайте съвет..
                            Това вече е твърде много
                            Как трябва да е производната дума - непротивоинституционствувателствувайте! Тя се ползва, ако противоинстуционствувателстваш срещу Елана за Трейс! Нахаква ти го ЦКБ, като ти дава повече Зрънчо, Зайо-Байо и Лъки бой, отколкото си искал.Инак на пича думата е уникална, Хаки!
                            Хим досега се справяха перфектно с всички първични, вторични, увеличения - затова сега тия Зърнени храни ме сащисват малко.В неподходящ момент, на няква безумна цена.Хмммм

                            Коментар


                            • сега като гледам поведението на Позитива, Загора-та и Пощенска се чудя - ако наистина не им стигат парите защо тогава са пуснали оферти над емисионната стойност - това според мен не са оферти "на всяка цена"?
                              нещо не ми се връзва с теорията за липса на средства
                              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forex_trader
                                Ха ха,
                                отивам аз да подпиша потвърждението в посредника- и хоп- казват ми , презаписването не е 2.52 а за някои е по-малко- за някои е 2.00, а за теб специално-2.11.
                                Не че чак толкова ще ме бръкне да запиша с 20% повече акции, националист съм и подкрепям, че искат да колонизиат обратно за България, Северна Добруджа, та дори и само затва бих записал, но кажете ми :
                                В случая за инвеституционален инвеститор ли ме смятат, че ми дават повече, за първокласен ли, що ли ?! Това привилегия лие , или прецакване , не мога да разбера?!
                                И от кого идва?!
                                моя посредник ми казва, че нищо не може да направи, з-то идвало от ЦКБ....
                                Не знам какво да мисля ?!
                                Да плача ли, да се радвам ли ?!
                                Моля дайте съвет..

                                Ти по принцип си дал заявка за примерно 10 000, те ти изпълняват само 4 739, значи трябва да си недоволен. Дават ти по-малко от заявакта. На мен ми изпълнха 100%. Смятам, че разликата в изпълнението идва от сумите, с които е дадена заявката. Предполагам, че от ЦКБ са предпочели по-малко писане за същите пари. Всеки е играл със презумция за презапис и сега ще зависи колко му е нужен кеш в момента или ще чака да "удари кьоравото"

                                Коментар

                                Working...
                                X