IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големите акули не стига, че купиха при гарантирана печалба 100%(4,50 лв.) ами искат сега да я направят 300% като смъкнат цената на дребните и плашливи играчи. Остава да видим в рамките на колко месеца ще е играта на нерви. колкото по-бързо едните играчи се откажат толкова по-добре за Зрънчовите акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kif
      Пази си нервите пич, като гледам как се изсипва - мъка голяма
      след нова година друга песен ще пееш, че не са ти ги дали днес, за да ги продадеш на загуба.

      Хайде весели празници!!! ))
      Може и да си прав, ще видим...

      Весели празници на всички!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от viktorio
        Първоначално изпратено от kif
        Първоначално изпратено от viktorio
        Абе, тва е недопустимо, едни да имат акциите преди други. Тва си е абсолютно нарочно направено, да ме извиняват ама аз лично повече в дружества свързани с CHIM не инвестирам.

        абе вие луди листе или на такива се правите - 5 човека Ви обясниха, че проблемите не са в ХИМ след като прехвърлиха всичко във вторник - вие си знаете едно и също

        а на тоя след теб - поне до 17.01. ССВ ще държи позицията - така че не се безпокой за нас - аз съм повече от доволен, че вече средната ми е 4,30. ))
        Къде са тогава проблемите бе приятелю, и защо се налага на стабилизиращия мениджър да интервенира, ти как мислиш, a???? Дали не могат да се погрижат тези от депозитаря да забавят малко зереждането на акциите в подсметките, за да се исипе всичко накуп...???? За съжаление тва е БГ - Булгаристан, everything is possible!!!
        Колега ти имаш ли идея от технологията на борсова сделка? Поне малка. Защото като ти чета глупостите, май нямаш никаква. Сто човека ти казаха, че сделките са минали във вторник. Борсови сделки. С DVP процедура. Което означава, че ако твоя посредник си е платил, ти си имал акциите, НАЙ-КЪСНО вчера. Тъй като не се чуло по пазара да има издънени сделки, значи твоя посредник те е издънил и то лошо. Сърди се на него . Защо аз си ги имам от оня ден. Обади се на посредника и си поискай извлечение от ЦД. Ако там пише друг вальор освен вчера и оня ден ( 19.12 или 20.12) пускай жалба срещу посредника си.

        Коментар


        • Пази си нервите пич, като гледам как се изсипва - мъка голяма
          след нова година друга песен ще пееш, че не са ти ги дали днес, за да ги продадеш на загуба.

          Хайде весели празници!!! ))
          Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kif
            Първоначално изпратено от viktorio
            Абе, тва е недопустимо, едни да имат акциите преди други. Тва си е абсолютно нарочно направено, да ме извиняват ама аз лично повече в дружества свързани с CHIM не инвестирам.

            абе вие луди листе или на такива се правите - 5 човека Ви обясниха, че проблемите не са в ХИМ след като прехвърлиха всичко във вторник - вие си знаете едно и също

            а на тоя след теб - поне до 17.01. ССВ ще държи позицията - така че не се безпокой за нас - аз съм повече от доволен, че вече средната ми е 4,30. ))
            Къде са тогава проблемите бе приятелю, и защо се налага на стабилизиращия мениджър да интервенира, ти как мислиш, a???? Дали не могат да се погрижат тези от депозитаря да забавят малко зереждането на акциите в подсметките, за да се исипе всичко накуп...???? За съжаление тва е БГ - Булгаристан, everything is possible!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от viktorio
              Абе, тва е недопустимо, едни да имат акциите преди други. Тва си е абсолютно нарочно направено, да ме извиняват ама аз лично повече в дружества свързани с CHIM не инвестирам.

              абе вие луди листе или на такива се правите - 5 човека Ви обясниха, че проблемите не са в ХИМ след като прехвърлиха всичко във вторник - вие си знаете едно и също

              а на тоя след теб - поне до 17.01. ССВ ще държи позицията - така че не се безпокой за нас - аз съм повече от доволен, че вече средната ми е 4,30. ))
              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham
                ЦКБ раздава пари за Коледа.
                ще преоценят сигурно на 5, Януари да му мислят зърнособствениците на кой ще си ги търгуват...

                Коментар


                • Абе, тва е недопустимо, едни да имат акциите преди други. Тва си е абсолютно нарочно направено, да ме извиняват ама аз лично повече в дружества свързани с CHIM не инвестирам.

                  Коментар


                  • Po tova vreme na 2008 zhbg ste e okolo 6.5-7

                    Коментар


                    • ЦКБ раздава пари за Коледа.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Да си призная,
                        по-добре че не ми ги дадоха вчера...
                        Да съм ги опукал вече!!!
                        Така ни предпазиха от глупости!

                        Коментар


                        • хайде рИвете сега)))
                          Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoKoLoV
                            А БЕ КАК МОЖЕ ЕДНИТЕ ДА ИМАТ А ДРУГИТЕ НЕ.
                            Какво значение има кой е брокера.
                            Явно има!

                            п.с - Винаги някой бърка - кога нарочно, кога без да иска!!!;-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DD
                              Хайде стига се говорили глупости!!!!!!!
                              Последните сделки минаха във Вторник сетълмента е в Четвъртък което означава, че по кобосите трябва да са тази сутрин.
                              Акциите не са по лични сметки така, че не би трябвало да има и един акционер без акции по подсметки към посредниците
                              Щом хората се оплакват явно има проблем!!!

                              п.с - Хайде стига глупости - няма нужда да се правиш на интересен!

                              Коментар


                              • просто си проверете e-mail-ите и всичко ще стане ясно

                                Коментар

                                Working...
                                X